اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

همین الان جیلبرک کردن گوشیم تموم شد همه چیم درست کار می کنه ، ممنون

نظر

دوستان من گوشیم موقع ریستور اررور 1013 داد و به ریکاوری رفت.(عکس کابل و آیتونز)
      بعد فایل هاست رو پاک کردم و باز موقع ریستور همین اررور رو داد و دوباره اون آی پی اپل تو فایل هاست رفت.
      لطف میکنید که بگید چیکار کنم تا بتونم به 4.3.1 ریستور کنم.
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
        دوستان من گوشیم موقع ریستور اررور 1013 داد و به ریکاوری رفت.(عکس کابل و آیتونز)
        بعد فایل هاست رو پاک کردم و باز موقع ریستور همین اررور رو داد و دوباره اون آی پی اپل تو فایل هاست رفت.
        لطف میکنید که بگید چیکار کنم تا بتونم به 4.3.1 ریستور کنم.
        با تشکر
        اول همه چی رو ببند برو اون فایل هاست رو باز کن و اون خط های gs.apple رو کلا پاک کن
        بعد چیز پیت ان رو روشن کن و ایتونز رو باز کن و ریستور کن
        همین

نظر

سلام
          من 2 بار با pwnagetool که توی یک پست دیگه هست جیلبریک کردم هر 2 بار آنتن نداشتم
          و مجبور شدم هر 2 بار به 4.3.1 جیلبریک نشده برگردم و بیس باند روی 04.10.01 و گوشی مشکلی نداره و انتن میده ، پس میتوان گفت گوشی انلاکه؟
          فرق روش این پست (یعنی ردسنو) با روشی که من 2 بار تست کردم و جواب نگرفتم ،از نظر فنی چیست؟
          ومن با این نوع جیلبریک احتمالا نباید مشکل داشته باشم؟ اگر دارم لطفا راهنمایی کنید.
          ممنون
          لطفا به سوالات من یه جواب کامل بدهید که فکر کنم برای همه جالب باشه.

نظر

من قاتي كردم بخدااا.
            من الان آيفون ٤ آنلاك دارم ٤.١ ،ميخوام ببرمش به ٤.٣.١.
            الان فايل ٤.٣.١ را دانلود كردم
            بايد آيتونزم آخرين ورژن باشه حتما؟؟
            بايد همينجوري فايل ٤.٣.١ را اجرا كنم تا روي گوشي نصب بشه؟؟؟
            يا بايد شيفت را بگيرم بعد برنامه را اجرا كنم؟؟
            يا اصلا بايد با آيتونز برنامه را اجرا كنم يا با رد اسنو؟؟؟
            لطفا يه واب كامل و توضيح كامل بهم بدين.
            يه دنيا ممنووووون

نظر

نوشته اصلی توسط alireza8531 نمایش پست ها
              سلام
              من 2 بار با pwnagetool که توی یک پست دیگه هست جیلبریک کردم هر 2 بار آنتن نداشتم
              و مجبور شدم هر 2 بار به 4.3.1 جیلبریک نشده برگردم و بیس باند روی 04.10.01 و گوشی مشکلی نداره و انتن میده ، پس میتوان گفت گوشی انلاکه؟
              فرق روش این پست (یعنی ردسنو) با روشی که من 2 بار تست کردم و جواب نگرفتم ،از نظر فنی چیست؟
              ومن با این نوع جیلبریک احتمالا نباید مشکل داشته باشم؟ اگر دارم لطفا راهنمایی کنید.
              ممنون
              لطفا به سوالات من یه جواب کامل بدهید که فکر کنم برای همه جالب باشه.
              گوشی شما انلاک هست
              شما با این نوع جیلبریک مشکلی ندارید
              نوشته اصلی توسط amirpooya1991 نمایش پست ها
              من قاتي كردم بخدااا.
              من الان آيفون ٤ آنلاك دارم ٤.١ ،ميخوام ببرمش به ٤.٣.١.
              الان فايل ٤.٣.١ را دانلود كردم
              بايد آيتونزم آخرين ورژن باشه حتما؟؟
              بايد همينجوري فايل ٤.٣.١ را اجرا كنم تا روي گوشي نصب بشه؟؟؟
              يا بايد شيفت را بگيرم بعد برنامه را اجرا كنم؟؟
              يا اصلا بايد با آيتونز برنامه را اجرا كنم يا با رد اسنو؟؟؟
              لطفا يه واب كامل و توضيح كامل بهم بدين.
              يه دنيا ممنووووون
              ایتونز باید اخرین ورژن باشه!
              وقتی گوشی رو وصل کردید و گوشی بوسیله ایتونز شناخته شد یه گزینه به نام restore میاد وسط صفحه ایتونز !
              بعد shft رو چند ثانیه نگه دارید و restore رو بزنید و ادرس فریمور 4.3.1 رو بدید تا ری استور بشه
              وقتی ری استور شد ایندفعه طبق اموزش صفحه اول برید جلو و با رد اسنو جیلبریک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                گوشی شما انلاک هست
                شما با این نوع جیلبریک مشکلی ندارید

ایتونز باید اخرین ورژن باشه!
                وقتی گوشی رو وصل کردید و گوشی بوسیله ایتونز شناخته شد یه گزینه به نام restore میاد وسط صفحه ایتونز !
                بعد shft رو چند ثانیه نگه دارید و restore رو بزنید و ادرس فریمور 4.3.1 رو بدید تا ری استور بشه
                وقتی ری استور شد ایندفعه طبق اموزش صفحه اول برید جلو و با رد اسنو جیلبریک کنید
                سلام
                باعرض پوزش
                این سوال برای من مهم شده.
                ممنون
                در ضمن من جیلبریک کردم فعلا که همه چیز خوبه
                فقط فکر می کنم در 4.3.1نسبت به 4.3 انتن کمی ضعیف تر هست یا اینکه بدلیل شرایط ابری این چند روز اینجا هست به همین نسبت مصرف باطری زیاد می شه؟؟؟ نمی دانم!!!!
                ویرایش توسط alireza8531 : https://i-phone.ir/forums/member/47042-alireza8531 در ساعت 06-04-2011, 07:47 PM

نظر

دوستان واسه ریستور کردن 4.3.1 روی 3gs با فریم ور 6:15:00 راهی هست؟؟
                  راهی وجود داره که بشه خودمون یک کاستوم فریم ور 4.3.1 واسه گوشیهایی که بیسبندشون 6:15:00 هست بسازیم؟؟
                  کلا" راهی هست که بشه از 4.3.1 روی گوشی هایی با بیس بند 6:15:00 استفاده کرد؟؟

نظر

از بعد از جیلبرک دیگه آرم silent بودن تو status bar بالا نشون داده نمی شه ، کسی این مشکل رو داشته تا حالا؟

نظر

از اولشم نشون نمیده ! شما باید lockinfo رو از سدیا نصب کنید تا سایلنت رو نشون بده !

نظر

سلام دوستان
                        یک سوال داشتم من گوشیمو ریستور کردم به ورژن 4.3.1 جیلبریکشم کردم ولی الان آنتن ندارم
                        چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط pmsoft نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          یک سوال داشتم من گوشیمو ریستور کردم به ورژن 4.3.1 جیلبریکشم کردم ولی الان آنتن ندارم
                          چیکار کنم
                          دوست عزیز گوشی شما لاک بوده.

نظر

فایل ipsw رو پیدا نمیکنم

سلام دوستان
                            من دو تا مشکل دارم اولیش اینکه ایتونز من دیگه بدون ***** شکن آپدیت نمی کنه! و دوم اینکه فایل فریم ور 4.3.1 رو هم که به حجم زیپ شده 665 مگابایت بود دانلود کردم یه پوشه است که فایل ipsw توش وجود نداره. اگه ممکنه راهنمائی کنید. ایفون 4 انلاک دارم.
                            با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alireza8531 نمایش پست ها
                              سلام
                              باعرض پوزش
                              این سوال برای من مهم شده.
                              ممنون
                              در ضمن من جیلبریک کردم فعلا که همه چیز خوبه
                              فقط فکر می کنم در 4.3.1نسبت به 4.3 انتن کمی ضعیف تر هست یا اینکه بدلیل شرایط ابری این چند روز اینجا هست به همین نسبت مصرف باطری زیاد می شه؟؟؟ نمی دانم!!!!

در ۴.۳.۱ حرفی از مشکل آنتن دهی جایی زده نشده . فقط از مصرف باطری بهتر حرف هایی زده شده

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
                              دوستان واسه ریستور کردن 4.3.1 روی 3gs با فریم ور 6:15:00 راهی هست؟؟
                              راهی وجود داره که بشه خودمون یک کاستوم فریم ور 4.3.1 واسه گوشیهایی که بیسبندشون 6:15:00 هست بسازیم؟؟
                              کلا" راهی هست که بشه از 4.3.1 روی گوشی هایی با بیس بند 6:15:00 استفاده کرد؟؟
                              در حال حاضر فکر نکنم
                              باید منتظر ورژنی باشید که امکان ساخت کاستوم در اون بیس بند رو به شما بده
                              فکرنکنم pwngetool و snowbreeze فعلا این قابلیت رو داشته باشند

نوشته اصلی توسط بهروز 1 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من دو تا مشکل دارم اولیش اینکه ایتونز من دیگه بدون ***** شکن آپدیت نمی کنه! و دوم اینکه فایل فریم ور 4.3.1 رو هم که به حجم زیپ شده 665 مگابایت بود دانلود کردم یه پوشه است که فایل ipsw توش وجود نداره. اگه ممکنه راهنمائی کنید. ایفون 4 انلاک دارم.
                              با تشکر
                              نباید اون فایل زیپ فرم ور رو باز کنی
                              وقتی با دانلود منیجر دانلود می کنی پسوند فایل از ipsw به zip یا rar تغییر می کنه
                              باید دوباره rename کنی به ipsw
                              همون فایل اصلی رو البته
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام
                                دوستان من جلبرینک کردم به 4.3.2 آیفون 4 را
                                ولی خیلی از اپلیکیشن ها روش نصب نمیشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X