اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من وقتی می خوام برنامه barrel رو نصب کنم پول می خواد ازم......چه کنم؟؟؟ (سورس bigboss)

نظر

• نوشته اصلی توسط amgamg نمایش پست ها
      سلام من وقتی می خوام برنامه barrel رو نصب کنم پول می خواد ازم......چه کنم؟؟؟ (سورس bigboss)
      از سورس دیگه ای کرکش رو نصب کنید . روی اینسانلی هست !

نظر

• كيبردفارسي ورزن ٥.١ لطفا،
        وايفون دليوري .

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          كيبردفارسي ورزن ٥.١ لطفا،
          وايفون دليوري .
          آموزش فعال سازی کیبورد فارسی در iOS 5 بدون نیاز به جیلبریک

دلیوری رو هم از سیدیا نصب کنید بهتره,چون برنامه پیش نیاز داره ..

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• سلام برنامه displayout رو از کدوم سورس نصب کنم؟؟رو سورس اقا رضا ورژنش قدیمه سورس ihacksrepo هم میگه قبل از نصب باید fabiosutilies رو نصب کنم ولی با اینکه نصبش کردم بازم اجازه نصب displayout رو نمیده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• بچه ها اون کدوم توییک بود که وقتی صفحه آخر اسپرینگ بوردت رو ورق میزدی صفحه بعد دوباره میومد صفحه اول؟
              اگه overboard هست لطفا بگین از کجاش این کارو بکنم؟

نظر

• xSellize

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                سلام برنامه displayout رو از کدوم سورس نصب کنم؟؟رو سورس اقا رضا ورژنش قدیمه سورس ihacksrepo هم میگه قبل از نصب باید fabiosutilies رو نصب کنم ولی با اینکه نصبش کردم بازم اجازه نصب displayout رو نمیده

Sent from my iPhone using Tapatalk
                http://cydia.xsellize.com

نظر

• سلام دوستان.یه نرم افزار میخوام برای ضبط مکالمات تلفنی برای آیفون 4 ورژن5.01
                  شاید قبلا گذاشته باشید ولی خداییش صغحات زیاده نمیشه همش رو خوند

نظر

• Hdmi

سلام دوستان یه کیت هست که همزمان hdmi وusb با هم کار میکنن تو خود اپل استور گفته روی 4s و ipad 2 تمام کاراییش رو داره و روی ۴ فقط چند تا قابلیت داره میخواستم بدونم برنامه ی tvout2mirror به خوبی روی ایفون ۴ ورژن ۵.۰.۱ کار میکنه یا نه تو خود توضیحات سورس که نوشته به خوبی کار میکنه منظورم اینه که هرچی رو صفحه گوشیه رو tv هم بیاد کسی اطلاعی داره ؟؟ ممنون از همه

نظر

• سلام اقا من چه برنامه اي نصب كنم اپديت ورژن از كار بيوفته حتي به كامپيوتر وصل كنم هم همينطور. اخه گوشيم لاكه ميترسم انتنش بپره ممنون

نظر

• سلام
                        دوستان اون برنامه ای که باهاش میشه بجای رینگتون فیلم پخش کنه اسمش چی بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                          بچه ها اون کدوم توییک بود که وقتی صفحه آخر اسپرینگ بوردت رو ورق میزدی صفحه بعد دوباره میومد صفحه اول؟
                          اگه overboard هست لطفا بگین از کجاش این کارو بکنم؟
                          ممنون میشم یکی جوابم رو بده.

نظر

• دوستان من tapatalk رو واسه آیفون میخوام!! کسی سراغ داره؟! هرچی سرچ میزنم چیزی پیدا نمیکنم تو فروم!!

نظر

• نوشته اصلی توسط POORYA13 نمایش پست ها
                              دوستان من tapatalk رو واسه آیفون میخوام!! کسی سراغ داره؟! هرچی سرچ میزنم چیزی پیدا نمیکنم تو فروم!!
                              شما باید تو این قسمت درخواست بدید
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread172.html
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط POORYA13 نمایش پست ها
                                دوستان من tapatalk رو واسه آیفون میخوام!! کسی سراغ داره؟! هرچی سرچ میزنم چیزی پیدا نمیکنم تو فروم!!
                                دوستمون در پست بالا تاپیک درست رو به شما گفتن اما برای راحتیتون:

نظر

صبر کنید ..
                                X