اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست من قند شكن روشن كن نصب ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
      تووي قسمت كانتكت اون نوشته groups به چه دردي مي خوره

Sent from my iPhone using Tapatalk
      واسه من همچين چيزي نداره ميتوني اسكرين شات بذاري؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
        دوست گرامی این باگ برای همه نیست . بنده خیلی راحت و مثل همیشه با اثر انگشت از اپ استور برنامه دان میکنم . و اگر بیشتر دقت کنید میبینید که در متن عکسی که گذاشتید نوشته ( چندین یا متعدد ) نه همه . و همچنین در اخر همون عکس باز اشاره کرده .
        البته من منظور دوستمون رو خوب متوجه نشدم ولي من هم براحتي با تاچ آيدي راحت برنامه ها رو دانلود ميكنم

نظر

• اينم مصرف باتري من تو ٨.٣ كه خيلي بهتر شده ايفون ٦ پلاس

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• رو ایفون 6

سرعت اجرای برنامه ها بهتر شده باتری یکم بهتر شده ولی هنوز در حده عالی نیس با وای فای 12 ساعت اسکرین میده اون 300 تا شکلک خیلی باحالن مخصوصا قسمت عوض کردنه رنگ پوست ..کیبرد های سوم شخص سریعتر باز میشن البته برای من اینطوریه از سیبورد استفاده میکنم تاخیر پاسخ دادن به تماس هم از بین رفته منتظر فیدبک های بقیه دوستان هم هستیم

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
              iphone 5S

- - - - - - - - - -

iphone 5S
              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1000364

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                رو آيفون 6 کیبرد جانبی فقط قسمت یادداشت میاد جاهای دیگه فعال نمیشه 8.2 بدون مشکل بود
                نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
                دوستانی که میگن سرعت کیبوردهای جانبی عالی شده، از چه کیبوردی استفاده می کنن ؟
                از کیبورد switkey استفاده کنید
                زبان فارسی رو هم داره

نظر

• خب دوستان من از دیروز ظهر دارم با این نسخه کار میکنم... ایفون 6 نوع 16 گیگ..

-- مصرف باتری کمی بهتر شده... نه به حد قابل توجهی ...اما کمی بهتر شده.
                  -- باگ تاخیر تماس رو من الان مشاهده نمیکنم و توی این مورد حداقل روی ایفون 6 مطمئنم که این باگ رفع شده.
                  -- یک باگی رو از دیروز دو بار مشاهده کردم و اونم این بود که نوتیفیکیشن سنتر و کنترل سنتر و هرچی از بالا و پایین میکشیدم پایین نمی اومد ...برای چند دقیقه ای اینطوری بود و بعد درست میشد...
                  -- سرعت گوشی به طور محسوسی افزایش پیدا کرده... روون و خوب انیمیشن ها اجرا میشن.
                  -- روی 8.2 گوشی توی بعضی فعالیت های خاص کمی داغ میشد که توی این نسخه و اجرای همون بازی و نرم افزار ها من این داغی رو ندیدم...
                  --حجم نسخه 16 گیگ روی این نسخه دقیقا 12 گیگ هست که نسبت به نسخه قبل 8.2 کمی افزایش و نسبت به نسخه 8.1.2 کاهش داشته...
                  --سرعت تاچ ایدی و عکس العمل اون نسبت به انگشت فرقی نکرده و من احساس میکنم هنوز این سنسور توی فریمور 8.x نسبت به نسخه 7 کند تر عمل میکنه..
                  -- سوییچ کردن بین کیبورد ها سریع تر شده...الیته کیبورد های جانبی رو تست نکردم اما بین کیبورد های خود سیستم عامل روون تر از نسخه های قبلی هست.
                  --در کل به نظر من این نسخه فعلا پایدار ترین و مناسب ترین نسخه هست....البته روی گوشی های قدیمی تر تست نکردم اما دوستانی که ایفون 6 استفاده میکنن نظر شخصی من این هست که میتونن با خیال راحت اپدیت کنن... باگ های این نسخه به حداقل رسیده... سرعت و روونی خوبی داره... مصرف باتری بهبود نسبی داشته..

انشاالله بعد از گذشت زمان بیشتری از کار کردن با اون با اطلاعات جدیدی بر میگردم:d

نظر

• مصرف باطري براي ايفون ٥اس خيلي بد شده
                    روان شدن گوشي زياد احساس نميشه
                    كيبرد خيلي بهتر شده تداخل حروف از بين رفته
                    سپاس

Sent from my iPhone using tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                      خب دوستان من از دیروز ظهر دارم با این نسخه کار میکنم... ایفون 6 نوع 16 گیگ..

-- مصرف باتری کمی بهتر شده... نه به حد قابل توجهی ...اما کمی بهتر شده.
                      -- باگ تاخیر تماس رو من الان مشاهده نمیکنم و توی این مورد حداقل روی ایفون 6 مطمئنم که این باگ رفع شده.
                      -- یک باگی رو از دیروز دو بار مشاهده کردم و اونم این بود که نوتیفیکیشن سنتر و کنترل سنتر و هرچی از بالا و پایین میکشیدم پایین نمی اومد ...برای چند دقیقه ای اینطوری بود و بعد درست میشد...
                      -- سرعت گوشی به طور محسوسی افزایش پیدا کرده... روون و خوب انیمیشن ها اجرا میشن.
                      -- روی 8.2 گوشی توی بعضی فعالیت های خاص کمی داغ میشد که توی این نسخه و اجرای همون بازی و نرم افزار ها من این داغی رو ندیدم...
                      --حجم نسخه 16 گیگ روی این نسخه دقیقا 12 گیگ هست که نسبت به نسخه قبل 8.2 کمی افزایش و نسبت به نسخه 8.1.2 کاهش داشته...
                      --سرعت تاچ ایدی و عکس العمل اون نسبت به انگشت فرقی نکرده و من احساس میکنم هنوز این سنسور توی فریمور 8.x نسبت به نسخه 7 کند تر عمل میکنه..
                      -- سوییچ کردن بین کیبورد ها سریع تر شده...الیته کیبورد های جانبی رو تست نکردم اما بین کیبورد های خود سیستم عامل روون تر از نسخه های قبلی هست.
                      --در کل به نظر من این نسخه فعلا پایدار ترین و مناسب ترین نسخه هست....البته روی گوشی های قدیمی تر تست نکردم اما دوستانی که ایفون 6 استفاده میکنن نظر شخصی من این هست که میتونن با خیال راحت اپدیت کنن... باگ های این نسخه به حداقل رسیده... سرعت و روونی خوبی داره... مصرف باتری بهبود نسبی داشته..

انشاالله بعد از گذشت زمان بیشتری از کار کردن با اون با اطلاعات جدیدی بر میگردم:d
                      دوست عزيز سلام
                      در مواردي با شما موافقم و در مواردي مخالف
                      من گوشيم ايفون ٦ ١٦ گري
                      مصرف باتري من به شدت بد شده نسبت به ٨.٢ و دستگاه گرم ميشه در صورتي كه در ٨.٢ اينجور نبود
                      باگ تاخير تماس هنوز هست ولي بهتر شده
                      سرعت گوشي عالي شده
                      باگ نوتيفكيشن را من نداشتم ولي باگهاي ديگه داشتم(گير كردن درصد باتري،اثر انگشت در اپ استور و....) كه با ري استارت بعضا درست شدند ولي هنو پا برجاست
                      حجم اين نسخه برا من١١.٨٦ بود كه تغييري نكرده
                      و.....
                      نميدونم ولي برا من عجيبه كه شما ميگي باتري بهتر شده بلكه خيليا را ديدم مشكل باتري داشتن كافيه در فروم هاي مختلف سرچ كنيد تا از حرفاي من اطمينان حاصل كنيد

شايد ايفون شما با من فرق داره
                      لازم به ذكر است كه من اول با ota اپ كردم و به توصيه دوستان بعد ريستور كردم كه هيچ تغييري نكرد و عملا بين ota و restore فرقي نكرد بين عملكرد گوشي
                      در كل از قبل به نظرم بهتر كه نشده بلكه بدتر شده به خصوص مصرف باتري
                      اميدوارم اپل زودتر مشكلات را حل كنه و اي او اس ٨ كه واقعا تا الان ابروي اي او اس بودن را برده برگرده
                      موفق باشيد

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 11-04-2015, 10:21 AM

نظر

[QUOTE=saeed.evil!;1000539]دوست عزيز سلام
                        در مواردي با شما موافقم و در مواردي مخالف
                        من گوشيم ايفون ٦ ١٦ گري
                        مصرف باتري من به شدت بد شده نسبت به ٨.٢ و دستگاه گرم ميشه در صورتي كه در ٨.٢ اينجور نبود
                        باگ تاخير تماس هنوز هست ولي بهتر شده
                        سرعت گوشي عالي شده
                        باگ نوتيفكيشن را من نداشتم ولي باگهاي ديگه داشتم(گير كردن درصد باتري،اسر انگشت در اپ استور و....) كه با ري استارت بعضا درست شدند ولي هنو پا برجاست
                        حجم اين نسخه برا من١١.٨٦ بود كه تغييري نكرده
                        و.....
                        نميدونم ولي برا من عجيبه كه شما ميگي باتري بهتر شده بلكه خيليا را ديدم مشكل باتري داشتن كافيه در فروم هاي مختلف سرچ كنيد تا از حرفاي من اطمينان حاصل كنيد

شايد ايفون شما با من فرق داره
                        لازم به ذكر است كه من اول با ota اپ كردم و به توصيه دوستان بعد ريستور كردم كه هيچ تغييري نكرد و عملا بين ota و restore فرقي نكرد بين عملكرد گوشي
                        در كل از قبل به نظرم بهتر كه نشده بلكه بدتر شده به خصوص مصرف باتري
                        اميدوارم اپل زودتر مشكلات را حل كنه و اي او اس ٨ كه واقعا تا الان ابروي اي او اس بودن را برده برگرده
                        موفق باشيد]

دوست عزيز منم ايفون ٦ ١٦ دارم ota اپديت كردم
                        باتري خيلي خوب شده
                        شما باتريتو كاليبره كن درست

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                        ویرایش توسط Ramin salari : https://i-phone.ir/forums/member/172208-ramin-salari در ساعت 11-04-2015, 08:37 AM

نظر

• دوستانی که مشکل تاچ آی دی تو اپ استور دارن، یه بار از قسمت تاچ آی دی، اپ استور رو حذف کنید. دستگاه رو ریستارت کنید، مجدد وارد منوی مربوطه بشید و اونو فعال کنید. مشکل شما باید به کمک این روش حل بشه

نظر

• دوستان 8.3 با خصوصیاتی که داشت من به یک مشکل برخورد کردم.
                            مشکل باتری
                            شب اول گوشی شاژ داشت و صبح که چک کردم گوشی خاموش شده بود.
                            یکبار گوشی رو reset all setting زدم و دیشب گوشی 20% باتری داشت و وقتی امروز صبح چک کردم شده بود 13% 7% باتری تو کمتر از 10 ساعت.
                            مصرف باتری فوق افتضاح شده تو حالت استندبای.
                            اینم بگم من در طول شبانه روز wifi روشنه اما قبل از 8.3 من اصلا به این مشکل برنخورده بودم
                            لطفا بگین چیکارش کنم
                            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
                              دوستان 8.3 با خصوصیاتی که داشت من به یک مشکل برخورد کردم.
                              مشکل باتری
                              شب اول گوشی شاژ داشت و صبح که چک کردم گوشی خاموش شده بود.
                              یکبار گوشی رو reset all setting زدم و دیشب گوشی 20% باتری داشت و وقتی امروز صبح چک کردم شده بود 13% 7% باتری تو کمتر از 10 ساعت.
                              مصرف باتری فوق افتضاح شده تو حالت استندبای.
                              اینم بگم من در طول شبانه روز wifi روشنه اما قبل از 8.3 من اصلا به این مشکل برنخورده بودم
                              لطفا بگین چیکارش کنم
                              مرسی
                              ريستور كردين؟
                              مشكل باتري را خيلي دارن و حتي به اپلم گزارش دادن
                              شما برنامه safari را ببند حتما چون مشكل باتري بر ميگرده به اين برنامه خيليش.كلا تمام برنامه ها و اتصالات را قطع كن ببين چجوري ميشه
                              عمده مشكل باتري در برنامه safari هست دوستان
                              من شايد يه نيم ساعتم نبودم داخل اين برنامه در حالي كه ديشب تالا دارم با اپ استور برنامه هام را دان ميكنم ولي ببينيد safari چه كرده با باتري

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 11-04-2015, 10:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                دوستانی که مشکل تاچ آی دی تو اپ استور دارن، یه بار از قسمت تاچ آی دی، اپ استور رو حذف کنید. دستگاه رو ریستارت کنید، مجدد وارد منوی مربوطه بشید و اونو فعال کنید. مشکل شما باید به کمک این روش حل بشه
                                درود
                                تاييد ميشه كساني كه اين مشكل را دارن با اين كار درست ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X