اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• nginx/1.6.2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• فعلا یا نمیره یا bad get way

نظر

• ممکنه کسی لطف کنه لینک مستقیم وب سایت doulci رو اینجا بزاره
        با سرچ توی گوکل سه هزار تا لینک جور واجور میاد که تقریبا همشون هم بی سر و ته هستن ...

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط newincept نمایش پست ها
          ممکنه کسی لطف کنه لینک مستقیم وب سایت doulci رو اینجا بزاره
          با سرچ توی گوکل سه هزار تا لینک جور واجور میاد که تقریبا همشون هم بی سر و ته هستن ...

ممنون
          سایت اصلی
          iCloud - Bypass - doulCi
          سایت ریجیستر
          http://www.doulci-registration.com/

نظر

• الان تکلیف ما ها چیه چرا نمیتونیم وصل شیم
            یه فکری بکنید خواهشا

نظر

• سلام
              دوستان من برنامه doulci رو دارم هر کس اکتیو کد گرفته پیام بده نرم افزارش بهش بدم بعد اکتیو کد بده منم استفاده کنم ممنون
              nima_2030@yahoo.com

نظر

• بی خیال اینو که همه دارن درضمن هنوز بیرونش ندادن.......... یه چیزایی تو نت هست ولی ....... ولی منم نظرم اینه که هرکی تونست گیر بیاره چون 3 تا میشه باز کرد تا جایی که میخواد ازش استفاده کنه اگرم اضافه اومد بده به بقیه . خدایی من خودم یه آیپر ایر دارم اگه باز کنم کد رو میدم به بقیه البته اگه گیرم بیاد . .. البته 5 ماهه پیش که از doulci یه آیپد مینی رو باز کردم

نظر

• من کد فعالسازی هم پیدا کردم نرم افزار اکتیو شد ولی فکر کنم نیاز به آی پی فعال هم داره! دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_2030 نمایش پست ها
                    من کد فعالسازی هم پیدا کردم نرم افزار اکتیو شد ولی فکر کنم نیاز به آی پی فعال هم داره! دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؟
                    با این حرفت کلهم خاکستر کردی بچه های فعال این تاپیکو.نیست داداشم. اون اپی که شما داری مگه دکمه ی کلوز بنفش نیست؟ اگه غیر این یه اسکرین شات بگیر تا بت بگم اصل یا فیک.م دو مدل اپ دارم فیک.هنوز اپی از doulci.net بیرون نیومده.

نظر

• اینم عکس برنامه الان گرفتم که فعال شده
                      اینم پیغامی که آیتونز میده

اگرم این نیست میشه راهنمایی کنی دقیقا باید چی کار کنم. باید سعی کنم وقتی سایته باز میشه ثبت نام کنم بعد که کد داد منتظر برنامه باشم؟
                      مرسیییی

- - - - - - - - - -

گوشی 5s راستی یک سایت دیگه هم هست اونم هنوز منتظرم آی پی بده اونجا هم سر بزنین هر موقع باز شد به هم دیگه اطلاع بدیم.
                      http://istorebypassteam.tk/

نظر

• راستی اعتباری به این سایت هست؟ پولمون نمی خوره زده حتی بلاکم آنلاک می کنه 100$!
                        One Page Html Template for Free

نظر

• سلام بچه ها من يه سايت پيدا كردم كه زده ٤٩ دلار بعدش تخفيف زده كه شده ٣٠ دلار، با يكي از سايت هاي داخل ايران هماهنگ كردم گفت ١٠٦٠٠٠ تومن بده تا برات خريدش كنيم ،ميخوام اين ريسك رو بكنم اگرم پولم بپره زياد مهم نيس صد تومنه، فردا ايشا الله ميريزم براشون گفته سه روزه برات باز ميكنيم ، اگه واسه من جواب داد كه لينك ميدم هر كي خواست خريد كنه اگرم پولم پريد فداي سر همتون!!!!!!! خسته شدم از بس واسه دواسي انتظار كشيدم ،

نظر

• اينم لينكشه عزيزاني كه انگليسيشون فوله يه نگاه بندازن ببينم سرويس همون سرويسه يا چيز ديگه است ، ميگم اشتباه نباشه مثلا مال دستگاهي كه اكتيوه ولي ايكلود داره ، يه كم شك دارم VIP iCloud Removing service

نظر

• نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
                              اينم لينكشه عزيزاني كه انگليسيشون فوله يه نگاه بندازن ببينم سرويس همون سرويسه يا چيز ديگه است ، ميگم اشتباه نباشه مثلا مال دستگاهي كه اكتيوه ولي ايكلود داره ، يه كم شك دارم VIP iCloud Removing service

به نظر خودتون این کار با 30 دلار عملیه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط heki نمایش پست ها
                                اينم لينكشه عزيزاني كه انگليسيشون فوله يه نگاه بندازن ببينم سرويس همون سرويسه يا چيز ديگه است ، ميگم اشتباه نباشه مثلا مال دستگاهي كه اكتيوه ولي ايكلود داره ، يه كم شك دارم VIP iCloud Removing service
                                دوست عزیز این پسره همون crokom هست کاراش الکیه 12 سالش هم هست پولتو هدر نده

نظر

صبر کنید ..
                                X