اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع دوباره ابزار doulci bypass از امروز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
    برای ایفون 4 که خیلی وقت هست برنامه هست بله هیچ کدوم انتن نمیدن فقط میتونی مثل ایپاد استفاده کنی
    این ای پی هم که اولا اکتیو میکرد اونم مشکل انتن داشت
    من مشکل اپل ایدی دارم یعنی بعد انلاک کردن گوشی به این مشکل برخوردم شما راهی واسه ما نداری ؟ کلی هزینه کردیم حالا اینجوری شده

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
      من مشکل اپل ایدی دارم یعنی بعد انلاک کردن گوشی به این مشکل برخوردم شما راهی واسه ما نداری ؟ کلی هزینه کردیم حالا اینجوری شده
      منم یه 4اس دارم این شکلی شده فقط یا باید پول بدی اکتیو کنن یا منتظر این برنامه doulci باشی اونم معلوم نیست کی میاد
      اگه میخوای پول بدی خیلی از سایتهایی که گوشی انلاک میکنن این امکان حذف اپل ایدی هم دارن گوگل سرچ کنی میاد
      یا یه ای بیس باند پیدا کنی با ای سی بیس باند گوشی خودت عوض کنی...
      ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 17-11-2014, 01:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
        منم یه 4اس دارم این شکلی شده فقط یا باید پول بدی اکتیو کنن یا منتظر این برنامه doulci باشی اونم معلوم نیست کی میاد
        اگه میخوای پول بدی خیلی از سایتهایی که گوشی انلاک میکنن این امکان حذف اپل ایدی هم دارن گوگل سرچ کنی میاد
        اره دادا دیدم ولی ولی هزینه هاش خیلی بالاس در هر صورت ممنون عزیز لز وقتی که گذاشتی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اره دادا دیدم ولی ولی هزینه هاش خیلی بالاس در هر صورت ممنون عزیز لز وقتی که گذاشتی

نرم افزار ایفون 4 رو میتونی لینک بدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
            نرم افزار ایفون 4 رو میتونی لینک بدید؟
            درود

تو سایت بری اخره صفحه لینک دانلود موجوده دادا اگرم پیدا نکردی دادا بعد از ظهر واستون لینک میزارم عزیز

نظر

درود

تو سایت بری اخره صفحه لینک دانلود موجوده دادا اگرم پیدا نکردی دادا بعد از ظهر واستون لینک میزارم عزیز

پیدا نکردم

نظر

• سلام دوستان نمیتونم تمام صفحات این تاپیکو بخونم یکی میشه توضیح بده که این سایت پولیه؟به چه صورت باید استفاده کنیم ازش؟و یه سوال دیگه:یه 4s هست که اپل آیدی میخواد برا اکتیو .طرف 200 میفروشه بنظرتون بخرم میتونم اکتیوش کنم؟

نظر

پیدا نکردم
                  چشم داداش امشب واست آپ ميكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                    سلام دوستان نمیتونم تمام صفحات این تاپیکو بخونم یکی میشه توضیح بده که این سایت پولیه؟به چه صورت باید استفاده کنیم ازش؟و یه سوال دیگه:یه 4s هست که اپل آیدی میخواد برا اکتیو .طرف 200 میفروشه بنظرتون بخرم میتونم اکتیوش کنم؟
                    درود

والا من واسه ٤ اكتيو كردم ولي انتن نداوي طبق گفته ي دوستان و فقط ميتوني به صورت ايپد استفاده كني
                    سايتايه زيادي هست كه با هزينه تقريبا بالا باز ميكنن اپل ايدي رو كه فكر ميكنم از ٤٠٠ تا ٥٠٠ هزينه ي انلاكشه اگرم اشتباه ميكنم اساتيد بگن ......يا علي

نظر

• این نرم افزاری که میگین برا 4s هم هست؟راستی برا این روش نباید پیغام خاصی روی گوشی باشه حتما؟
                      ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 18-11-2014, 08:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                        این نرم افزاری که میگین برا 4s هم هست؟

والا دادا اين نرم افزار كه فكر نميكنم واسه گوشي شما بشه حالا من شب ميزارم اينجا لينكشو شنا هم يه تست بزن ضرر نداره ولي در كل واسه ايفون ٤ عزيز

نظر

پیدا نکردم
                          درود

دادا اپلود کردم بفرما عزیز

Jailbreak_iOS7_1_downloaded_from_siriport_ru

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                          این نرم افزاری که میگین برا 4s هم هست؟راستی برا این روش نباید پیغام خاصی روی گوشی باشه حتما؟

بفرما عریر

http://s5.picofile.com/file/81523226...rt_ru.zip.html
                          ویرایش توسط l3al34k : https://i-phone.ir/forums/member/84552-l3al34k در ساعت 19-11-2014, 12:07 AM

نظر

• برای 4 و 4s برید اینجا:
                            Iphone 4 - 4s - idevice iCloud Bypass doulCi and Jailbreak

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_2030 نمایش پست ها

ممنون دادا ممکنه یه توضیحی بدی عزیز

نظر

• سلام بچه ها مثل اينكه هبري از همتون نيست

نظر

صبر کنید ..
                                X