اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parisa69 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان. من برنامه رو دانلود کردم اما موقع نصب ازم کد میخواد این کد رو باید از کجا تهیه کنم.؟
    از کجا دانلود کردین ؟

نظر

• کسی ویزا کارت یا مستر داره duolci.com رو تست کنه این سایتو سایت معتبر CloudCowboy.com معرفی کرده که کارش معتبر بودن سایت های دور زدنی icloud رو برسی و تست میکنه و این سایتو تایید کرده که با پرداخت 2 دلار می تونید گوشی خودتونو باز کنید لازم به ذکره که خعلی شبیه doulci.net هست ولی دقت کنید میبینید که 2 تا کارکتراش جا به جا هسستن و به گفته سایته CloudCowboy.com معتبره

- - - - - - - - - -

کسی ویزا کارت یا مستر داره duolci.com رو تست کنه این سایتو سایت معتبر CloudCowboy.com معرفی کرده که کارش معتبر بودن سایت های دور زدنی icloud رو برسی و تست میکنه و این سایتو تایید کرده که با پرداخت 2 دلار می تونید گوشی خودتونو باز کنید لازم به ذکره که خعلی شبیه doulci.net هست ولی دقت کنید میبینید که 2 تا کارکتراش جا به جا هسستن و به گفته سایته CloudCowboy.com معتبره

نظر

• نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
        بچه ها این ip رو چک کنید LINE 37.59.120.247 albert.apple.com پیامشو نگاه کنید نظر بدید

واقعا یه نفر نیست دقیق توضیح بده باید چکار کینم ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط parisa69 نمایش پست ها
        سلام
        دوستان. من برنامه رو دانلود کردم اما موقع نصب ازم کد میخواد این کد رو باید از کجا تهیه کنم.؟
        از کجا دانلود کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

از کجا دانلود کردین؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post980375
          توی این تاپیک گذاشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط parisa69 نمایش پست ها
            http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post980375
            توی این تاپیک گذاشتم

ممنون کارتون واقعا درست

----------------------------------
            iinstagram : iphone4job

نظر

• خواهش میکنم فقط اگر فهمیدین چه جوری کد نصب نرم افزار رو میشه پیدا کرد اینجا هم قرار بدین.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها

با دستکاری در فایل hosts سیستم عامل امکان پذیر است و با وارد کردن آدرس سرور جانبی به جای سرور فعال سازی اپل می توانید آیتونز را دور بزنید و دستگاه خود را فعال کنید.

ابتدا باید فایل hosts را باز کنید، این فایل در سیستم عامل ویندوز در مسیر C:\Windows\System32\Drivers\etc قرار دارد و در مک داخل فولدر /etc می باشد.

پس از باز کردن فایل hosts توسط یک ویرایشگر متن خط زیر در انتهای فایل وارد کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید. فکنم با این عکس دیگه راحت باشه
                ویرایش توسط malach : https://i-phone.ir/forums/member/171384-malach در ساعت 11-11-2014, 12:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط malach نمایش پست ها
                  با دستکاری در فایل hosts سیستم عامل امکان پذیر است و با وارد کردن آدرس سرور جانبی به جای سرور فعال سازی اپل می توانید آیتونز را دور بزنید و دستگاه خود را فعال کنید.

ابتدا باید فایل hosts را باز کنید، این فایل در سیستم عامل ویندوز در مسیر C:\Windows\System32\Drivers\etc قرار دارد و در مک داخل فولدر /etc می باشد.

پس از باز کردن فایل hosts توسط یک ویرایشگر متن خط زیر در انتهای فایل وارد کنید و در نهایت فایل را ذخیره کنید. فکنم با این عکس دیگه راحت باشه

خب الان سرور یا ادرس فعال هست ایا؟

نظر

• فعلا بتا هست کامل کار نمیکنه کاری نداره که یه تست بزن

نظر

• آخره هفته شد چرا این سرورشو راه نمیندازه؟

نظر

• درود

دوستان من ميخوام سيو كنم اجازه نميده ممكنه راهنمايي كنيد ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• درود

کسی نیست جوابی به ما بده ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                            درود

دوستان من ميخوام سيو كنم اجازه نميده ممكنه راهنمايي كنيد ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            دوست عزیز خیلی از دولکی عقب موندییی چون ان روش ای پی 6 ماه پیش کار میکرد اونم 10دقیقه
                            برای این سیو نمیشه که شما نوت پد را باید run as administrator اجرا کنیی

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                              دوست عزیز خیلی از دولکی عقب موندییی چون ان روش ای پی 6 ماه پیش کار میکرد اونم 10دقیقه
                              برای این سیو نمیشه که شما نوت پد را باید run as administrator اجرا کنیی
                              ممنون عزیز

تو سایت که میری یه نرم افزار رایگان واسه ایفون 4 زده من اکتیو میکنم ولی انتن ندارم ممنون میشم راهتمایی کنی

نظر

• برای ایفون 4 که خیلی وقت هست برنامه هست بله هیچ کدوم انتن نمیدن فقط میتونی مثل ایپاد استفاده کنی
                                این ای پی هم که اولا اکتیو میکرد اونم مشکل انتن داشت

نظر

صبر کنید ..
                                X