اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    آیا راهی وجود داره که آیفون 5 ios 7.1 رو جیلبریک کرد
    و یا بهترین و آسانترین راه برای نصب بازیها و برنامه های کرک شده روی آیفون 5 با سیستم عاملی که گفتم چیه؟

نظر

• من به ی مشکل برخوردم
      گوشیم آیفون4 هستش ورژن 7.0.2
      بعد از اینکه همه مراحل جیلبریک تموم شد گوشی ریستارت شد و هی آیکن اپل میره و میاد
      من با آیتونز آپدیت کرده بودم
      کسی میتونه کمک کنه ؟

نظر

• سلام دوستان من ورژن گوشیم 7.0.4 بود .. iphone 4
        الان مراحل ابدیت تموم شد گوشی خاموش شد الان هر کاری میکونم بالا نمیاد ... ایکن ابل میاد و میره ...
        میشه راهنمایی کنید ؟؟

نظر

• سلام
          تا امروز هنوز هم میشه به 7.0.6 آپدیت کرد و جیل برک کرد یا دیگه بسته شده؟
          اگر بسته شده و نمیشه آپدیت کنم باید چ کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
            سلام
            تا امروز هنوز هم میشه به 7.0.6 آپدیت کرد و جیل برک کرد یا دیگه بسته شده؟
            اگر بسته شده و نمیشه آپدیت کنم باید چ کار کنم؟
            بسته شده. کاره خاصی نمیشه کرد. اگه گوشیتون بالا نمیاد فقط میتونید برید به ۷.۱.۱ که جیلبریک هم نمیشه

نظر

• 7.1.1 جواب نمیده

نظر

• سلام دوستان عزیز من ایفون 4 دارو ورژن 7.1.1 که میخوام جلبریک کنم ولی راهی براش نیست میخوام به یه ورژن قدیمی ریستور کنم چجوری ریستور کنم وبه چه ورژنی برگردم و از کجا فریم ورک بگیرم یا این که کاستوم فریمورکی هست برای این کار؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_8504 نمایش پست ها
                  سلام دوستان عزیز من ایفون 4 دارو ورژن 7.1.1 که میخوام جلبریک کنم ولی راهی براش نیست میخوام به یه ورژن قدیمی ریستور کنم چجوری ریستور کنم وبه چه ورژنی برگردم و از کجا فریم ورک بگیرم یا این که کاستوم فریمورکی هست برای این کار؟
                  سلام ، اگه اشتباه نکنم جیلبریک بصورت Semi untether و یا دست کم بصورت tethered یا ناپایدار برای آیفون 4 در ios7.1.1 وجود داره !! اگه اشتباه میکنم دوستان حتما تذکر خواهند داد !! و برای دانگرید به ورژن های پایین تر وجود shsh اون ورژن برای دانگرید لازمه !! یعنی شما باید قبلا روی یک ورژن بوده باشید و جیلبریک کرده باشید که الان بتونید به همون ورژن دانگرید کنید !! به هر حال یک سری شرایط لازمه که بهمراه آموزش دانگرید میتونید در همین انجمن پیدا کنید و البته این نکته رو در نظر بگیرید که بک آپ ورژن های جدیدتر به ورژن های قدیمی تر نمیخوره و بسیاری از برنامه ها و بازی ها دیگه در ورژن های قدیمی تر قابل نصب نیستند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان الان یه آیفون روی ۷.۰.۵ هست ولی OTA آپدیت شده. هیچ جوری نمیشه جیلبرک کرد نه ؟

Tapatalking with an iDevice

نظر

• دوستان یه مشکل
                      همسر من فایو 7.0.6 داره که جیلبریک کرده بودم قبلا
                      دیروز برداشته ریست آل کرده گوشی رو که گیر کرده و بالا نمیاد
                      به 7.0.6 که نمیتونم ریستور کنم و 7.1.1 هم نمیخوام برم
                      راه چی دارم؟ با semi restore میشه؟

نظر

• ممکنه به recovery رفته باشه
                        با tiny umbrella و یا برنامه های دیگر امتحان کن ببین درست میشه

نظر

• سلام
                          ببخشید من یه آیفون 4s دارم
                          خیلی از آیفون سر در نمیارم
                          ورژنش رو توش نوشته 7.0.3 میخواستم جیلبریکش کنم
                          نه بلوتوثش کارمیکنه و نه میشه که توش از طریق کابل یو اس بی چیزی کپی کرد
                          اگه جیلبریکش کنم این ایراداتش برطرف میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ryanir نمایش پست ها
                            سلام
                            ببخشید من یه آیفون 4s دارم
                            خیلی از آیفون سر در نمیارم
                            ورژنش رو توش نوشته 7.0.3 میخواستم جیلبریکش کنم
                            نه بلوتوثش کارمیکنه و نه میشه که توش از طریق کابل یو اس بی چیزی کپی کرد
                            اگه جیلبریکش کنم این ایراداتش برطرف میشه؟
                            دوست عزیز اگه آیفونتون رو از طریق خود دیوایس آپدیت کرده باشین،باید ریستور کنید که مجبور میشید به 7.1.1 ریستور کنید که جیلبریک نداره فعلا.
                            بلوتوث هم در دیوایس های اپل برای فرستادن و دریافت فایل،عکس و موزیک نیست و برای متصل شدن به اسپیکر های وایرلس و...... طراحی شده.

برای اینکه بخواید از طریق کابل اطلاعاتی رو انتقال بدید باید از برنامه ی اختصاصی اپل یعنی آیتونز استفاده کنید.

نظر

• سلام
                              4اس دارم . روی 6.1.2 هستم میخوام به آخرین ورژنی که قابل ریستور کردن و جیلبرک شدن باشه ارتقاء بدم . میشه لطفا بگین الان به چه فریمور قابل جیلبریکی میشه ریستور کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط googooly1971 نمایش پست ها
                                سلام
                                4اس دارم . روی 6.1.2 هستم میخوام به آخرین ورژنی که قابل ریستور کردن و جیلبرک شدن باشه ارتقاء بدم . میشه لطفا بگین الان به چه فریمور قابل جیلبریکی میشه ریستور کرد.
                                فقط میتونید روو همین ورژن جیلبریک کنید و بس !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X