اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bndsms نمایش پست ها
    سلام

اگه اطلاعاتی روی گوشیتون دارین، بهتره backup بگیرین (مثل عکس و شماره ها ... ) و بعد به سراغ آپدیت firmware برین

لینک دانلود iOS 8.3

این تاپیک هم برای آموزش آپدیت firmware : http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
    دوست عزیز این لینک دانلود از طریق برنامه download manager انجام نمیشه ! باید چیکار کنم ممکنه وسط دانلود اگه نت قطع بشه دوبار از اول باید دانلود کنم
    متاسفانه لینک این اموزش به صورت کامل کامل نیست !!!! چرا این لینک اموزش آپدیت و کامل نشده ! تا دوستان جدیدی سوال نکنند از اساتید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
      دوست عزیز این لینک دانلود از طریق برنامه download manager انجام نمیشه ! باید چیکار کنم ممکنه وسط دانلود اگه نت قطع بشه دوبار از اول باید دانلود کنم
      متاسفانه لینک این اموزش به صورت کامل کامل نیست !!!! چرا این لینک اموزش آپدیت و کامل نشده ! تا دوستان جدیدی سوال نکنند از اساتید
      شما روي لينك راست كليك كنيد و روي with internet DM كليك كنيد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
        شما روي لينك راست كليك كنيد و روي with internet DM كليك كنيد!

دوست عزیز همچین گزینه ای ندارم ؟
        2 تا سوال دارم
        1- فرق بین gsm و cdma چیه ؟ برخی فرومها دیدم نوشتن ببینید چیه مدل گوشیتون بین این دو ؟ برای چیه این ؟
        2- برای ریستور کردن لازمه گوشی به حالت dfu بره یا لازم نیست ؟ تو برخی سایتها نحوه ریستور کردن را گفتن گوشی را به حالت dfu ببرید و سپس ریستور کنید
        ویرایش توسط mohammad_2000 : https://i-phone.ir/forums/member/176191-mohammad_2000 در ساعت 20-04-2015, 04:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
          دوست عزیز همچین گزینه ای ندارم ؟
          2 تا سوال دارم
          1- فرق بین gsm و cdma چیه ؟ برخی فرومها دیدم نوشتن ببینید چیه مدل گوشیتون بین این دو ؟ برای چیه این ؟
          2- برای ریستور کردن لازمه گوشی به حالت dfu بره یا لازم نیست ؟ تو برخی سایتها نحوه ریستور کردن را گفتن گوشی را به حالت dfu ببرید و سپس ریستور کنید
          1- تمامی نسخه های عادی GSM هست. cdma برای اپراتور وریزون فقط منتشر شده
          2-خیر الزامی نداره به DFU برید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام وخسته نباشید .اقا من میخوام به 8.2 ریستور کنم ارور 3014 میده لطفا راهنمایی کنید .ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedegola نمایش پست ها
              سلام وخسته نباشید .اقا من میخوام به 8.2 ریستور کنم ارور 3014 میده لطفا راهنمایی کنید .ممنون.
              http://www.i-phone.ir/forums/thread34510.html

نظر

• عزيزان 8.4 [emoji16][emoji108]

نظر

• سلام
                  دوستان کسی فایل 8.4 بتا نداره برا ایفون 6 میخوام

نظر

• ios 8.4 beta 1 با موفقیت جیلبریک شد

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه اولین بتا از iOS 8.4 نمی گذرد اما یکی از هکرهای مشهور آی او اس ویدئویی منتشر کرده که در آن نشان می دهد موفق به جیل بریک این نسخه شده است.

stefan Esser که با نام i0n1c مشهور بود این ویدئو را در یوتیوب منتشر کرده است. Stefan موفق شده تنها پس از ۴ روز کار روی این نسخه راه جیل بریک کردن آن را کشف کند. وی عنوان کرده این آسیب پذیری را در روزهایی که پس از کنفرانس SyScan 2015 در حال گذران تعطیلات خود در سنگاپور بوده کشف کرده است. همچنین اشاره کرده که این آسیب پذیری در آی او اس جدید نبوده و از نسخه های قبل نیز وجود داشته است. Stefan می گوید هنوز این جیل بریک به اندازه ای پایدار نیست که ابزار انجام آن برای کاربران عرضه شود اما در همین حد اثبات می کند که آی او اس 8.4 قابل جیل بریک خواهد بود.

قطعا این خبر برای کاربرانی که از آی او اس جیل بریک شده روی آی دیوایس خود استفاده می کنند خبر خوبی خواهد بود. آخرین نسخه ای از آی او اس که I0n1c جیل بریک آن را انجام داده بود به iOS 4.3.1 بر می گردد و حالا با گذشت چندین نسخه از این سیستم عامل، این هکر باز هم قدرت خود را در جیل بریک کردن آی او اس به نمایش گذاشته است.

نظر

• براي ريستور ورژن هاي بتا چيكار بايد كرد پولي بايد پرداخت؟

نظر

• 8.1.2 هستم اپديت كنم يا نه

نظر

• ٧.١.٢ هستم آپ كنم يا منتظر بمونم بازم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                            8.1.2 هستم اپديت كنم يا نه
                            نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                            ٧.١.٢ هستم آپ كنم يا منتظر بمونم بازم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                            اگه جيلبرك براتون مهمه نه فعلا آپديت نكنيد تا جيلبرك پايدار ٨.٣ بياد ولي اگه مهم نيست آپديت كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                              اگه جيلبرك براتون مهمه نه فعلا آپديت نكنيد تا جيلبرك پايدار ٨.٣ بياد ولي اگه مهم نيست آپديت كنيد

یعنی مصرف باتریش خوبه؟؟ چون من 7.1.2 هستم خیلی خوبه... اما بعضی دوستان روی 8 ناراضی هستند...

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                                یعنی مصرف باتریش خوبه؟؟ چون من 7.1.2 هستم خیلی خوبه... اما بعضی دوستان روی 8 ناراضی هستند...
                                واقعيتش من خودم 6 دارم قبلا هم 4s داشتم و تجربه 7 رو روى 5s نداشتم ولي دوستام همشون آپديت كردن و راضي هم هستن

نظر

صبر کنید ..
                                X