اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط samscoter نمایش پست ها
    سلام
    من 5اس جیل کردم الان دیگه بالا نمیاد چکارکنم؟ 7.0.4
    احتمالا شما از طریق خود گوشی ( OTA ) دستگاهتون رو آپدیت کردین و بعد اقدام به جیلبریک کردین که اینطوری شده.
    یه بار 7.0.4 رو دانلود کنید و دوباره Restore کنید بعد جیلبریک کنید.مشکلتون برطرف میشه.

نظر

سلام
      من 5اس جیل کردم الان دیگه بالا نمیاد چکارکنم؟ 7.0.4
      شما فریمور 7.0.4 را بگیرید به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

• ببخشید بچه ها یه راهی غیر از ریستور میخوام.

نظر

ببخشید بچه ها یه راهی غیر از ریستور میخوام.
          متاسفانه راهی نیست

نظر

• یه سلامتی سیدیا هم آپدیت شد برا ای او اس ۷ خوشگل شده
            ورژن ۱.۱.۹
            آپدیت کنین
            ویرایش توسط mars1920 : https://i-phone.ir/forums/member/29964-mars1920 در ساعت 24-12-2013, 09:23 PM

نظر

• من 7.0.4 رو دانلود کردم با روش DFU ریستور کردم. اما باز هم بعد از جیلبریک کردن روی آرم اپل گیر می کنه و ریبوت میشه و دوباره به همین صورت...
              چاره چیه؟
              ipad 2

نظر

• سلام دوستان
                اگه آیپد 7.0.4 رو جیلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• گویا ۷.۱ تا مارچ آفتابی نمیشه.

Tapatalking with an iDevice

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                    من 7.0.4 رو دانلود کردم با روش DFU ریستور کردم. اما باز هم بعد از جیلبریک کردن روی آرم اپل گیر می کنه و ریبوت میشه و دوباره به همین صورت...
                    چاره چیه؟
                    ipad 2
                    عزيز بنده هم از ديشب واسه آيپد ٢ سه بار ريستور كردمو دوباره جيلبرك ولى بازم رو لوگو ريبوت ميشه. مثل اينكه با آيپد ٢ مشكل داره چند تا از دوستان هم همين مشكلو دارن

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان به نظرتون جیلبریک کنم یا منتظر بمونم ورژن بدون مشکل evasi0n بیاد؟
                      چون حال ندارم بعدا باز ریستور کنم و جیلبریک کنم، از طرفی هم می ترسم اپل ببنده جلوی ریستور رو.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط kamim نمایش پست ها
                        عزيز بنده هم از ديشب واسه آيپد ٢ سه بار ريستور كردمو دوباره جيلبرك ولى بازم رو لوگو ريبوت ميشه. مثل اينكه با آيپد ٢ مشكل داره چند تا از دوستان هم همين مشكلو دارن

Sent from my iPhone
                        بالاخره نسخه بدون مشکلش میاد دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
                          بالاخره نسخه بدون مشکلش میاد دیگه؟
                          قرار بود يه آپديت بياد.بايد صبر كرد تا نسخه بى عيبترى بياد

Sent from my iPhone

نظر

• من تازه آیفون 4S گرفتم یکمی مبتدی هستم(نسبت به انروید وپیسی وps3) تازه یکمی راه افتادم کار کردن باش اینجا که میخونم اکثرا ناراضی هستن یسری هم مشکل خوردن سوال اولم این که با jailbreakدقیقا چی میشه؟2-احتمالموفقیت چقدره ؟

نظر

• سلام من روی ایپد 4 و 4اس تست کردم الان هم حدود 40 تا اپ نصب کردم. تست شد اوکی. ممنون از دوستمون
                              نوشته اصلی توسط crystall69x نمایش پست ها
                              آقا یه خبر خوش برای بچه هایی که جیلبریک کردن و منتظر Appsync هستند. یک روش پیدا کردم و روی 5s با iOS 7.0.4 تست کردم که کار میکنه و هر برنامه ای که بخاین بدون مشکل نصب میشه
                              کسانی که میتونن روی بقیه دستگاهها تست کنن و نتیجرو بگن. البته ریسک استفاده از این روش روی دستگاههای دیگه با خودتون
                              1- از توی سیدیا "afc2add" رو پیدا و نصب کنید
                              2- بعد از نصب دستگاه ری استارت میشه. وقتی بالا اومد سورس "apt.25pp.com" رو به سیدیا اضافه کنید
                              3- حالا توییک "PP ipa iOS7.X" رو از داخل اون سورس نصب کنید. دقت کنید که بین حروف انگلیسی این توییک حروف چینی هم نوشته شده.
                              4- حالا گوشیتونو به آیتونز وصل کنید و حالشو ببرید.
                              فقط خواهشا هر کس روی دستگاهی به جز 5s امتحان کرد نتیجرو بگه تا بقیه هم استفاده کنن.
                              روی آیفون 4s، 4، و 5 تست شد
                              ویرایش توسط آرش ایرانی : https://i-phone.ir/forums/member/88332-آرش-ایرانی در ساعت 26-12-2013, 12:32 AM

نظر

• سلام دوستان
                                بعد جیل بریک و نصب Appsync 7، این مشکلات واسم پیش اومد
                                1-کرش کردن ماشین حساب و سافاری و Weather!!!
                                2- از کار افتادن چی پی اس گوشی
                                3-مصرف باتری فوق العاده زیاد

آیفون5 و iOs 7.0.4

کسی از دوستانم با این مشکل روبه رو شده؟؟ راه حلش چیه؟؟ کلی سورس دادم به سادیا حس 2باره ریستور و ریجیل کردن نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X