اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان وسط جیلبریک اونجایی که میگه روی evasi0n تب کن، تب میکنم بعد از چند لحظه از برنامه میپره بیرون. چه کار کنم؟

نظر

• دوستان بعد جیلبریک سیری از کار می افته؟؟؟؟برا من این ارور را میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام اساتید عزیز
        آیفون 5 رو به 7.0.4 ریستور کردم بنظرتون الان جیلبریک کنم یا بازم صبر کنم تا نسخه های بهتر جیلبریک یا آپدیت های بهتری بیاد؟چون این جیلبریک هنوز چنگی به دل نمیزنه قبلا جلبریک تضمینی تر بود
        در کل نظرتون در موردالان جیلبرک کردن چیه؟؟؟
        نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
        جیلبریک کن برادر
        این حرفا چیه
        آیفون بدون توییک به چه کاری میاد آخه😜

دوست عزیز ممنون از جوابت اما من خودم تا الان 5 نسل آیفونم رو جیلبریک کردم ومیدونم چیه ،منظور بنده چیزه دیگه ای بود؟اینکه جیلبریک الان تضمینی نداره،صبر کنم تا جیلبریک یا نسخه تضمینی تری ارائه بشه یا همینو بزنم؟؟؟؟؟

نظر

• با تشكر از راهنمايي كامل و مفيدتون
          مشكل كرش برنامه حل شد.
          يه سوال
          Afc2add
          رو ديگه نصب نكردم مشكلي كه نداره؟

نظر

• دوستان عزیز ؛ کسی تونسته با مک ورژن ۱۰.۹ موریکس جلبریک رو انجام بده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
              دوستان عزیز ؛ کسی تونسته با مک ورژن ۱۰.۹ موریکس جلبریک رو انجام بده ؟
              بله من با ۱۰،۹ بدون هیچگونه مشکلی انجام دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                دوستان عزیز ؛ کسی تونسته با مک ورژن ۱۰.۹ موریکس جلبریک رو انجام بده ؟
                بله منم تونستم جیل کنم البته یکمی فکر میکنم قلقلکش میشد کار دستمون بده ولی خب رد کرد دیگه .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadb24 نمایش پست ها
                  سلام اساتید عزیز
                  آیفون 5 رو به 7.0.4 ریستور کردم بنظرتون الان جیلبریک کنم یا بازم صبر کنم تا نسخه های بهتر جیلبریک یا آپدیت های بهتری بیاد؟چون این جیلبریک هنوز چنگی به دل نمیزنه قبلا جلبریک تضمینی تر بود
                  در کل نظرتون در موردالان جیلبرک کردن چیه؟؟؟

دوست عزیز ممنون از جوابت اما من خودم تا الان 5 نسل آیفونم رو جیلبریک کردم ومیدونم چیه ،منظور بنده چیزه دیگه ای بود؟اینکه جیلبریک الان تضمینی نداره،صبر کنم تا جیلبریک یا نسخه تضمینی تری ارائه بشه یا همینو بزنم؟؟؟؟؟
                  دوست عزیز این جیل مشکلی نداره و تا فرصت دارید جیل کنید تعداد کثیری از دوستان نصب کردن و تا ایز زمان مشکلی نداشتن ممکنه بهد از ارائه نسخه های متعدد تا 7.1 مشکلاتی برای ارائه جیل باشه.

نظر

• دوستان من دیروز تازه متوجه شدم Location Services از کار افتاده
                    جالب اینجاست که سه تا دیوایس مختلف هرسه تاشون اینجوری شده و هیچکدوم نمیتونه موقعیت رو پیدا کنه

شک دارم جیلبرک این مشکل ایجاد کرده یا توییک های Cydia
                    سایر دوستان کسی به این مشکل برنخورده؟

نظر

• دوستان یه iphone 5s دارم به نظرتون جیلبریک کنم ؟
                      چون با جیلبریک خیلی راحتم
                      فقط میخوام بدونم با 5s مشکل نداره؟
                      اگه داره مشکلاتش چیه ؟
                      صبر کنم تا evasi0n اپدیت بشه؟

نظر

• یکی کمک کنه موقع جیلبریک ارور میده FAILED to rerieve pakage info from the intenet

نظر

• کسی جواب منو نمیده

نظر

• دوستان یه سوال دارم اگه من setup 7.04 رو داشته باشم روی هارد برا هر دیوایسی حالا . بعد ۷٫۱ عرضه بشه حالا اگه دیوایسی داشته باشم که ios 6 باشه بخوام دیوایس رو به ۷٫۰۴ ببرم از طریق itunes میشه یا itunes بهم اجازه نمیده و باید حتما به ۷٫۱ ببرم نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه :-)

نظر

• من از وقتي جيلبريك كردم و چندتا توييك نصب كردم، متوجه شدم كه اون خط نوشته كه توضيح آب و هوا رو تو نوتيفيكيشن ميداد، ديگه نيستش. توي تنظيمات نوتيفيكيشن سنتر هم كلي گشتم واسه فعال كردنش، اما چيزي نبود. لطفاً راهنمايي كنيد چكار كنم تا درست بشه؟؟

نظر

• آقا این آپدیت برای کار با ota اومد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X