اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
    مرسی ،فقط اینکه میشه لینکشو بدید؟
    و اینکه شیفت رو نگه ندارم؟
    خوب این توضیحی که شما شخصا دادید رو من با همین روش ابدیت کردم به 8،یعنی همونو تکرار کنم دیگه؟ نیاز به تغییر دیگه ای نیست...؟

- - - - - - - - - -

و اینکه من از کجا بفهمم که نسخه گوشیم چیه ؟ گلوبال یا جی اس ام....
    شما مدل گوشی تون را بفرمایید تا لینک دانلود بدم خدمتتون ؟ ( پشت گوشی مدل آن را نوشته است مثل : A1533 یا A1457)
    این روش برای ریستور کردن می باشد ، اگر می خواهید آپدیت کنید می توانید با گوشی تون به settings - general - software update بروید و از آنجا به 8.0.2 آپدیت کنید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk
    ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 13-10-2014, 09:01 PM

نظر

• ممنون از شما a1533 هست،5 اس ...
      ری استور لازم هست انجام بدم؟ یا خیر؟ چون یکسریا گفتن بخاطر مشکلاتی که تو 8 بود انجام باید بدی.... ،اگر لازمه که ری استور کنم اگر نه ابدیت کنم... ،افلاین میخوام ابدیت کنم با گوشی امکان داره قطع بشه... (‌ لینکشو بگیرم و با ایتونز آبدیت کنم)

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
        ممنون از شما a1533 هست،5 اس ...
        ری استور لازم هست انجام بدم؟ یا خیر؟ چون یکسریا گفتن بخاطر مشکلاتی که تو 8 بود انجام باید بدی.... ،اگر لازمه که ری استور کنم اگر نه ابدیت کنم... ،افلاین میخوام ابدیت کنم با گوشی امکان داره قطع بشه... (‌ لینکشو بگیرم و با ایتونز آبدیت کنم)
        خواهش می کنم دوست عزیز
        به نظر من ریستور بهتر است و اینکه شما نمی توانید آفلاین ریستور کنید چون باید به سرور اپل وصل شود چند ثانیه. این فریمور را دانلود کنید به dfu ببرید و شیفت دکمه کیبرد را نگه دارید تا آیتونز اجازه ریستور بدهد و بعد آدرس فایل را بدهید و منتظر باشید تا ریستور شود.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
          سلام دوستان
          شاید جاش اینجا نباشه ولی...
          من میخواستم بعد چند سال با اندروید کار کردن بیام سراغ ios و تمام مزیت دستگاه های اپل رو در عدم هنگی و لگ و... شنیده بودم
          اما تو اینجا چیز دیگه ای رو از زبون کاربرا میشنوم
          واقعا دو دل شدم
          دوست عزیز منم بهد از چندین سال کار با اندروید ، و داشتن بیشتر مدل هاش ، چند وقتی هست که آیفون گرفتم ، نسخه های قبلی آی او اس رو نمی دونم اما این نسخه 8 واقعا افتضاح هستش !!!!
          تاخیر تو جواب دادن تماس ، وای فای ، از برخی از برنامه ها رو بازی ها میپره بیرون !!! واقعا جالبه برام که اینقدر تعریف میشنیدم ، اما الان نمی دونم چرا این نسخش این مدلی هست !!!!
          امیدوارم تو آپدیت های بعدی بهتر بشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad iphone نمایش پست ها
            دوست عزیز منم بهد از چندین سال کار با اندروید ، و داشتن بیشتر مدل هاش ، چند وقتی هست که آیفون گرفتم ، نسخه های قبلی آی او اس رو نمی دونم اما این نسخه 8 واقعا افتضاح هستش !!!!
            تاخیر تو جواب دادن تماس ، وای فای ، از برخی از برنامه ها رو بازی ها میپره بیرون !!! واقعا جالبه برام که اینقدر تعریف میشنیدم ، اما الان نمی دونم چرا این نسخش این مدلی هست !!!!
            امیدوارم تو آپدیت های بعدی بهتر بشه !
            فعلا کمی باگ هست
            اما مطمئن باشید با اپدیت های بعد حل میشه
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• آخه یه آیپد مینی 2 چند روز کارکرده برام با قیمت مناسب ردیف شده فقط مشکل اینجاس که به همین نسخه آئخر آبدیت کرده
              حالا اون ios تعریفی که همه جا تعریفش رو شنیدیم نسخه چنده یعنی بهترین نسخه الان کدومه؟

نظر

• شما اگر با ios قبل از 8 كار ميكردين كاملا برتر بودنش نسبت به اندرويد رو متوجه ميشديد ولي خب ios8 مشكل زياد داره متاسفانه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
                  آخه یه آیپد مینی 2 چند روز کارکرده برام با قیمت مناسب ردیف شده فقط مشکل اینجاس که به همین نسخه آئخر آبدیت کرده
                  حالا اون ios تعریفی که همه جا تعریفش رو شنیدیم نسخه چنده یعنی بهترین نسخه الان کدومه؟
                  دوست عزیز الان بهترین نسخه همین 8 هست اما یکم مشکل داره که اونم نهایتا تا ۱ماه دیگه حل میشه با اومدن اپدیت

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                  شما اگر با ios قبل از 8 كار ميكردين كاملا برتر بودنش نسبت به اندرويد رو متوجه ميشديد ولي خب ios8 مشكل زياد داره متاسفانه

دوست عزیز چه ربطی داره؟
                  این نسخه که خیلی از ios 7 بهتره و واقعا قابل قیاس با ۷ نیست
                  فقط کمی باگ داره که همه ورژن های اولیه ios همینطوره!
                  که با اومدن اپدیت حل میشه کاملا!
                  کمی صبر میخواد!

نظر

• iOS 8.0.2 عرضه شد [تبادل نظر]

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    دوست عزیز الان بهترین نسخه همین 8 هست اما یکم مشکل داره که اونم نهایتا تا ۱ماه دیگه حل میشه با اومدن اپدیت

دوست عزیز چه ربطی داره؟
                    این نسخه که خیلی از ios 7 بهتره و واقعا قابل قیاس با ۷ نیست
                    فقط کمی باگ داره که همه ورژن های اولیه ios همینطوره!
                    که با اومدن اپدیت حل میشه کاملا!
                    کمی صبر میخواد!
                    بغير از چند تا چيز جديد كه به نظرم فقط quick reply اش به درد ميخوره مزيت خاص ديگه اس فعلا در ورژن فعلي به 7 از نظر من نداره! وقتي واي فاي اينقدر افتضاحه كه پي ام به زور ميره و ... مشكل هم شايعه پس نگيد isp من مشكل داره و ... ! كلي گوشي و لپ تاپ تو خونه هست همه درست هستن توي 7 هم درست بود تا اومدم 8 افتضاح شد
                    لگ اسلايد تو انسر و خيلي باگها و لگ هاي ديگه كه اسنقدر گفته شده نيازي نيست من بگم
                    من ميگم 7.1.2 از نسخه فعلي بهتره ار نظر من و بله درست ميگيد قابل قياس نيست البته به نفع 7 !!
                    والا من كه پدر كشتگي با 8 ندارم خودم مشتاقانه منتظر بودم و جزو اولين نفراتي بودم كه با ذوق و شوق آپ كردم ولي بعدش شديدا پشيمون شدم متاسفانه!
                    من كه از خدامه همه اين مشكلات تو 8.1 حل شه!

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                      بغير از چند تا چيز جديد كه به نظرم فقط quick reply اش به درد ميخوره مزيت خاص ديگه اس فعلا در ورژن فعلي به 7 از نظر من نداره! وقتي واي فاي اينقدر افتضاحه كه پي ام به زور ميره و ... مشكل هم شايعه پس نگيد isp من مشكل داره و ... ! كلي گوشي و لپ تاپ تو خونه هست همه درست هستن توي 7 هم درست بود تا اومدم 8 افتضاح شد
                      لگ اسلايد تو انسر و خيلي باگها و لگ هاي ديگه كه اسنقدر گفته شده نيازي نيست من بگم
                      من ميگم 7.1.2 از نسخه فعلي بهتره ار نظر من و بله درست ميگيد قابل قياس نيست البته به نفع 7 !!
                      والا من كه پدر كشتگي با 8 ندارم خودم مشتاقانه منتظر بودم و جزو اولين نفراتي بودم كه با ذوق و شوق آپ كردم ولي بعدش شديدا پشيمون شدم متاسفانه!
                      من كه از خدامه همه اين مشكلات تو 8.1 حل شه!

نمیدونم واقعا بنده چی بگم
                      اصلا نمیخواستم جوابتون رو بدم وقتی این جملتون رو دیدم "بغير از چند تا چيز جديد كه به نظرم فقط quick reply اش به درد ميخوره"
                      بهتره بررسی هایی که از ios 8 شده رو بخونید و بعد نظر بدید
                      ۷.۱.۲ به دلیل اینکه اخرین ورژن بود باید حتما به ایراد به حساب میومد!
                      این همه قابلیت تو ios ۸ هست و شما فقط quick reply رو میبینی! که حتی شما به برترین قابلیت هاشم توجه نکردی و فقط گفتی quick reply
                      در مورد باگ هم همونطور که گفتم ورژن های اولیه ios همینه و تا اپدیت های بعدی کاملا همه چی حل میشه دقیقا مثل ۷ ! اگه از کاربر های قدیمی اپل باشید میفهمید چی میگم و این مسئله ها رو الکی بزرگ نمیکنید!
                      الان در حال حاضر باگ وجود داره و بنده منکر این قضیه نمیشم
                      اما طیق تجربم میگم تا اپدیت های بعدی حل میشه همونطور که برای ۷ هم همینطور بود!
                      در اخر اضافه میکنم یکبار کنفرانس wwdc رو بشنید نگاه کنید
                      ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 14-10-2014, 02:02 AM

نظر

• سلام به همگی
                        دوستان بی انصافی نکنید . انصافا ۸ خیلی عالیه البته به غیر از چندتا باگی که داره (که البته خداروشکر باگ وای فای رو من یکی ندارم ) از نظر کویک انسور که یه قابلیت کوچیکشه . اول اینکه قسمت ادیت عکس توش عالی شده . درواقع دیگه لازم نیست آی فوتورو بریزی رو کوشی و ۴۰۰ مگ حجمتو اهتصاص بدی بهش
                        بعدم قابلیت هند آقش که بینظیره ذیگه با آیپد و مک هم میشه تلفن جواب داد
                        ویجن هاش برام بسیار بسیار دوست داشتنی بود و استفاده از کوییک تب که میشه تماسهای ضروریتونو تو ویجت داشته باشین (هرچند که نمیدونم چرا اپل برنامه لانچر رو پاک کرده وگرنه میگن لانچر عالی بود برای ویجنها)
                        تا ۲۷-۸ مهر صبر کنید ۸.۱ میاد راحت میشین ایشالله باگاش میره
                        البته الانم میتونین به بتای ۸.۱ برید

نظر

• من که از قبلیش راضی تر بودم ،ولی اینم نسبت به اندروید واقعا خیلی بهتره...
                          مشکلشم رفع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            نمیدونم واقعا بنده چی بگم
                            اصلا نمیخواستم جوابتون رو بدم وقتی این جملتون رو دیدم "بغير از چند تا چيز جديد كه به نظرم فقط quick reply اش به درد ميخوره"
                            بهتره بررسی هایی که از ios 8 شده رو بخونید و بعد نظر بدید
                            ۷.۱.۲ به دلیل اینکه اخرین ورژن بود باید حتما به ایراد به حساب میومد!
                            این همه قابلیت تو ios ۸ هست و شما فقط quick reply رو میبینی! که حتی شما به برترین قابلیت هاشم توجه نکردی و فقط گفتی quick reply
                            در مورد باگ هم همونطور که گفتم ورژن های اولیه ios همینه و تا اپدیت های بعدی کاملا همه چی حل میشه دقیقا مثل ۷ ! اگه از کاربر های قدیمی اپل باشید میفهمید چی میگم و این مسئله ها رو الکی بزرگ نمیکنید!
                            الان در حال حاضر باگ وجود داره و بنده منکر این قضیه نمیشم
                            اما طیق تجربم میگم تا اپدیت های بعدی حل میشه همونطور که برای ۷ هم همینطور بود!
                            در اخر اضافه میکنم یکبار کنفرانس wwdc رو بشنید نگاه کنید
                            اصلا ١٠٠٠ تا قابليت داشته باشه وقتي واي فايش درست كار نكنه از نظر من مفت نميارزه
                            از همه قابليتاش هم خبر دارم من نظر خودمو گفتم
                            هروقت باگ به اون تابلويي رفع شد اونموقع ios8 خوبه
                            والا من تو ورژنهاي اوليه 7 اينقدر مشكل رو گوشيم نداشتم

به هر حال اميدوارم مشكلاتش مخصوصا مشكل به اين بزرگي يعني سرعت واي فاي كه پي ام به زور ميره چه برسه به چيزاي ديگه هم حل شه كه كلافم كرده

نظر

• دوستان شما هم مسكل دانلود از اپ استور رو دارين ؟ من هر چى ميخوام دانلود كنم تا نصفه دان ميشه بعدش يه دفعه قطع ميشه و هيچ ....
                              اون مشكل واى فاى هم كه نگو واقعا اعصابمو خراب كرده ...
                              الان من از وقتى اومدم به ٨ از اپ استور خود گوشى نميتونم چيزى دانلود كنم

Sent from my iPhone 5s

نظر

• دوستان من تازه واردم
                                8.0.2 رو برای آیپد مینی رتینا وای فای از کجا بگیرم
                                تو بخش فرمور ها فقط آیپد مینی خالی هست
                                همونه

نظر

صبر کنید ..
                                X