اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
    دوستان من ورزن 5.1.1 به حجم 783 مگ را دانلود کردم حالا باید اول اینو رو گوشیم بزنم بعد جیل کنم ؟ اینو چطوری رو گوشی بزنم ؟
    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

- - - - - - - - - -

نظر

• دوستان برای جیلبریک 5.1.1 برنامه absinthe-win-2.0.4 را دانلود کردم بعد از حالت زیپ خارج کردم . بعد گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کردم .وقتی برنامه را میزنمه اجرا بشه یه صفحه مشکی میاد یسری اعداد و... حرکت میکنه بعده اتفاق خاصی نمیافته به نظرتون مشکل کار از کجاست؟
      با تشکر از راهنمایی

نظر

دوستان برای جیلبریک 5.1.1 برنامه absinthe-win-2.0.4 را دانلود کردم بعد از حالت زیپ خارج کردم . بعد گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کردم .وقتی برنامه را میزنمه اجرا بشه یه صفحه مشکی میاد یسری اعداد و... حرکت میکنه بعده اتفاق خاصی نمیافته به نظرتون مشکل کار از کجاست؟
        با تشکر از راهنمایی
        مشکلی ندارد ، برنامه دارد سیدیا را نصب می کند و یک مقدار طول می کشد.

نظر

• وسط کار این ارور میده bsinthe.exe has stop working بعد قطع میشه چیز بی ان باید روشن باشه یا مشکل چیه ؟

نظر

• گوشی را باید خاموش وصل کنیم یا فرقی نمیکنه !! نمیشه جیی کرد لطفا راهنمایی کنید

نظر

وسط کار این ارور میده bsinthe.exe has stop working بعد قطع میشه چیز بی ان باید روشن باشه یا مشکل چیه ؟
              فایر وال و آنتی ویروس را خاموش کنید.

نظر

وسط کار این ارور میده bsinthe.exe has stop working بعد قطع میشه چیز بی ان باید روشن باشه یا مشکل چیه ؟
                نه دوسته عزیز مشکلی نداره گاهی اوقات کرش میکنه
                شما قفل گوشی رو باز کنید و نذارید صحفه ی گوشی خاموش شه
                به همین راحتی...

نظر

• من ایفون 4 اس رو جیلبریک کردن پایدار با ابستین... برنامه ها رو هم نصب کردم راحت اجرا میشن ولی بعد اینکه خاموش روشن کردم از برنامه بیرون میره! حتی سیدیا هم میره بیرون! چکار کنم؟

نظر

• ارور could not coneect to.... vhi pg ?

نظر

• نوشته اصلی توسط justified نمایش پست ها
                      من ایفون 4 اس رو جیلبریک کردن پایدار با ابستین... برنامه ها رو هم نصب کردم راحت اجرا میشن ولی بعد اینکه خاموش روشن کردم از برنامه بیرون میره! حتی سیدیا هم میره بیرون! چکار کنم؟
                      ریستور کنید و دوباره جیلبریک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط justified نمایش پست ها
                        من ایفون 4 اس رو جیلبریک کردن پایدار با ابستین... برنامه ها رو هم نصب کردم راحت اجرا میشن ولی بعد اینکه خاموش روشن کردم از برنامه بیرون میره! حتی سیدیا هم میره بیرون! چکار کنم؟
                        ریستور و دوباره جیلبریک کنید
                        برای نصب برنامه ها هم فقط appsync رو توی سیدیا نصب کنید...
                        از نصب برنامه های غیر ضروری خودداری کنید...

نظر

• فایر وال خاموش /انتی ویروس خاموش / صفحه گوشی رو هم نذاشتم خاموش بشه ولی بازم ارور میده abstinh.exe has stoped working لطفا راهنمایی کنید

نظر

• یکی نیست راهنمایی کنههههه
                            با سپاس

نظر

فایر وال خاموش /انتی ویروس خاموش / صفحه گوشی رو هم نذاشتم خاموش بشه ولی بازم ارور میده abstinh.exe has stoped working لطفا راهنمایی کنید
                              با یک سیستم دیگر امتحان کنید.

نظر

• دوباره ریستور کردم بعد قبل از سینک با ایتیونز جیل کردم درست شد

با سپاس از همگی

نظر

صبر کنید ..
                                X