اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
    ایشون منظورشون اینه که کرک شدش برای 5.0.1 هست؟
    خير نيست!

و كرش ميكنه. بهتره از اوور بورد استفاده كنيد كه كركش روي ٥ هم كار ميده

Sent from my  iPod touch using Tapatalk

نظر

• سلام
      یه برنامه ای می خوام که یه sms با متن خاص رو سر یه ساعت به خصوص برای شماره دلخواه بفرسته.
      مرسی
      روی 5.0.1 هم کار کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Nima نمایش پست ها
        سلام
        یه برنامه ای می خوام که یه sms با متن خاص رو سر یه ساعت به خصوص برای شماره دلخواه بفرسته.
        مرسی
        روی 5.0.1 هم کار کنه
        برنامه bitesms این کارو انجام میده

نظر

• دوستان کسی سورس برای overboard 1.2.9 برای ios 5 میشناسه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parviz.chitsaz نمایش پست ها
            برنامه bitesms این کارو انجام میده
            چجوري؟

نظر

• نوشته اصلی توسط inkareh نمایش پست ها
              دوستان کسی سورس برای overboard 1.2.9 برای ios 5 میشناسه؟
              اوني كه روي سورس آقا رضا هست كار ميده تست كردم

Sent from my  iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad6600 نمایش پست ها
                بچه ها یک برنامه ای بود که multitasking رو با یک افکت زیبا بصورت عمودی سمت راست اسپرینگ برد با یک افکت قوسی شکل میاورد
                میدونید اسم اون برنامه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                سلام
                یک برنامه من خودم نصب کردم که فکر کنم منظور شما همین برنامه باشه.
                برنامه Dock 2.2.3 از سیدیا.
                با این برنامه تمام برنامه و فولدرهای خودتات را میتونید با همان افکت قوسی شکل سمت راس گوشی داشته باشید
                تعداد برنامه ها هم قابل تنظیم هستش و میتونید به دلخواه انتخاب کنید. روش اجرای برنامه هم قابل تنظیم هست.
                فقط هر کاری کردم نتونستم از محیط برنامه اسکرین شات بگیرم...!
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 10-02-2012, 12:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Nima نمایش پست ها
                  سلام
                  مرسی
                  روی 5.0.1 هم کار کنه
                  نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                  چجوري؟
                  سلام
                  داخل Setting برنامه BiteSMS گزینه Auto-Forward برای همین کار هستش.
                  امکانات دیگری از قبیل :
                  Passcode Lock - Schedules - Signature و ...
                  هم هست که میتونید استفاده کنید... برنامه بسیار خوبی هستش.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 10-02-2012, 01:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    یک برنامه من خودم نصب کردم که فکر کنم منظور شما همین برنامه باشه.
                    برنامه dock 2.2.3 از سیدیا.
                    با این برنامه تمام برنامه و فولدرهای خودتات را میتونید با همان افکت قوسی شکل سمت راس گوشی داشته باشید
                    تعداد برنامه ها هم قابل تنظیم هستش و میتونید به دلخواه انتخاب کنید. روش اجرای برنامه هم قابل تنظیم هست.
                    فقط هر کاری کردم نتونستم از محیط برنامه اسکرین شات بگیرم...!
                    سلام.
                    من الان نصب کردم اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد میشه بگید چجوری باید باهاش کار کنم؟
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      سلام.
                      من الان نصب کردم اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد میشه بگید چجوری باید باهاش کار کنم؟
                      سلام دوست من
                      بعد از نصب ، آیکون برنامه Dock به برنامه های گوشی اضافه نشده...؟

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 10-02-2012, 12:56 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        چجوري؟
                        یه قسمت تو تنظیماتش هست که این امکان رو میده اگه پیدا نکردی بگو اسکرین شات بزارم برات.

Parviz iPad 2

نظر

• دوستان برنامه ای که به شما بندویچ اینترنت رو نشون بده میخوام برنامه ی data counter این قابلیت رو داره ولی خریدش فقط با PayPal هستش و کرک خوبم براش نیست!

Parviz iPad 2

نظر

• دوستام من اين برنامه AppLocker رو ميخواستم كارش اونجور كه نوشته بودن اينه كهميتونيم از ستينگ تنظيم كنيم و برگرديم به هوم اسكرين و دستمون رو كه ميزاريم رو هر برنامه علاوه بر ضربدر يه علامت قفل هم پايينش مياد كه ميتونيم از اونجا پسوورد بديم و...
                            و اسنكه ورژن گوشيم 5.0.1 هستش

ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 11-02-2012, 05:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              دوستام من اين برنامه AppLocker رو ميخواستم كارش اونجور كه نوشته بودن اينه كهميتونيم از ستينگ تنظيم كنيم و برگرديم به هوم اسكرين و دستمون رو كه ميزاريم رو هر برنامه علاوه بر ضربدر يه علامت قفل هم پايينش مياد كه ميتونيم از اونجا پسوورد بديم و...
                              و اسنكه ورژن گوشيم 5.0.1 هستش

داداش ببین بدرد میخوره HACKSTOR: [Crack] Lockdown Pro 2.1.1

اینم هست

http://www.multiupload.com/38AI7SJA7W

دومی همونیه که میخواستی
                              ویرایش توسط hojjat74 : https://i-phone.ir/forums/member/83872-hojjat74 در ساعت 11-02-2012, 05:41 PM

نظر

• دوستان کسی این برنامه رو کرک شدش رو داره لینکش؟و؟بده؟
                                به ما بی زحمت.
                                کارش این هستش که نوتیفیکیشن رو در لوک اسکرین فعال می کنه..
                                اسمش bulletin هستش!

نظر

صبر کنید ..
                                X