اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
    آخه 206 رو دارم گفتم اگه میشه دیگه الکی 208 رو دانلود نکنم چون گوشی لاکه بیس باندشم قابل انلاک نیست.
    شما با كاستوم بايد ببري ٢٠٦ هم احتمالا ارور نميده امتحانش مجاني است

نظر

• نوشته اصلی توسط blanc نمایش پست ها
      رفقا ایفون 4 ورژن 5.1.1 با کد 206 رو میتونم با اخرین نسخه absinth جیلبریک کنم؟یا حتما باید ببرم رو کد 208؟
      خير عزيز نميتونيد با اين برنامه جيلبريك كنيد حتما بايد با رد اسنو جيلبريك كنيد .

نظر

• خواستم جلبریک کنم error میده
        sorry,the attached device is not supported

نظر

• نوشته اصلی توسط crax نمایش پست ها
          خواستم جلبریک کنم error میده
          sorry,the attached device is not supported
          دوست عزیز احتمالا شما تو 5.1.1 نیستین به setting - general - about برید ببینید ورژن شما چنده؟ اگه 5.1.1 نبود یعنی باید آپدیت کنید

نظر

• سلام،آیفون ۴ لاک دارم،میخوام ببینم میتونم بیارمش رو۵.۱.۱؟ بدون تغییر بیس بند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
              سلام،آیفون ۴ لاک دارم،میخوام ببینم میتونم بیارمش رو۵.۱.۱؟ بدون تغییر بیس بند؟
              بيس باندش رو چنده الان؟ بله ميتونيد .

نظر

• الان روی ۴.۰.۱ و ۱.۵۹.۰۰ هستش...یه لینک آموزش اگه بدید که ممنون میشم...خودم پیدا نکردم :d

نظر

الان روی ۴.۰.۱ و ۱.۵۹.۰۰ هستش...یه لینک آموزش اگه بدید که ممنون میشم...خودم پیدا نکردم :d
                  اگه با ساخت كاستوم و جيلبريك آشنا باشيد كار سختي نيست . اگه نه هم دست نگه داريد با آپديت انجمن با آموزش جديد در اين زمينه هستيم در خدمتتون.

نظر

• آخه ۵.۱.۱ خیلی وقت اومده،۲روز دیگه هم که دوباره ورژن ۶میاد...باید کلی صبر کرد باز...آشنا که هستم ،دقیق نمیدونم با چه برنامه ای باید کاستوم ساخت،واینکه همین؟یعنی کاستوم بسازیم بد ریستور کنیم؟

نظر

• نه؟

نظر

• بله , باید کاستوم بسازید و بعد ریستور کنید .
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• میاد دیگه به زودی...خب با چه برنامه ای باید بسازم کاستومش رو؟ :d

نظر

میاد دیگه به زودی...خب با چه برنامه ای باید بسازم کاستومش رو؟ :d
                            کی گفته به زودی می آید؟
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread67640.html

نظر

• اینکه ۳تا بتاش اومده ،دلیل خوبی نیس؟ در ضمن ممنون از راهنماییتون...

نظر

اینکه ۳تا بتاش اومده ،دلیل خوبی نیس؟ در ضمن ممنون از راهنماییتون...
                                نه اصلا ربطي نداره شايد بيش از ١٠ بتا بياد دليل نميشه دوست من

نظر

صبر کنید ..
                                X