اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hunter2013 نمایش پست ها
    فقط این برنامه ای که شما گفتین پولی بود
    نسخه مجانیش هم یکم قدیمی ترن
    از چه سورسی میتونم دانلود کنم ؟
    در حال حاضر جدیدترین نسخه این برنامه 5.4.5 هستش که پولیه
    ولی نسخه 5.2.5 این توییک در سورسهای :
    insanelyi - Xsellize - SiNfuL در دسترس هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      در حال حاضر جدیدترین نسخه این برنامه 5.4.5 هستش که پولیه
      ولی نسخه 5.2.5 این توییک در سورسهای :
      insanelyi - Xsellize - SiNfuL در دسترس هستش.
      ممنون از راهنماییتون ولی در هنگام بکاپ گیری ارور داد
      انگار با ios 7 سازگار نیست
      ویرایش توسط hunter2013 : https://i-phone.ir/forums/member/125592-hunter2013 در ساعت 24-02-2014, 10:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hunter2013 نمایش پست ها
        ممنون از راهنماییتون ولی در هنگام بکاپ گیری ارور داد
        انگار با ios 7 سازگار نیست
        خواهش میکنم.
        همون دیشب که نسخه جدید رو سرچ کردم چیزی درباره پشتیبانی از iOS 7.0 ندیدم... احتمالا مشکل از عدم پشتیبانی هستش.

نظر

• سلام من جیلبریک کردم 5s صفحه کمی بعد از ریست پر پر میزد درست شد حالا میخوام ریستور کنم پشیمون شدم ممکن هست لینک دانلود فریمور ios 7.0.6 رو بزارید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط lovee20002002 نمایش پست ها
            سلام من جیلبریک کردم 5s صفحه کمی بعد از ریست پر پر میزد درست شد حالا میخوام ریستور کنم پشیمون شدم ممکن هست لینک دانلود فریمور ios 7.0.6 رو بزارید ممنون
            http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html
            از اینجا با توجه یه مدل گوشیتون که پشت گوشی نوشته دانلد کنید
            مثلا نوشته: model: a1530
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• با سلام و خسته نباشید
              یه سوال از اساتید داشتم:
              بعد از جیلبریک چجوری میشه گوشیو آپدیت کرد؟اصلا میشه آپدیتش کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط braveelvis نمایش پست ها
                با سلام و خسته نباشید
                یه سوال از اساتید داشتم:
                بعد از جیلبریک چجوری میشه گوشیو آپدیت کرد؟اصلا میشه آپدیتش کرد؟
                دیوایس جیل بریک را فقط می شود ریستور کرد و آپدیت نمی شود. اگر آپدیت کنید دیگر بالا نمی آید .

نظر

• من بعد از دیستور گوشی 5s به 7.0.6 اون رو جیلبریک کردم و الان که می خوام برنامه های سیدیا مثل activator رو نصب کنم با ارور نیاز به برنامه cydia substrate 0.9.5001 روبرو میشم در حالی که ورژن موجود در سیدیا 0.9.5000 هست.
                  مشکل اینجاست که تو بقیه دیوایس هام با فریمور 7.0.4 ورژنcydia substrate 0.9.5001 هست. چکار باید بکنم؟؟

نظر

• دوستان من نمیتونم این برنامه رو رو مک اجرا کنم پیغام خطا میده ورژن مکم ۱۰.۶.۸
                    رو ویندوز هم که نصب میکنم تا یه مقدار جلو میره دیگه همونجا میمونه وجلوتر نمیره مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                      من بعد از دیستور گوشی 5s به 7.0.6 اون رو جیلبریک کردم و الان که می خوام برنامه های سیدیا مثل activator رو نصب کنم با ارور نیاز به برنامه cydia substrate 0.9.5001 روبرو میشم در حالی که ورژن موجود در سیدیا 0.9.5000 هست.
                      مشکل اینجاست که تو بقیه دیوایس هام با فریمور 7.0.4 ورژنcydia substrate 0.9.5001 هست. چکار باید بکنم؟؟
                      آقا منم یه همچین مشکلی دارم خواهش میکنم یکی به کمک ما برسه

نظر

• نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
                        آقا منم یه همچین مشکلی دارم خواهش میکنم یکی به کمک ما برسه
                        مشکل حل شده دوست عزیز آپدیت برنامه ارایه شده.

نظر

• من گوشیم با ota اپدیت کردم به ۷.۰.۶ اگه جیلبریک کنم گوشی بالا میاد؟اخه اون اولش که جیلبریک اومد من گوشیم با اوتا رفته بود ۷.۰.۴ و گوشیم بالا نیومد مجبور شدم ریستور کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                            من گوشیم با ota اپدیت کردم به ۷.۰.۶ اگه جیلبریک کنم گوشی بالا میاد؟اخه اون اولش که جیلبریک اومد من گوشیم با اوتا رفته بود ۷.۰.۴ و گوشیم بالا نیومد مجبور شدم ریستور کنم
                            خیر
                            باید Restore کنید!

نظر

• دوستان ایفون 4 جیلبریک به انتها که میرسه در پروسه اخر مینویسه modify ... میپره بیرون و گوشی جیل کامل نمیشه چن بار هم اتمحان کردم نشد با 1.0.4 هم زدم با 1.0.7 هم زدم نشد چیکا کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                                دوستان ایفون 4 جیلبریک به انتها که میرسه در پروسه اخر مینویسه modify ... میپره بیرون و گوشی جیل کامل نمیشه چن بار هم اتمحان کردم نشد با 1.0.4 هم زدم با 1.0.7 هم زدم نشد چیکا کنم ؟؟؟
                                با یک کامپیوتر دیگر امتحان کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X