اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من يه مشكل اساسي كه دارم با ios 8 اينه كه وقتي برنامه هامو باز ميكنم و بهدش ازش ميام بيرون بايد در multi tasking باز باشه همون طوري كه در ios 7.1.2 اينطوري بود ولي الان خود به خود خارج ميشه از برنامه و هر سري كه باز ميكنم برنامه اي رو ميبينم كه exit شده و دوباره باز ميشه در صورتي كه در اي او اس ٧ background app refresh هميشه خاموش بود ولي هيچ مشكلي نداشتم
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد چون واقعا خيلي اذيت ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran2850 نمایش پست ها
      با عرض ادب و سلام

عزيزان من يك سوال داشتم مي خواستم بپرسم در ورژن 8.0.2 آيا من مي توانم با گوشي 4s با آيپد ميني تماسهايم و يا sms هايم را ببينم ممنون مي شوم و ايا هر دو دستگاه بايد به اين ورژن ارتقاء داده شود تا اين قابليت برايم فراهم شود؟
      دوستان جواب من را هم مي دهيد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran2850 نمایش پست ها
        دوستان جواب من را هم مي دهيد؟
        آیفون 4s از قابلیت Handoff پشتیبانی نمیکنه.
        بنابراین نمیتونید

نظر

• سلام به همگی دوستان
          من الان 2 روزه که آیفون 4s رو به 8.0.2 ارتقا دادم و بجز یکم تاخیر تو جواب دادن هیچ مشکلی باهاش ندارم
          حتی مصرف باطریشم هم خوبه مثل ورژن 7
          اگر کسی می خواد آپدیت کنه و حوصله یکم تاخیر رو داره من بهشون پیشنهاد می کنم اپدیت کنن

نظر

• با سلام به دوستان یک سوال داشتم من همراه اول دارم قدیم 3 جی داشت تو ios7 الان 8.02 فک کنم الان ادغام شده ولی قبلا میخواسم به اینترنت نسل 2 وصل شم به صورت نرمال کار نمیکرد باید یکی 2 بار 3جی رو روشن خاموش میکردم بعد اون موقع E که نسل دو هس مییومد اما الان ادغام شده نسل 2 E هم نمیاد نمیدونم واسه پانچ سیم کارت نصف سیم کارت رفته یا واسه همه اینطوریه ممنون میشم جواب بدید?

نظر

• سلام به همگی
              دیروز به 8.0.2 آپدیت کردم و در کل باید بگم با سیستم عامل مشکلی ندارم(به جز 3مورد که بهشون اشاره میکنم) و بعضی از نرم افزارا هم هستن که با آپدیت مشکلشون رفع میشه
              هرچند که به نظرم میاد برای نظر دادن تو برخی موارد هنوز زوده و باید یکم با گوشیم کار کنم تا بیشتر دستم بیاد برای همین الان چیزی درباره مصرف باتریش نمیتونم بگم ولی تا الان مشکل خاصی توش ندیدم
              اولیش سرعت خیلی پایینه وای فایه که دوستان هم بهش اشاره کردن تا جاییکه اصلا سافاری هیچ چیزی باز نمیکنه. به نظر میاد وای فای و داده به صورت نرمال به دستگاه میرسه ولی صرف چیز دیگه ای میشه ، ابتدا برای من آئوتو آپدیت روشن بود برای نرم افزارام که خاموشش کردم نسبتا سرعتم بهتر شد ولی باز هم اذیت کننده ست ، از این جهت میگم اینترنتش جای دیگه ای خرج میشه که وقتی گوشیم به وای فای وصله ، سرعت نتم پایینتر میاد توی کامپیوتر و سخت صفحه باز میکنه ولی وقتی وای فای گوشیمو خاموش میکنم سرعتم تو پی سی درست میشه
              دومیش لگ اسلایده و سومیش که شنیده بودم برطرف شده ولی انگار برطرف نشده نشون ندادن تصویر تماس گیرنده به شکل فول اسکرین هست وگرنه غیر از این موارد مشکل اذیت کننده ای وجود نداشته تا حالا
              از طرفی سرعت تاچ آیدی عالی شده ، نشون دادن فیووریتس کانتکت ها تو مولتی تسکینگ خیلی خوبه. همینطور قابلیت جواب دادن سریع اس ام اسش خیلی جذاب بود
              حالا دوتا سوال دارم از دوستان
              اولیش اینکه برای شما هم نرم افزار اوپن دور کرش میکنه ؟ من حتی نمیتونم یک صفحه رو درست باهاش باز کنم
              دومی هم درباره کیبورد فارسی هست ، کیبورد fars tap اصلا برام جالب نبود به چند دلیل ، اول سرعت فوق العاده پایینترش نسبت به کیبورد خود سیستم عامل به شکلی که حتی برای تغییر کلمات به شماره ها هم مدتی لگد اره
              کیبورد بهتری وجود نداره هنوز ؟ و اینکه آیا میشه مثل آی او اس 7 کیبورد فارسی رو با استفاده از بکاپ به سیستم برگردوند ؟
              ممنون
              ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 02-10-2014, 01:31 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                سلام به همگی
                دیروز به 8.0.2 آپدیت کردم و در کل باید بگم با سیستم عامل مشکلی ندارم(به جز 3مورد که بهشون اشاره میکنم) و بعضی از نرم افزارا هم هستن که با آپدیت مشکلشون رفع میشه
                هرچند که به نظرم میاد برای نظر دادن تو برخی موارد هنوز زوده و باید یکم با گوشیم کار کنم تا بیشتر دستم بیاد برای همین الان چیزی درباره مصرف باتریش نمیتونم بگم ولی تا الان مشکل خاصی توش ندیدم
                اولیش سرعت خیلی پایینه وای فایه که دوستان هم بهش اشاره کردن تا جاییکه اصلا سافاری هیچ چیزی باز نمیکنه. به نظر میاد وای فای و داده به صورت نرمال به دستگاه میرسه ولی صرف چیز دیگه ای میشه ، ابتدا برای من آئوتو آپدیت روشن بود برای نرم افزارام که خاموشش کردم نسبتا سرعتم بهتر شد ولی باز هم اذیت کننده ست ، از این جهت میگم اینترنتش جای دیگه ای خرج میشه که وقتی گوشیم به وای فای وصله ، سرعت نتم پایینتر میاد توی کامپیوتر و سخت صفحه باز میکنه ولی وقتی وای فای گوشیمو خاموش میکنم سرعتم تو پی سی درست میشه
                دومیش لگ اسلایده و سومیش که شنیده بودم برطرف شده ولی انگار برطرف نشده نشون ندادن تصویر تماس گیرنده به شکل فول اسکرین هست وگرنه غیر از این موارد مشکل اذیت کننده ای وجود نداشته تا حالا
                از طرفی سرعت تاچ آیدی عالی شده ، نشون دادن فیووریتس کانتکت ها تو مولتی تسکینگ خیلی خوبه. همینطور قابلیت جواب دادن سریع اس ام اسش خیلی جذاب بود
                حالا دوتا سوال دارم از دوستان
                اولیش اینکه برای شما هم نرم افزار اوپن دور کرش میکنه ؟ من حتی نمیتونم یک صفحه رو درست باهاش باز کنم
                دومی هم درباره کیبورد فارسی هست ، کیبورد fars tap اصلا برام جالب نبود به چند دلیل ، اول سرعت فوق العاده پایینترش نسبت به کیبورد خود سیستم عامل به شکلی که حتی برای تغییر کلمات به شماره ها هم مدتی لگد اره
                کیبورد بهتری وجود نداره هنوز ؟ و اینکه آیا میشه مثل آی او اس 7 کیبورد فارسی رو با استفاده از بکاپ به سیستم برگردوند ؟
                ممنون

گوشيتون چي هست من با تپاتالك هستم نميبينم عكس پروفايلتونو. ممنون از توضيحات كامل مرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                  گوشيتون چي هست من با تپاتالك هستم نميبينم عكس پروفايلتونو. ممنون از توضيحات كامل مرد
                  عذر میخوام حواسم نبود
                  گوشیم 5اس هست ب

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                    عذر میخوام حواسم نبود
                    گوشیم 5اس هست ب
                    اپل بايد راه دانگريد رو باز كنه چي بگم پسر واقعا تو اين سري خراب كرد

نظر

• امكان فعال و غير فعال كردن 3G در ios 8.1 Beta

نظر

• سلام من يه مشكل اساسي كه دارم با ios 8 اينه كه وقتي برنامه هامو باز ميكنم و بهدش ازش ميام بيرون بايد در multi tasking باز باشه همون طوري كه در ios 7.1.2 اينطوري بود ولي الان خود به خود خارج ميشه از برنامه و هر سري كه باز ميكنم برنامه اي رو ميبينم كه exit شده و دوباره باز ميشه در صورتي كه در اي او اس ٧ background app refresh هميشه خاموش بود ولي هيچ مشكلي نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                          سلام من يه مشكل اساسي كه دارم با ios 8 اينه كه وقتي برنامه هامو باز ميكنم و بهدش ازش ميام بيرون بايد در multi tasking باز باشه همون طوري كه در ios 7.1.2 اينطوري بود ولي الان خود به خود خارج ميشه از برنامه و هر سري كه باز ميكنم برنامه اي رو ميبينم كه exit شده و دوباره باز ميشه در صورتي كه در اي او اس ٧ background app refresh هميشه خاموش بود ولي هيچ مشكلي نداشتم

اون بالا چند بار جواب داده شد كه...
                          اونايي كه ميپره بيرون با اكانت خودته؟؟؟
                          ريستور كردي؟؟؟
                          بعد از برگردوندن بكاپ ريست سيتينگ كردي؟؟؟
                          برنامه ها رو اپديت كردي؟؟؟

نظر

• بله همش با اکانت خودمه
                            نه از طریق ota اپدیت کردم و نیازی به برگردوندن بکاپ نیست
                            بله همه برنامه ها رو اپدیت کردم ولی بازم حل نشد مشکلم

نظر

• نوشته اصلی توسط xpline20022 نمایش پست ها
                              بله همش با اکانت خودمه
                              نه از طریق ota اپدیت کردم و نیازی به برگردوندن بکاپ نیست
                              بله همه برنامه ها رو اپدیت کردم ولی بازم حل نشد مشکلم
                              به نظر من بهترين راه اينه كه صبر كني ٨.١ بياد و ota اپديت كني اگر مشكل حل نشد دانلود و ريستور كني
                              البته الانم ميتوني ٨.٠.٢ رو دانلود و ريستور كني و بعد از برگردوندن بكاپ ريست سيتينگ
                              من روي دو تا ٤s كه لگ زياد داشتن و اوتا اپ كرده بودن تست كردم مشكلشون حل شد

نظر

• دوستان من از وقتی رفتم ios8X به بعد اینترنت گوشیم کار نمیکنه آیفون 5 دارم و همراه اول E هم نمیاد تو ios 7 اینا گزینه 3g داشت یه چند بار خاموش روشن میکردم E میامد حالا نمیدونم ایراید واسه سیم کارته یا نه ممنون میشم جواب بدید

نظر

صبر کنید ..
                                X