اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم مشکل دارم توی ios 8 اصلا اینترنت موبایل ندارم

دکمه هوم + پاور رو هم میزنم ریست میکنم درست میشه ، اما بعد یه مدت از کار میفته و هیچ علامتی بالا ظاهر نمیشه

نظر

• مشکل دانلود از اپ استور واسه همه اینجوریه ؟ واسه من دانلود نمی کنه !

نظر

• نوشته اصلی توسط arminevil655138 نمایش پست ها
        دوستان من از وقتی رفتم ios8X به بعد اینترنت گوشیم کار نمیکنه آیفون 5 دارم و همراه اول E هم نمیاد تو ios 7 اینا گزینه 3g داشت یه چند بار خاموش روشن میکردم E میامد حالا نمیدونم ایراید واسه سیم کارته یا نه ممنون میشم جواب بدید
        از مشخصه هاي 8x سرعت بالاي اينترنته مخصوصن قسمت ديتا سيم كارت خيلي تقوبت شده...شما حتمن به بار ريستور كن و قبل از برگردوندن بكاپ تست كن ببين چطور شده...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سرعت واى فاى به شدت پايينه ' حتى بازى كلش اف ك... به سختى باز ميشه ' سرعت ١ مگ دارم '

راهى واسه wifi نيست ؟

نظر

• سلام دوستان من 5s دارم از ورژن 7.1.2 گوشيمو از طريق Ota آپديت كردم به 8.0.2 هيچى مثل واى فاى اذيتم نكرده من در طول روز خيلى با واى فاى كار دارم كارام هم مهمه ...
            ولى پى ام به زور ميره خيلى كنده ... ريست نتورك هم كردم تاثيرى نداشت ... آيا راه حلى وجود داره ؟ بقيه هم همينجورن ؟ آخه اين چه آپديتى كه اپل داده بيرون واقعا اذيت شدم

Sent from my iPhone 5s

نظر

• يكبار ريستور كنين ببينين درست ميشه يا خير
              اخه منم سرعتش كمه ولى اونقدرى نيست كه پى ام نره يا چيزاى ديگه

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                يكبار ريستور كنين ببينين درست ميشه يا خير
                اخه منم سرعتش كمه ولى اونقدرى نيست كه پى ام نره يا چيزاى ديگه
                من ريستور هم كردم فرقي نكرد سرعت واي فاي افتضاحه پي ام سخت ميره آي مسيج سخت ميره بعضي وقتا با خاموش و روشن كردن واي فاي بهتر ميشه باز كند ميشه 4.2.2.4 و 8.8.8.8 هم ميزنم فرقي نميكنه كلا مشخصه يه باگ اساسيه كه نميدونم واقعا باگ به اين تابلويي و اساسي رو چرا رفع نميكنن!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                  من ريستور هم كردم فرقي نكرد سرعت واي فاي افتضاحه پي ام سخت ميره آي مسيج سخت ميره بعضي وقتا با خاموش و روشن كردن واي فاي بهتر ميشه باز كند ميشه 4.2.2.4 و 8.8.8.8 هم ميزنم فرقي نميكنه كلا مشخصه يه باگ اساسيه كه نميدونم واقعا باگ به اين تابلويي و اساسي رو چرا رفع نميكنن!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                  دقيقا همينطوره ... منم از اپل متعجبم چرا يه باگ به اين مهمى رو با يه آپديت سريع رفع نميكنه ...
                  دوستانى كه 5s دارن و ورژن 8.0.2 هستن آيا اونها هم مشكل كندى واى فاى دارن ؟ مخصوصا توى ارسال پيام ها ؟ فرقى هم نميكنه با چه نرم افزارى پى ام ميدى كلا ارسال پيام توى اين ورژن با مشكل همراه هست ...
                  لطفا بقيه هم بگن ببينم همه اينطورن يا نه ....
                  ممنون

Sent from my iPhone 5s

نظر

• راهی نیست اینترنت مک رو با USB وصل کنم به ایفون ؟

وصل نمیشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                      دقيقا همينطوره ... منم از اپل متعجبم چرا يه باگ به اين مهمى رو با يه آپديت سريع رفع نميكنه ...
                      دوستانى كه 5s دارن و ورژن 8.0.2 هستن آيا اونها هم مشكل كندى واى فاى دارن ؟ مخصوصا توى ارسال پيام ها ؟ فرقى هم نميكنه با چه نرم افزارى پى ام ميدى كلا ارسال پيام توى اين ورژن با مشكل همراه هست ...
                      لطفا بقيه هم بگن ببينم همه اينطورن يا نه ....
                      ممنون

Sent from my iPhone 5s
                      والله منم به شخصه مشكلى رو نديدم!پيوسته هم دارم استفاده ميكنم
                      شايد از شانس من بوده كه بدون مشكل بوده!

نظر

• دوستانی که مشکل دارن مدل روترشون رو بنویسن برید تو تنظیمات وای فای و پروتوکل وای فای رو روی n only قرار بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                          دوستانی که مشکل دارن مدل روترشون رو بنویسن برید تو تنظیمات وای فای و پروتوکل وای فای رو روی n only قرار بدید
                          Tp link
                          همچين گزينه اى نداره كه

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                            Tp link
                            همچين گزينه اى نداره كه

بله منم الان همه گزینه ها رو با دقت دیدم جایی برای انتخاب و تغییر این مورد نبود. D-Link DIR-600 wireless150

نظر

• نميشه اينترنت مك رو با usb به ايفون داد ؟

نظر

• دوستان گزینه BGN حتمی هست تو تنظیمات .. غیر ممکن هست شما رو advance بزارید میاد ... حتمی روی ان آنلی قرار بدید

نظر

صبر کنید ..
                                X