اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخسید که من اینقد سوال میکنم. آخه اولین باره میخوام ورژن گوشیمو از 4.3.3 ببرم رو 5.1.1 و بعد هم جیلبریکش کنم. الان گوشیم بالا اومد و روشنه. بازم حتما باید ببرم رو dfuو recovery و بعد ریستور کنم یا الان دیگه فقط با ایتونز ریستور کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ramon5751 نمایش پست ها
      ببخسید که من اینقد سوال میکنم. آخه اولین باره میخوام ورژن گوشیمو از 4.3.3 ببرم رو 5.1.1 و بعد هم جیلبریکش کنم. الان گوشیم بالا اومد و روشنه. بازم حتما باید ببرم رو dfuو recovery و بعد ریستور کنم یا الان دیگه فقط با ایتونز ریستور کنم ؟
      خیر دوست عزیز. الان که بالا اومد دیگه نیازی به ریستور نیست مگر اینکه خودتون بخواین به 5.1.1 ریستور کنید .

چون در 90% مواقع با ریست ستینگ دیگه گوشی بالا نمیاد. که شانس شما اومد بالا

نظر

• آره میخوام به 5.1.1 ریستور کنم بعد جیلبریک کنم خودم. پس الان باید دیگه فریمور رو بگیرم بعد بقیه کارا رو طبق اموزشی انجام بدم. میشه بگید چه فریموری الان بهتره که دانلود کنم و استفاده کنم. بازم ممنون

نظر

آره میخوام به 5.1.1 ریستور کنم بعد جیلبریک کنم خودم. پس الان باید دیگه فریمور رو بگیرم بعد بقیه کارا رو طبق اموزشی انجام بدم. میشه بگید چه فریموری الان بهتره که دانلود کنم و استفاده کنم. بازم ممنون
          خوب طبعا 5.1.1 بهترین گذینست. چک کنید گوشیتون لاک نباشه .

نظر

• از کجا باید بفهمم لاک هست یا نه ؟

نظر

از کجا باید بفهمم لاک هست یا نه ؟
              بیس باند گوشیتون چنده ؟ گیوی که روش سوار نیست ؟

نظر

از کجا باید بفهمم لاک هست یا نه ؟
                به این تاپیک مراجعه کنید :

يك راه بسيار عالي و 100% كارامد براي تشخيص لاك از انلاك فكتوري

البته راه های دیگه ای هم هست که استاد بنده آقا امیر راهنماییتون میکنن

نظر

• ببخشید راه دیگه ای نیست که من بفهمم گوشیم لاک هست یا نه ؟ آخه من نمیدونم بیس باند گوشیمو چطور بفهمم چیه !!!

نظر

ببخشید راه دیگه ای نیست که من بفهمم گوشیم لاک هست یا نه ؟ آخه من نمیدونم بیس باند گوشیمو چطور بفهمم چیه !!!
                    setting\general\about\modem firmware

نظر

ببخشید راه دیگه ای نیست که من بفهمم گوشیم لاک هست یا نه ؟ آخه من نمیدونم بیس باند گوشیمو چطور بفهمم چیه !!!
                      از این تاپیک دیدن کنین :

تشخیص اپراتور آیفون بصورت رایگان!

نظر

• Modem Firmware 04.10.01 هست

نظر

• تو سایت DevMK :: Your best iPhone News & Blog source iPhone Unlock Jailbreak 5.1.1 4.12.01 4.11.08 گوشیم. چک کردم زده آنلاکه.

نظر

Modem Firmware 04.10.01 هست
                            سیم کارتتون رو خارج کنید و ببینید زیرش گیوی هست ( یه کیته که سیم کارت روش سواره )

گیوی:

ویرایش:

تو سایت DevMK :: Your best iPhone News & Blog source iPhone Unlock Jailbreak 5.1.1 4.12.01 4.11.08 گوشیم. چک کردم زده آنلاکه.
                            نبود گیوی رو هم چک کنید که 100 در 100 مطمئن پیش برید
                            ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 27-08-2012, 04:19 PM

نظر

• نه دوست عزیز سیم کارتو خارج کردم ولی همچین چیزی توش نبود.

نظر

نه دوست عزیز سیم کارتو خارج کردم ولی همچین چیزی توش نبود.
                                آنلاکه . فایل فریمور رو واسه 5.1.1 دانلود کنید و با آیتونز ریستور کنید . آموزش ها توو چند پست قبل گذاشته شد واستون .

نظر

صبر کنید ..
                                X