اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

با فيل شكن تست كردم و همانطور كه قبلا هم نوشته بودم نشده ريبوت هم كردم متاسفانه فعلا به كامپيوتر دسترسى ندارم وگرنه حتما تست ميكردم

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان، امروز یک مشکل عجیب برام پیش اومد!
      2 تا مسیج اومد، بعد یهو گوشی ریبوت شد! هرچقدر هم خاموش روشن میکنم که بتونم وارد میسج بشم نمیشه و مدام مسجی کرش میشه و میپره بیرون ... !!!!
      درضمن iMessage هم خاموشه!
      چیکار کنم درست بشه؟
      iOS 8.3

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
        سلام دوستان، امروز یک مشکل عجیب برام پیش اومد!
        2 تا مسیج اومد، بعد یهو گوشی ریبوت شد! هرچقدر هم خاموش روشن میکنم که بتونم وارد میسج بشم نمیشه و مدام مسجی کرش میشه و میپره بیرون ... !!!!
        درضمن iMessage هم خاموشه!
        چیکار کنم درست بشه؟
        iOS 8.3
        سوالاتتون را در بخش مربوطه بپرسید سریعتر جواب میگیرید
        این مشکل به خاطر باگ نرم افزار imassege در برخورد با شکلکهای خاص هست
        راه حل مشکل شما:
        دکمه‌ی هوم را برای چند ثانیه فشار دهید تا سیری باز شود. سپس به سیری بگویید Send a message to myself ( سِند اِ مِسِیج تو مای سِلف). سپس سیری از شما متن پیام را میپرسد که میتواند هرچیزی بگویید ( مثلا Hello ). سپس سیری از شما میخواهد که پیام را تایید کنید، شما هم میتوانید بگویید Yes ( یِس ) و هم میتوانید بر روی send ضربه بزنید. درواقع با اینکار شما از طریق سیری یک پیام به خود ارسال میکنید که احتمالا مشکل باز نشدن نرم افزار Messages را حل خواهد کرد
        ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 31-05-2015, 01:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
          سوالاتتون را در بخش مربوطه بپرسید سریعتر جواب میگیرید
          این مشکل به خاطر باگ نرم افزار imassege در برخورد با شکلکهای خاص هست
          راه حل مشکل شما:
          دکمه‌ی هوم را برای چند ثانیه فشار دهید تا سیری باز شود. سپس به سیری بگویید Send a message to myself ( سِند اِ مِسِیج تو مای سِلف). سپس سیری از شما متن پیام را میپرسد که میتواند هرچیزی بگویید ( مثلا Hello ). سپس سیری از شما میخواهد که پیام را تایید کنید، شما هم میتوانید بگویید Yes ( یِس ) و هم میتوانید بر روی send ضربه بزنید. درواقع با اینکار شما از طریق سیری یک پیام به خود ارسال میکنید که احتمالا مشکل باز نشدن نرم افزار Messages را حل خواهد کرد
          ممنون دوست عزیز
          ولی باز نشد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
            ممنون دوست عزیز
            ولی باز نشد ...
            اينم امتحان كن:
            دکمه‌ی هوم را برای چند ثانیه فشار بده تا سیری باز بشه
            سپس به سیری بگو Text message ali ( تِکس مِسِج علي) به جای علي نام مخاطب خودت را بگو. سپس سیری ازت متن پیام را میخواد در این مرحله باید گزینه‌ی Send را انتخاب کني که احتمالا باعث باز شدن نرم افزار Messages و برطرف شدن مشکل خواهد شد
            اگه نشد اينو امتحان كن:
            برو به photo بعد ي عكس انتخاب كن و گزينه share را بزن بعد برا خودت ارسالش كن
            موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خبری نیست که این ورژن کی جیلبرک میشه؟8.1.2 مشکل دارم و میخوام ریستور کنم ولی بدون جیلبرک نمیتونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                خبری نیست که این ورژن کی جیلبرک میشه؟8.1.2 مشکل دارم و میخوام ریستور کنم ولی بدون جیلبرک نمیتونم.
                خیر معلوم نیس.
                و فکر نمیکنم حالا حالاهم ریلز بشه
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• وای اعصابم خرد کرده 2 دقیقه ای یکبار wifi قطع میشه
                  باید برم تو تنظیمات دوباره wifi رو انتخاب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                    خیر معلوم نیس.
                    و فکر نمیکنم حالا حالاهم ریلز بشه
                    داداش مطمین باش بعد عرضه ی 8.4 نهایتش 1 هفته بعد جیلبریک میاد

استفان کل بتاهارو جیلبریک کرده و یک گروه ناشناس چینی هم جیلبریک کرده کل بتاهارو از این 2 نفر یکیش جیلبریک میده بیرون

نظر

• نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
                      داداش مطمین باش بعد عرضه ی 8.4 نهایتش 1 هفته بعد جیلبریک میاد

استفان کل بتاهارو جیلبریک کرده و یک گروه ناشناس چینی هم جیلبریک کرده کل بتاهارو از این 2 نفر یکیش جیلبریک میده بیرون
                      دوست عزیزمون درباره جیلبرک ۸.۳ پرسیدن و من هم در رابطه با ۸.۳ گفتم که ریلیز نمیشه
                      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                        دوست عزیزمون درباره جیلبرک ۸.۳ پرسیدن و من هم در رابطه با ۸.۳ گفتم که ریلیز نمیشه
                        خوب اون نحفره هایی که واسه 8.4 پیدا کردن شامل 8.3 هم میشه جیلبریک 8.4 بیاد 8.3 رو هم ساپورت میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
                          خوب اون نحفره هایی که واسه 8.4 پیدا کردن شامل 8.3 هم میشه جیلبریک 8.4 بیاد 8.3 رو هم ساپورت میکنه
                          موافقم،،اگه بياد كلا ورژن هاي قبلي رو هم ساپورت ميكنه!

نظر

• سلام من ایپد ایر دارم و جیل بود و من ریست کردم رو آرم اپل بعد از ریست گیر کرد ( نمیدونستم موقع جیل نباید ریست کرد ) ... تونستم درستش کنم و الان روی 8.3 هستم هیچ راهی برای برگشت به نسخه های قبلی نیست؟ هیچ راهی؟ ممنون

- - - - - - - - - -

سلام

من ایپد ایر دارم و جیل بود و من ریست کردم رو آرم اپل بعد از ریست گیر کرد ( نمیدونستم موقع جیل نباید ریست کرد ) ... تونستم درستش کنم و الان روی 8.3 هستم هیچ راهی برای برگشت به نسخه های قبلی نیست؟ هیچ راهی؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط calink نمایش پست ها
                              سلام من ایپد ایر دارم و جیل بود و من ریست کردم رو آرم اپل بعد از ریست گیر کرد ( نمیدونستم موقع جیل نباید ریست کرد ) ... تونستم درستش کنم و الان روی 8.3 هستم هیچ راهی برای برگشت به نسخه های قبلی نیست؟ هیچ راهی؟ ممنون

- - - - - - - - - -

سلام

من ایپد ایر دارم و جیل بود و من ریست کردم رو آرم اپل بعد از ریست گیر کرد ( نمیدونستم موقع جیل نباید ریست کرد ) ... تونستم درستش کنم و الان روی 8.3 هستم هیچ راهی برای برگشت به نسخه های قبلی نیست؟ هیچ راهی؟

ممنون
                              نبايد ريست مي كرديد و هيچ راهي واسه برگشت نيست!
                              اما اشكال نداره و جاي نگراني نيست! بزودي جيل ٨.٣ هم مياد.

نظر

• نوشته اصلی توسط calink نمایش پست ها
                                سلام من ایپد ایر دارم و جیل بود و من ریست کردم رو آرم اپل بعد از ریست گیر کرد ( نمیدونستم موقع جیل نباید ریست کرد ) ... تونستم درستش کنم و الان روی 8.3 هستم هیچ راهی برای برگشت به نسخه های قبلی نیست؟ هیچ راهی؟ ممنون

- - - - - - - - - -

سلام

ممنون
                                نه داداش هيچ راهي نيست ولي نگران نباشيد تيم پانگو ٨.٣ رو جيلبرك كرده و بعد عرضه عمومي ٨.٤ توسط اپل اين تيم جيلبرك ٨.٣(احتمالا ٨.٤) رو ريليز ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X