اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
    خوب توضیح بدید وقتی باز شد دقیقا باید چه کار کرد
    این تاپیک از اول نگاه میکردی بد نبود
    تو پست 116 گفتم چیکار کنین

نظر

• دوستان الان 3ساعت دیگه ریجیستر برای امسترد ام(ه ل ند) هست کسی بلده چیکار کنیم که مارو هم هلند بشناسه
      با تغی یر ا ی پ ی میشه ولی مال ماله هلند چیه
      چون اگه عوض نکنیم باز ارور 16 میگیره همه

نظر

• اروره 16 میده

نظر

• گفتم دیگه ارور 16 میده باید کاری میکردیم که مارو امستردام تشخیص میداد
          هیچ وقت ایران باز نمیشه برای اسیا و اروپا باز کرده بودن چند وقت پیش اونم ارور 16 میداد که از قصد ایران نبود

نظر

• خیلی دیگه شماها...!

اون آمستردام تایم‌هه.../ در مورد هلندی بودن یا نبودن نیست. که بازهم نشد برای زجیستر.

نظر

• نوشته اصلی توسط magserver2000 نمایش پست ها
              خیلی دیگه شماها...!

اون آمستردام تایم‌هه.../ در مورد هلندی بودن یا نبودن نیست. که بازهم نشد برای زجیستر.
              ارور 16 برای چی هست؟
              error 16 country block
              ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 28-10-2014, 03:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
                ارور 16 برای چی هست؟
                error 16 country block
                حرف شما متین.اما کلا ایران کانتری بلاکه. و الا از برزیل با خود آی پی برزیل رجیستر کردن

نظر

• نوشته اصلی توسط zhigool نمایش پست ها
                  حرف شما متین.اما کلا ایران کانتری بلاکه. و الا از برزیل با خود آی پی برزیل رجیستر کردن
                  پس ما برای ریجیستر باید ای پی را عوض کنیم تا بتونیم ریجیستر کنیم

نظر

• نه داداش من با ip امریکا انگلیس و ... تست کردم باز هم اروره 16 میداد

نظر

• چرا پست های من پاک شده!؟ سایت doulci دیگه بالا نمیاد!!؟؟ اصلاً نمیشه ثبت نام کرد تا زمانش رسید اصلا قابل دسترس نبود!!
                      دوستان این سایت را من چک کردم امن میزنه نظر دوستان حرفه ای هم می خوام بدونم ببینم چی میگن.
                      Unlockicloudlock - Home

نظر

• بچه ها من دوتا 5 اس 32 گیگ دارم این بلا سرش اومده خاهشا هروقت فعال شد یا کسی کد گرفت و اضافه موند بهم بگه بخدا پولشم باهاش حساب میکنم و جبران میکنم براش اینم شمارم 09359636815
                        ویرایش توسط lethal : https://i-phone.ir/forums/member/93462-lethal در ساعت 30-10-2014, 01:58 AM

نظر

• هیچ خبری از سایت doulci نیست؟

نظر

• چرا هیچ کس نیست!؟ امیدی هست بزودی بشه آنلاک کرد؟

نظر

• گفته بودن هفته آخر نوامبر

نظر

• doulci که بد قولن ولی یکی دوتا گروه پیدا کردم که اینکارو انجام دادن الانم تو مرحله تست هستن خبری شد همینجا اطلاع میدم

نظر

صبر کنید ..
                                X