اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام
    جیلبرک کردم مشکلی دارم می خوام به 7.0.4 ریستور کنم
    ولی هر کاری می کنم find my iphone آف نمیشه
    که بتونم ریستور را انجام بدم
    راه حلی وجود داره؟

ویرایش توسط Polonium : https://i-phone.ir/forums/member/103795-polonium در ساعت 07-01-2014, 11:52 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Polonium نمایش پست ها
      دوستان سلام
      جیلبرک کردم مشکلی دارم می خوام به 7.0.4 ریستور کنم
      ولی هر کاری می کنم find my iphone آف نمیشه
      که بتونم ریستور را انجام بدم
      راه حلی وجود داره؟

سلام
      دقیقا چه اتفاقی میفته؟ خطایی اگه میده چی هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من گوشی 5 و ورژن 7.1.3 روش نصبه،با این ورژن میتونم جیلبریک کنم یا باید به 7.1.4 آپدیت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m نمایش پست ها
          سلام من گوشی 5 و ورژن 7.1.3 روش نصبه،با این ورژن میتونم جیلبریک کنم یا باید به 7.1.4 آپدیت کنم؟
          اولا که ۷.۱.۴ وجود نداره و آخریش ۷.۰.۴ و ۷.۱ بتاس
          دوما همه هفت ها تا ۷.۰.۴ با این جیلبریک میشه

نظر

• من یه پکیج رینگتون از سایدیا نصب کردم ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_1359 نمایش پست ها
              سلام آقا کسی در مورد iPhonedelivery خبر داره ؟ میشه نصب کرد تو iPhone 4 با این جیبریک ؟ آخه یه لینک جدید در سورس mobile4persian.com اومده به اسم iPhonedelivery ios 7 کسی نصب نکرده میشه بگه کار میکنه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نصب کردم از همون سورس و کار میکنه عالی وبدون مشکل. آیفون ۴

Sent from "I MEHRDAD" iPad using Tapatalk

نظر

• من میخوام جیلبریک کنم فایل 1 گیگ 7.04 نمیشه دان کرد چکار کنم با ***** نشد بگیر نگیر داره چرا

نظر

• من تمام پست ها رو خوندم و 2 تا گوشی رو هم به وسیله ایتسونز اپدیت کردم و جیلبریک کردم و خیلی هم خوب و راحت
                  الان یه گوشی ایفون 5 اس رو میخوام جیلبریک کنم
                  سیستم عامل خود گوشی (از توی جعبه که در اوردم) ios 7.0.4 هست

اگر جیلبریک کنم مشکلی پیش میاد؟؟؟

سوال اینه که اینم باز باید با ایتیونز ریستور کنم یا دیگه نمیخواد

نظر

• روزه شک دار نگیر همون ریستور کن تا مشکلی برات پیش نیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa81 نمایش پست ها
                      من تمام پست ها رو خوندم و 2 تا گوشی رو هم به وسیله ایتسونز اپدیت کردم و جیلبریک کردم و خیلی هم خوب و راحت
                      الان یه گوشی ایفون 5 اس رو میخوام جیلبریک کنم
                      سیستم عامل خود گوشی (از توی جعبه که در اوردم) ios 7.0.4 هست

اگر جیلبریک کنم مشکلی پیش میاد؟؟؟

سوال اینه که اینم باز باید با ایتیونز ریستور کنم یا دیگه نمیخواد
                      بله با ایتونز باید ریستور کنید

نظر

• آقا ما جلبریک کردیم یه مدت کار کرد الان غیب شده اصلا نیستش سرچش که میکنم گوشی ریستارت میشه!
                        و یه نکته دیگه اینکه وقتی از دوباره جیلبریک میکنم آیکون ایکسیویژن ظاهر که میشه وقتی روش کلیک میکنم کرش میشه و جیلبریک ادامه پیدا نمیکنه
                        الان رو هوا موندم یکی راهنمایی کنه!!

نظر

• دوستان یکی سریع تر کمکم کنه. اومدم جیلبریک کنم و قبلش خواستم dfu کنم ولی به آیتونز که وصل نشد هیچی. گوشی هم دیگه روشن نمیشه. چیکار کنم؟ البته دکمه پاور گوشیم یه خورده گیر داره و بعضی موقع ها کار نمیکنه. یکی سریع تر بگه چیکار کنم روشن بشه.
                          ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
                            آقا ما جلبریک کردیم یه مدت کار کرد الان غیب شده اصلا نیستش سرچش که میکنم گوشی ریستارت میشه!
                            و یه نکته دیگه اینکه وقتی از دوباره جیلبریک میکنم آیکون ایکسیویژن ظاهر که میشه وقتی روش کلیک میکنم کرش میشه و جیلبریک ادامه پیدا نمیکنه
                            الان رو هوا موندم یکی راهنمایی کنه!!
                            منم به مشکل شما بر خوردم . شما 2تا راه دارید. اول اگه با evasi0n7 ابدیت شده جیلبرک کردید بهتره اینبار برای اوردن سیدیا از evasi0n7 بدون ابدیت ویعنی شماره 1 جیلبرک استفاده کنید. اگر باز هم جواب نداد باید ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط majid1565 نمایش پست ها
                              منم به مشکل شما بر خوردم . شما 2تا راه دارید. اول اگه با evasi0n7 ابدیت شده جیلبرک کردید بهتره اینبار برای اوردن سیدیا از evasi0n7 بدون ابدیت ویعنی شماره 1 جیلبرک استفاده کنید. اگر باز هم جواب نداد باید ریستور کنید .
                              من نمیدونم آپدیت شده چیه غیر آپدیت چیه من همینی که اینجاست رو دانلود کردم!
                              خوب کجا میتونم این evasi0n7 بدون آپدیت رو گیر بیارم؟!

نظر

• رو آیفون 4 به مشکل نخوردین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X