اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    به نظر من ترایالش رو که 3 روز هست از سورس modmyi بگیر برنامه فوق العاده ایه..
    اضافه کردن ویجت های دیگه مثلا تو iscreenx بخش ستینگ مثل وای فای اینا میاد تو نوتیفیکیشن که میتونی به جاش ویجت omnistat رو استفاده کنی یا چیزای دیگه تو ترایال رو بگیر ببین چیا به دردت میخوره بعد که تموم شد میتونی از طریق این اموزش اکثر ویجت هارو بگیری.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread59357.html
    پویا جان من یه نوتیفیکیشن نصب کردم که یه گزینه به آخرین ناتیفیکیشن اضافه کرده با نام are you *** kidding me? و وقتی روش کلیک میکنی تلفن رو به safe mode میبره اینو چطوری پاک کنم همراه با اون ناتیفیکیشن کلی که در بالا میاد اینم اومد!

نظر

• دوستان من یه نوتیفیکیشن nc weather نصب کردم از سیدیا ولی بعد پاکش کردم از تو سیدیا ولی هنوز آیکونش رو صفخه مونده و دیلیت هم نمیشه! چی کارش باید کنم؟

نظر

• اگه منظورت ویجت هست ایکون نداره تو همون نوتیفیکیشن تو ستینگ off کن رسپرینگ کن برداشته میشه..
        همه چی رو هم نصب نکن اونی که من گفتم مثال بود همه رو که نباید نصب کنی چون ممکنه ناسازگار باشه.
        از تو سیف مود برو تو سیدیا بعد manage بعدم package اسم برنامه رو پیدا کن modify بزن و بعدم remove کن.

نظر

رو سورس انجمن هست عزیز

cydia.i-phone.ir
          overflow از سورس قابل نصب نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
            overflow از سورس قابل نصب نیست
            از modmyi بگیر...تست کردم بدون مشکل هست.

نظر

• سلام دوستان
              برنامه ای هست که وقتی گوشی lock هست با tap روی صفحه unlock بشه؟

نظر

• برنامه هست که وقتی دکمه هوم میزدی تمام صفحات میاد تو یه صفحه اسمشو لطف بفرمایید برنامه دانلود منیجر سافاری برایios5

نظر

• یه سوال داشتم برنامه هایی که روی ios4 کار میکرد روی 5 هم کار میکنه؟
                  ویرایش توسط Hotice1 : https://i-phone.ir/forums/member/36806-hotice1 در ساعت 08-02-2012, 04:27 PM

نظر

• همشون خیر
                    بعضی هاشون سازگارن که از تاپیک زیر میتونید لیستشون رو ببینید :
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread49529.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
                      یه سوال داشتم برنامه هایی که روی ios4 کار میکرد روی 5 هم کار میکنه؟
                      بعضی از برنامه ها کار میکنه
                      وقتی می خوای از cydia دانلود کنی بهت میگه که میتونی نصب کنی یا نه

نظر

از modmyi بگیر...تست کردم بدون مشکل هست.
                        اسم برنامه Overflow تغییر کرده و به این اسم دیگه برنامه ای نیست(البته در سورسهای بروز!)
                        اسمش Cascade هست و کرک شدش رو میتونید از سورس insanelyi دریافت کنید.

نظر

• بچه ها یک برنامه ای بود که multitasking رو با یک افکت زیبا بصورت عمودی سمت راست اسپرینگ برد با یک افکت قوسی شکل میاورد
                          میدونید اسم اون برنامه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام
                            infiniboard
                            یا هرچی که ظرفیت برنامه ها رو بالا ببره
                            برای 5.0.1 کرکش اومده؟
                            لطفا کامل آموزش بدین من وارد نیستم با cydia

نظر

• infinyboard رو میتونی از سورس های سیدیا بگیری عزیزم.
                              آموزشی هم نداره تعداد صفحات هوم اسکرین رو بیشتر میکنه.
                              حالا مشکلت کجاست تا کمکت کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                                infinyboard رو میتونی از سورس های سیدیا بگیری عزیزم.
                                آموزشی هم نداره تعداد صفحات هوم اسکرین رو بیشتر میکنه.
                                حالا مشکلت کجاست تا کمکت کنم.
                                ایشون منظورشون اینه که کرک شدش برای 5.0.1 هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X