اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    سلام اميدي هست كه iOS 8 درست بشه
    يا روي همون 7.1.2 بمونيم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    قطعا بهتر میشه.
    منتظر نسخه های بعدی بمونید

نظر

• من هنوز مشکل بلو اسکرین دارم ! چه کنم ؟

نظر

• بر اساس اطلاعات به دست آمده از بررسی ترافیک برخی وبسایت‌ها، مشخص شده است که ظاهراً اپل همزمان با آماده‌شدن برای عمومی‌کردن سرویس‌های مختلف و معرفی دستگاه‌های جدید در ماه‌های آینده، در حالت تست همزمان چند آپدیت اساسی برای سیستم عامل آی‌آواس ۸ است. این بررسی‌ها نشان می‌دهند که هر سه نسخه‌ی ۸.۱ ، ۸.۲ و ۸.۳ همزمان در حال تست هستند که در نوع موضوع عجیبی است.

اپل عادت دارد که در هر مقطعی تنها بر روی یک نسخه‌ی سیستم عامل آی‌اواس کار کند. چه به عنوان یک نسخه‌ی جدید، چه به عنوان یک آپدیت اساسی، و چه به عنوان یک آپدیت جزئی. آپدیت اساسی هر نسخه معمولاً چندین ماه پس از انتشار نخستین نسخه‌ی هر نسل از آی‌اواس از راه می‌رسند. برای مثال می‌توان به مورد آی‌اواس ۷ اشاره کرد. مشابه آی‌اواس ۸ نخستین نسخه‌ی این سیستم عامل در شهریور ماه پارسال عرضه شد و نخستین آپدیت اساسی آن به نسخه‌ی ۷.۱ شش ماه بعد از راه رسید.

همانطور که اشاره شد، محتمل‌ترین علتی که می‌توان در توجیه این روند تست آورد آماده‌شدن اپل برای عرضه‌ی چندین محصول جدید در ماه‌های آینده است. به عنوان مثال این شرکت سرویس وابسته به NFC اپل پی را در ماه میلادی آینده به راه خواهد انداخت. به احتمال بسیار زیاد، پشتیبانی از این قابلیت با از راه‌رسیدن یک آپدیت اساسی به دستگاه‌های آیفون ۶ و ۶ پلاس افزوده خواهد شد. در سوی دیگر نیز دستگاه اپل واچ را داریم و تبلت پر حرف و حدیث آیپد پروی ۱۲.۹ اینچی را. عرضه‌ی هر یک از این محصولات با انتشار نسخه‌ی جدیدی از آی‌اواس همراه خواهد بود تا جنبه‌های نرم‌افزاری مورد نیاز پشتیبانی شود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان عزیز ظاهرا در آپدیت ورژن 8 یکی از قابلیت های پر استفاده و مفید از گوشی من حذف شده !!!! من از personal hotspot خیلی استفاده میکردم - یعنی از اینترنت گوشی روی لپ تاپ استفاده میکردم و از روزی که 3g راه اندازی شده خیلی خیلی راضی بودم اما با آپدیت کردن گزینه هات اسپات دیگه توی منو هام نیست!!! ایا کسی از دوستان این تجربه رو داشته؟!! چطور میشه اپل چنین قابلیت خوبی رو حذف کنه؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط afoadi نمایش پست ها
            دوستان عزیز ظاهرا در آپدیت ورژن 8 یکی از قابلیت های پر استفاده و مفید از گوشی من حذف شده !!!! من از personal hotspot خیلی استفاده میکردم - یعنی از اینترنت گوشی روی لپ تاپ استفاده میکردم و از روزی که 3g راه اندازی شده خیلی خیلی راضی بودم اما با آپدیت کردن گزینه هات اسپات دیگه توی منو هام نیست!!! ایا کسی از دوستان این تجربه رو داشته؟!! چطور میشه اپل چنین قابلیت خوبی رو حذف کنه؟!!
            سلام ، اپل حذف نکرده !! مربوط به اپراتور هستش !! الان رایتل من روی آیفون ۴ در ورژن ۶.۱.۳ هات اسپات داره روی آیفون ۵اس در ورژن ۷.۱.۲ هم داره ولی روی آیفون ۵ در ورژن ۸.۰.۲ هات اسپات نداره !! ایرانسل هم که کلا آویزونه !! روی انواع آیپد هم همینطوریه !!

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad_sh نمایش پست ها
              دوستان کسی مشکلی با اینترنت خط نداره؟ من از وقتی که به 8.0.2 آپدیت کردم دیگه نمیتونم با اینترنت گوشی کار کنم کلا اون e بالا کنار ساعت نمیاد. چند بار ریست کردم ولی بازم درست نشد.
              نوشته اصلی توسط navid.askary نمایش پست ها
              منم همين مشكل رو دارم با همراه اول
              iPhone 5, 8.0.2
              یک بار LTE رو Disable و بعد Enable کنید ، بعد از این کار یک بار ریستارت ( Home + Power ) کنید علامت 3G میاد
              هر موقع رفت دوباره همین کار رو انجام بدید
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                سلام ، اپل حذف نکرده !! مربوط به اپراتور هستش !! الان رایتل من روی آیفون ۴ در ورژن ۶.۱.۳ هات اسپات داره روی آیفون ۵اس در ورژن ۷.۱.۲ هم داره ولی روی آیفون ۵ در ورژن ۸.۰.۲ هات اسپات نداره !! ایرانسل هم که کلا آویزونه !! روی انواع آیپد هم همینطوریه !!
                نه عزيزم حذف نشده ، مشكل اپراتور هم نيست
                شما برو تو setting/ cellular/cellular data network و تو قسمت hotspot اسم اپراتور رو بزن مثلن mcinet براي همراه اول و بعد Bluetooth رو روشن كن و كابل رو متصل كن به pc
                برگردي دوباره گزينه هات اسپات مياد

نظر

• سلام. اما من هات اسپارت دارم. با تمام اپراتورها هم کار میکنه.

نظر

• سلام به همه دوستان
                    من بالاخره دل رو زدم دریا و گوشی 4s خودمو که ورژنش 7.0.4 بود رو به 8.0.2 ارتقا دادم از طریق آپدیت خود آیتیونز
                    در کل از بس بچه ها شاکی بودن انتظار اینو داشتم گوشیم هنگ کنه همش
                    ولی من که راضی هستم خیلی هم با 7 تفاوت نکرده فقط چند تا باگ داره که آزار دهنده نیستن و آدم می تونه باهاشون کنار بیاد مثل تاخیر 1 ثانیه ای موقع جواب دادن و مصرف یکم بیشتر نصب به 7 و چند تا نکنته ریز
                    در کل امیدوارم به زودی هم اینا بر طرف بشه
                    موقع کار با نرم افزار های دانلودیم هم مشکلی نبود فق یکی دو تا بودن که پریدن بیرون که اونم به خاطر هماهنگ نبودن اونها با 8 هستش
                    در کل خواستم تجربه خودمو به شما هم بگم

نظر

• با عرض ادب و سلام

عزيزان من يك سوال داشتم مي خواستم بپرسم در ورژن 8.0.2 آيا من مي توانم با گوشي 4s با آيپد ميني تماسهايم و يا sms هايم را ببينم ممنون مي شوم و ايا هر دو دستگاه بايد به اين ورژن ارتقاء داده شود تا اين قابليت برايم فراهم شود؟
                      ویرایش توسط mehran2850 : https://i-phone.ir/forums/member/99281-mehran2850 در ساعت 30-09-2014, 11:18 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                        یک بار LTE رو Disable و بعد Enable کنید ، بعد از این کار یک بار ریستارت ( Home + Power ) کنید علامت 3G میاد
                        حق با شما بود. با اين كار راه افتاد. ممنون از راهنمايي

نظر

• نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                          من اين كارو انجام ميدم بازم نميشه، راه ديگه نداره؟

نظر

• دوستان 7.1.2 رو بسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aQoa نمایش پست ها
                              دوستان 7.1.2 رو بسته؟
                              بلــــه.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                                نميدونين اطلاعات غلط ندين

نظر

صبر کنید ..
                                X