اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام

من الان رو ۴.۰.۲ هستم می*خواستم ببینم وقتی* که فریمور رو میخواهیم آپدیت کنیم به ۵.۱.۱ نیاز هست کاستم فریمور درست کنیم یا با همون فریمور اوریجینال می*شه آپدیت کرد و مستقیماً جیلبریک کرد ؟ مشکلی* برای آنتن و بیسبند من پیش نمیاد ؟ (آیفون ۴ دارم)

نظر

• نوشته اصلی توسط parham_moghadam نمایش پست ها
      با سلام

من الان رو ۴.۰.۲ هستم می*خواستم ببینم وقتی* که فریمور رو میخواهیم آپدیت کنیم به ۵.۱.۱ نیاز هست کاستم فریمور درست کنیم یا با همون فریمور اوریجینال می*شه آپدیت کرد و مستقیماً جیلبریک کرد ؟ مشکلی* برای آنتن و بیسبند من پیش نمیاد ؟ (آیفون ۴ دارم)
      لاک هستید یا آنلاک؟

نظر

• سلام خدمت دوستان

من آیفون 4 دارم. از 4.3.3 یه دفعه اومدم رو 5.1.1 حالا وقتی با ورژن های مختلف Absinthe جیل بریک میکنم نتیجه نمیگیرم و در آخر با این پیغام مواجه میشم:

Recovery completed. if you want to retry jailbreaking , unplug your device and plug it back in.

ور هر چند با هم این کار رو انجام می دم باز هم جیل نیمشه !
        بک آپ هم ندارم و نمیخوام ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ad3l نمایش پست ها
          لاک هستید یا آنلاک؟
          به احتمال زیاد آنلاک هست ولی لطف کنید هر دو حالت را توضیح دهید که چه کار باید بکنم ؟!

نظر

• شما اگر نمیدونید لاک هستید یا آنلاک حتما با کاستوم فرمور ریستور کنید.
            Firmware های کاستوم - انجمن تخصصی آیفون
            آموزشهای آنلاک - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط parham_moghadam نمایش پست ها
              به احتمال زیاد آنلاک هست ولی لطف کنید هر دو حالت را توضیح دهید که چه کار باید بکنم ؟!
              با احتمال خيلي درست نيست كارتون رو پيش ببريد . اگه آنلاك فكتوريه كه با اورجينال ريستور كنيد.

ولي اگه لاكه حتما با كاستوم ريستور كنيد . چون اگه لاك باشه و بيس باند گوشي آپديت شه ، گوشي بيش از يه آيپاد واستون كاربرد نخواهد داست.

بهتره پارت نامبر گوشيتون كه زير كارتونشه رو بزاريد

نظر

• نوشته اصلی توسط scorpiunix نمایش پست ها
                سلام خدمت دوستان

من آیفون 4 دارم. از 4.3.3 یه دفعه اومدم رو 5.1.1 حالا وقتی با ورژن های مختلف absinthe جیل بریک میکنم نتیجه نمیگیرم و در آخر با این پیغام مواجه میشم:

Recovery completed. If you want to retry jailbreaking , unplug your device and plug it back in.

ور هر چند با هم این کار رو انجام می دم باز هم جیل نیمشه !
                بک آپ هم ندارم و نمیخوام ...
                همانطور كه بالاتر هم بارها ذكر شد احتمالا مشكل شما با برگرداندن بك آپ آيتونز هست...
                شما به محض اينكه ريستور كرديد بايد جيلبريك كنيد و هيچ بك آپي را از آيتونز بر نگردانيد...
                اگر به نتيجه نرسيديد حتما دوباره (هر چه سريعتر) ريستور كنيد و دوباره اقدام به جيلبريك كنيد نتيجه خواهيد گرفت.

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=689205
                  رد اسنو جهت جيلبريك ٥.١.١ ريليز شد
                  دوستاني كه گوشي لاك دارن با رد اسنو كاستوم بسازن و بعد ريستوركنن

نظر

• سلام دوستان
                    من در iphone4 به راحتی به 5.1.1 رستور کردم و با Absinthe ورژن 2.0.4 خیلی راحت و بی دردسر جیلبریک شد .
                    مشکل اینجاست که مصرف باطریم به طرز عجیبی بالا رفته با اینکه هیچ برنامه جدیدی هم نصب نکردم که قبلا روی 5.0.1 نصب نبوده باشه ؟!!
                    آیا کسی این مشکل رو در 5.1.1 جیلبریک شده داره ؟
                    ویرایش توسط firstfreelove : https://i-phone.ir/forums/member/51580-firstfreelove در ساعت 05-06-2012, 07:43 AM

نظر

• سلام
                      من iPhone3,1_5.1.1_9B208_Restore رو از لینک شما امروز دانلود کردم وقتی میزنم اپدیت شه این ارورو میده
                      the iphone could not be update becouse the firmware file was corrupt
                      ممنون میشم راهنماییم کنین
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                        انجمن تخصصی آیفون - نمایش پست تنها - Redsn0w 0.9.12b1 برای جیلبریک iOS 5.1.1 ارائه شد
                        رد اسنو جهت جيلبريك ٥.١.١ ريليز شد
                        دوستاني كه گوشي لاك دارن با رد اسنو كاستوم بسازن و بعد ريستوركنن
                        این جیلبریک آنتدر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
                          این جیلبریک آنتدر؟
                          بلی ...

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من در iphone4 به راحتی به 5.1.1 رستور کردم و با Absinthe ورژن 2.0.4 خیلی راحت و بی دردسر جیلبریک شد .
                            مشکل اینجاست که مصرف باطریم به طرز عجیبی بالا رفته با اینکه هیچ برنامه جدیدی هم نصب نکردم که قبلا روی 5.0.1 نصب نبوده باشه ؟!!
                            آیا کسی این مشکل رو در 5.1.1 جیلبریک شده داره ؟
                            متاسفانه اين مشكل رو منم باور نداشتم ولي بايد بگم تاييد ميشه...
                            ديشب دوباره ريستور كردم ولي همچنان اين مشكلي باقيست!

نوشته اصلی توسط aminjo0n نمایش پست ها
                            سلام
                            من iPhone3,1_5.1.1_9B208_Restore رو از لینک شما امروز دانلود کردم وقتی میزنم اپدیت شه این ارورو میده
                            the iphone could not be update becouse the firmware file was corrupt
                            ممنون میشم راهنماییم کنین
                            ممنون
                            به احتمال خيلي قوي بايد بگم فايلي را كه دانلود كرديد مشكل داره...
                            از اينجا بگيريد:
                            iPhone, iPod, iPad and Firmware/Software Download

نظر

• اتفاقا از همین لینک دانلود کردم.یه بارم دوباره دانلود میکنم ببینم اینبار کار میکنه
                              ممنون
                              ویرایش توسط aminjo0n : https://i-phone.ir/forums/member/75979-aminjo0n در ساعت 06-06-2012, 02:39 AM

نظر

• ممنون مشکل اپدیتم حل شد الانم دارم جیلبیریکش میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X