اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
    سلام
    آیفون 5s دارم و ورژن 8.1.2 نصبه روش و جیلبریک کردم
    میخوام بدونم اگه بکاپ بگیرم و ریستور کنم به 8.3 کیبورد فارسی که با جیلبریک به گوشی اضافه شده برمیگرده ؟؟
    چون در آی او اس 7 برمیگشت
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام
    شما اگر جیلبرک هم نکنید برای کیبرد فارسی میتونید از Swiftkey استفاده کنید. ( اپل استور )
    روی آیفون 6 و آیپد ایر به راحتی نصب و تست کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
      دوست عزیز این همه مقاومت در مقابل تغییر رو متوجه نمیشم . این داستان تکراری که وقتی یه اپدیت جدید میاد مکرر تکرار میکنیم نسخه قبلی بهتر و پایدارتره هیچ پشتوانه علمی و تجربی نداره .زمانی که ios7 اومد همه گیر دادیم که یادش بخیر ios6 زمان 6هم هی گفتیم ios5 یه چیز دیگه بود .اما منطقا هر اپدیت قدمی رو به جلو هست و امکان نداره بشه گفت مثلا آفیس 2007از آفیس 2013 بهتره. شما هیچ نرم افزار یا سخت افزاری رو پیدا نمیکنی که بگی نسخه قدیمیترش بهتره. تنها دلیلی که میشه از اپدیت به ios8.3 صرف نظر کرد جیلبریک هست .

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      اتفاقا به نظر من ٧ بسيار بهتر از ٨ هست كليه ورژناش
      درسته امكانات ٨ بيشتره ولي ٧ استيبلتر و روونتر و سبكتر بود
      من همون اول اومدم روي ٨ جزو اولين نفرات بودم ولي تا ٨.١.١ كه درگير واي فاي افتضاح بودم بعدشم باگها و ... الان كه روي ٨.٣ هستم هنوزم ٧ رو ترجيح ميدم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• بجز مسئله شارژ بقیه چیزاش اوکی هست

نظر

دوست عزیز این همه مقاومت در مقابل تغییر رو متوجه نمیشم . این داستان تکراری که وقتی یه اپدیت جدید میاد مکرر تکرار میکنیم نسخه قبلی بهتر و پایدارتره هیچ پشتوانه علمی و تجربی نداره .زمانی که ios7 اومد همه گیر دادیم که یادش بخیر ios6 زمان 6هم هی گفتیم ios5 یه چیز دیگه بود .اما منطقا هر اپدیت قدمی رو به جلو هست و امکان نداره بشه گفت مثلا آفیس 2007از آفیس 2013 بهتره. شما هیچ نرم افزار یا سخت افزاری رو پیدا نمیکنی که بگی نسخه قدیمیترش بهتره. تنها دلیلی که میشه از اپدیت به ios8.3 صرف نظر کرد جیلبریک هست .

عزیز همیشه اینطور نیست که آپدیت جدید بهتر باشه
          خلی مواقع آپدیتهای جدید مشکلاتی پیش میارن که در ورژنهای قبلی نبودند

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
            عزیز همیشه اینطور نیست که آپدیت جدید بهتر باشه
            خلی مواقع آپدیتهای جدید مشکلاتی پیش میارن که در ورژنهای قبلی نبودند
            این حرف شما رو انکار نمیکنم که گاهی اپدیتها مشکلاتی هم به همراه دارن اما استثنا هست و استثنا نمیتونه قاعده را نفی کند..مثلا قاعده این است که سرعت بالا تر از ۱۲۰ کیلومتر بیشتر امکان تصادف را بوجود میاورد .اما اگر در یک اتوبان ۲تا ماشین با سرعتهای ۸۰ کیلوتر ۱۴۰ کیلومتر در حال حرکت بودند و ماشینی که با ۸۰ کیلومتر سرعت تصادف کرد و ان یکی سالم به مقصد رسید .نمیتوان قاعده را به هم زد و نتیجه گیری کرد که سرعت ۸۰ کیلوتر پرخطرتر از ۱۴۰ است.. در مورد اپدیتها هم منظور من کلیت است .

نظر

این حرف شما رو انکار نمیکنم که گاهی اپدیتها مشکلاتی هم به همراه دارن اما استثنا هست و استثنا نمیتونه قاعده را نفی کند..مثلا قاعده این است که سرعت بالا تر از ۱۲۰ کیلومتر بیشتر امکان تصادف را بوجود میاورد .اما اگر در یک اتوبان ۲تا ماشین با سرعتهای ۸۰ کیلوتر ۱۴۰ کیلومتر در حال حرکت بودند و ماشینی که با ۸۰ کیلومتر سرعت تصادف کرد و ان یکی سالم به مقصد رسید .نمیتوان قاعده را به هم زد و نتیجه گیری کرد که سرعت ۸۰ کیلوتر پرخطرتر از ۱۴۰ است.. در مورد اپدیتها هم منظور من کلیت است .

پس الان هم باید قبول کرد که قاعده آپدیت در این موارد برعکس عمل کرده و متاسفانه فرمور ۸ مشکلات زیادی رو برای کاربران بوجود آورده

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                پس الان هم باید قبول کرد که قاعده آپدیت در این موارد برعکس عمل کرده و متاسفانه فرمور ۸ مشکلات زیادی رو برای کاربران بوجود آورده
                در ابتدا ios8 حق با شماست .اما در 8.1.2 تقریبا مشکلات حل شد و در 8.3 به بلوغ رسید . من خودم روی 8.1.2 بودم با اینکه جیلبریک داشتم و حدودا ۴۰ تا توییک نصب داشتم هیچ مشکلی رو تجربه نکردم اما متاسفانه یه تویک ناسازگار نصب کردم و مجبور شدم بیام به 8.2 الان حدود ۲ ماه هست که روی این ورژن هستم صادقانه بخوام بگم هیچ مورد خاصی نه کرش نه لگ و نه هیچ چیز دیگه ای رو تجربه نکردم .فقط بدون جیلبریک خیلی سخته [emoji52]

نظر

• مشکل 8.3 نگه داشتن شارژ باتری هست. از 8.1.2 جیلبریک شده اومدم به 8.3 مصرف باتری به طور محسوسی زیاد شده! اتصال وای فای کندتر شده! و مشکل دیگه ای نیست دیگه. بی صبرانه منتظر 8.4 هستم.
                  دوستان بعد از آپدیت iOS باید گوشیو 0 کرد بعد تا 100 شارژش کرد یا نیازی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
                    مشکل 8.3 نگه داشتن شارژ باتری هست. از 8.1.2 جیلبریک شده اومدم به 8.3 مصرف باتری به طور محسوسی زیاد شده! اتصال وای فای کندتر شده! و مشکل دیگه ای نیست دیگه. بی صبرانه منتظر 8.4 هستم.
                    دوستان بعد از آپدیت iOS باید گوشیو 0 کرد بعد تا 100 شارژش کرد یا نیازی نیست؟
                    نه اصولا بین 10 تا 20 شارژ کنید
                    فقط ماهی یک یا دو بار بزارید خاموش بشه بعد تا 100 بزارین یم ساعت هم بیشتر بمونه

نظر

• خبری از جیلبریک 8.3 نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                        خبری از جیلبریک 8.3 نیست؟
                        8.3 که نه ولی ظاهرا رو 8.4 یه کارایی کردن البته تا نسخه نهاییش نیاد معلوم نمیشه .

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

آقایون داداشام ..... کی دیگه این مشکلو داره وقتی توو مولتی تسکینگ میری تصاویر کوچیک شده کمی میپره این ور اونور !!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                            من گوشیمو ota به 8.3 آپ کرده بودم ، بخاطر یکسری مشکلات دیروز به 8.3 ری استور کردم که شاید مشکلاتم برطرف بشه ولی مشکلات که برطرف نشد هیچ، الان بدون چیز پی ان به اپ استور متصل نمیشه و اینستاگرام هم لود نمیشه
                            میخواستم بپرسم شما هم همچین مشکلی دارین یا مشکل از منه فقط ؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من گوشیمو ota به 8.3 آپ کرده بودم ، بخاطر یکسری مشکلات دیروز به 8.3 ری استور کردم که شاید مشکلاتم برطرف بشه ولی مشکلات که برطرف نشد هیچ، الان بدون چیز پی ان به اپ استور متصل نمیشه و اینستاگرام هم لود نمیشه
                              میخواستم بپرسم شما هم همچین مشکلی دارین یا مشکل از منه فقط ؟
                              ممنون
                              موقتی بود
                              رفع شد
                              منم امروز این مشکل رو داشتم
                              ولی الان
                              حل شده

نظر

• با سلام:

من آیپدم ایر 2 به 8.3 آپدیت کرده بودم الان 2 روز یه آپدیت دیگه زده

داستان چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X