اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sanrez نمایش پست ها
    دوستان من جیل کردم رداسنو هم نصب کردم اما آنتن ندارم
    گوشی شما لاکه یا آنلاک فکتوری.؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
      شما برنامه خاصی از سیدیا نصب کردید ؟ اون باید سرعت رو اورده باشه پایین
      برای دوباره ۴.۳.۱ ریختن هم وقتی گوشی رو به ایتونز وصل میکنید وسط اون صفحه ای که باز میشه restore نوشته !! shift رو نگه دارید و restore رو بزنید ! بعدم فریمور ۴.۳.۱ رو انتخاب کنید و تمام !
      iهیچ برنامه ای به جز appsync از سیدیا نصب نکردم در حالیکه قبلا کلی برنامه داشتم روش تازه...
      بعد اینی که گفتین رو میدونم منتها میخوام هم برنامه ها م پاک بشه و کلا همه چی توی گوشی پاک بشه و بعد از اول بریزم شاید درست شه...ممنون میشم راهنمایی فرمایید

نظر

• من هم آنلاک فکتوری دارم
        به 4.3.1 ریستور کردم
        بعدشم با rc12 جیلبریک کردم خدا رو شکر خیلی خوب انجام شد مشکل آنتن هم ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
          در این ورژن یک سری باگ ها رفع می شود مثل مشکل اکتیویشن یا صفحه در ایپاد تاچ
          نوشته اصلی توسط mufctalk.com نمایش پست ها
          iهیچ برنامه ای به جز appsync از سیدیا نصب نکردم در حالیکه قبلا کلی برنامه داشتم روش تازه...
          بعد اینی که گفتین رو میدونم منتها میخوام هم برنامه ها م پاک بشه و کلا همه چی توی گوشی پاک بشه و بعد از اول بریزم شاید درست شه...ممنون میشم راهنمایی فرمایید
          دوست عزیز با ری استور همه چی پاک میشه ....

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
            پست اول صفحه اول خطوط اخر رو با دقت بخونید

از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید ببینید چی میشه!
            خبرش رو بدید
            ممنون
            موفق باشید
            CallerID-Format Fix FW 3.x رو از مخزنی که معرفی کردید گرفتم و نصب کردم. با وجود اینکه فکر می کردم برای ورژن 3 هست اما کار می کنه. راستی perskey روی 4.3.1 کار نمی کنه یا مربوط به جیلبرک هست؟

نظر

• perskey رو خریدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghalbepoly نمایش پست ها
                CallerID-Format Fix FW 3.x رو از مخزنی که معرفی کردید گرفتم و نصب کردم. با وجود اینکه فکر می کردم برای ورژن 3 هست اما کار می کنه. راستی perskey روی 4.3.1 کار نمی کنه یا مربوط به جیلبرک هست؟
                parskey یک برنامه هست که فقط مخصوص دستگاه های جیلبریک شده است و به صورت پولی می باشد که بر روی 4.3.1 هم کار می کند
                with

نظر

• من به هنگام ریستور مشکل نداشتم ولی متاسفانه خوب آنتن نمیده یعنی اینکه گم میکنه شبکه رو و بعد از مدتی بازم آنتن میاد .
                  گوشیم هم ایفون 4 هست

نظر

• ۴.۳.۱ خیلی ها این مشکل رو دارن !!!

نظر

• ورژن جدید RedSnow اومد
                      در این ورژن مشکلات مربوط به logo انیمیشن فیکس شد ؛ همچنین گزینه های مربوط به تنظیمات....

Redsn0w 0.9.6 RC12

دانلود:

ورژن ویندوز

ورژن مک

نظر

• ممنون بابت ورژن جدید رداسنو

نظر

• سلام
                          من هر کاری میکنم برنامه redsnow باز نمیشه حالا الان این سورس جدید رو دارم دانلود میکنم برای کسی همچین مشکلی پبش اومده ؟

نظر

• من امروز گوشي رو به 4.3.1 ريستور كردم بعدش هم با redsnow جيلبريك. الان يه مشكل داره،
                            wifi رو كه روشن ميكنم مودمم رو ميشناسه و بعد دادن پسورد كانكت هم ميشه ولي هيچ سايتي رو تو سافاري باز نمي كنه. چندين بار هم reset network setting كردم ولي تاثيري نداشت با وجود اينكه بقيه دستگاه ها مثل لپ تاپم مشكلي ندارن. علتش چي مي تونه باشه؟
                            ویرایش توسط XmkZ : https://i-phone.ir/forums/member/6601-xmkz در ساعت 13-04-2011, 07:08 AM

نظر

• شاید پسورد رو اشتباه میزنید !!!
                              برنامه خاصی از سیدیا نصب نکردید ؟
                              این مشکل رو در بخش wifi بپرسید بهتره تا اینجا

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                                من امروز گوشي رو به 4.3.1 ريستور كردم بعدش هم با redsnow جيلبريك. الان يه مشكل داره،
                                wifi رو كه روشن ميكنم مودمم رو ميشناسه و بعد دادن پسورد كانكت هم ميشه ولي هيچ سايتي رو تو سافاري باز نمي كنه. چندين بار هم reset network setting كردم ولي تاثيري نداشت با وجود اينكه بقيه دستگاه ها مثل لپ تاپم مشكلي ندارن. علتش چي مي تونه باشه؟
                                من هم همین مشکل را بر روی آی فون 3g دارم. مودم را می شناسد کانکت می شود و بعد قطع می شود و به جیلبریک هم ربطی ندارد
                                with

نظر

صبر کنید ..
                                X