اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان برنامه ای هست کهp*r*o*xy وصل شیم نه با وی... 

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
      سلام دوستان برنامه ای هست کهp*r*o*xy وصل شیم نه با وی... 
      دوست عزیز ۱ برنامه هست که از چیلتر رد میشه و میتونه فایل های فلش رو هم باز کنه اسمش puffin هست میتونی از اینیستالوس دانلود کنی ولی فکر نکنم پرو **کسی باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir araz نمایش پست ها
        سلام
        یه برنامه برای ترجمه انگلیسی به فارسی می خواستم
        می خوام اینکارو بدون خارج شدن از متن برام انجام بده
        خیلی ممنون
        ديكشنري انلاين lotus رو از سورس آقاي شفائي نصب كنيد.

کد:
        alireza.shafaei.net

نظر

• نوشته اصلی توسط nilze84 نمایش پست ها
          دوست عزیز ۱ برنامه هست که از چیلتر رد میشه و میتونه فایل های فلش رو هم باز کنه اسمش puffin هست میتونی از اینیستالوس دانلود کنی ولی فکر نکنم پرو **کسی باشه
          یعنی این وب بروزر که فرمودید چیز شکنه؟
          ویرایش توسط Hotice1 : https://i-phone.ir/forums/member/36806-hotice1 در ساعت 05-02-2012, 08:42 AM

نظر

این برنامه ای که فرمودید یوزر و پسورد میخواد؟ یه توضیح مختصر لطف میفرمایید
            نه دوست عزیز این ۱ مرورگر وب هست که که هیچ نیازی به یوزر یا پسورد نداره ،وا همچنین میتونه فایلهای فلش رو ساپورت کنه این هم لینک آیتونز
            App Store - Puffin Web Browser

نظر

یعنی این وب بروزر که فرمودید چیز شکنه؟
              بله چیز شکنه

نظر

• برنامه ای هست که نشون بده برنامه هایی که ریختی چه حجمی اشغال کرده بغیر از ای فایل اخه گوشی من قسمت other ۲۲ گیگ فضا اشغال کرده نمیدونم چیه هر کاری کردم بازم همین ۲۲ گیگ مونده

نظر

برنامه ای هست که نشون بده برنامه هایی که ریختی چه حجمی اشغال کرده بغیر از ای فایل اخه گوشی من قسمت other ۲۲ گیگ فضا اشغال کرده نمیدونم چیه هر کاری کردم بازم همین ۲۲ گیگ مونده
                  اون other مربوط میشه با فایل هایی که از سیدیا نصب کردید ٬ فیلم هایی در برنامه های جانبی برای بخش ریختید و... cache برنامه ها

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها

توسط برنامه InfiniDock میتونید تعداد اپلیکیشن هایی که در dock شما قرار میگره رو افزایش بدید. حتی میتونید چند تا dock داشته باشید و بینشون اسکرول کنید.
                    توسط برنامه OverFlow میتونید به dock گوشیتون یک افکت زیبا بدید که البته باعث میشه برنامه های موجود در dock رو ساده تر کلیک کنید.

با ترکیب این دو برنامه میتونید از dock گوشیتون به بهترین نحو ممکنه استفاده کنید.
                    تنظیمات هر دو برنامه در قسمت settings به صورت buit-in اضافه میشه و هر دو برنامه رو میتونید از سورس "http://repo.insanelyi.com" نصب کنید..
                    لینک منبع: Overflow Tweak For iPhone Adds Cover Flow Style Animations To Dock Icons - Download Now | Redmond Pie
                    دوستان این توییک overflow رو هرچی search میکنم نیستش.. تو کدوم سورسه؟؟

نظر

• دوستان من اين برنامه رو ميخواستم كه تو كلندر گوشي روي هوم اسكرين هم تاريخ ميلادي رو بنويسه و هم شمسي رو

نظر

• نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
                        دوستان این توییک overflow رو هرچی search میکنم نیستش.. تو کدوم سورسه؟؟
                        رو سورس انجمن هست عزیز

cydia.i-phone.ir

نظر

• دوستان يه برنامه مي خوام كه 3g iphone 4s خاموش كنه

نظر

• دوستان 1برنامه ای هست که والپیپر گوشیرو مثل آندرویید کرد؟؟
                            یعنی وقتی به صفحه ی دیگه که میریم قسمت دیگه ای از عکس نشون داده باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط big-boss نمایش پست ها
                              دوستان يه برنامه مي خوام كه 3g iphone 4s خاموش كنه
                              از ستینگ - جنرال - نتورک مگه نمیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
                                از ستینگ - جنرال - نتورک مگه نمیشه؟
                                نه نداره همچين گزينه اي تو ايفن ٤اس

نظر

صبر کنید ..
                                X