اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان یه برنامه بود وقتی گوشی زنگ میخورد میشد رد تماس کرد اخه خود ایفون این قابلیت رو نداره...

نظر

• نوشته اصلی توسط speedy2000 نمایش پست ها
      سلام دوستان یه برنامه بود وقتی گوشی زنگ میخورد میشد رد تماس کرد اخه خود ایفون این قابلیت رو نداره...
      البته خود آیفون این قابلیت رو داره: وقتی زنگ میخوره، اگه یه بار روی دگمه ی پاور کلیک کنی صدای زنگ قطع میشه، و اگه دو بار پشت هم کلیک کنی تماس قطع میشه.
      به هر حال اگه می خواید این کار رو از روی صفحه ی تاچ آیفون انجام بدین، این اسم برنامه ش تو سیدیاست:
      Ezdecline
      ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 03-12-2011, 01:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        دوستان برنامه ای هستش که notification center رو روی ios4 بیاره و یک تم هم میخوام که دکمه های on و off قدیمی ios4 رو به شکل زیبایی که روی ios5 هست در بیاره ممنون میشم کمک کنید.
        با lockinfo کار کردین؟ به نظر من دست کمی از نوتیفیکیشن ورژن ۵ نداره!

نظر

• من میخوام دقیقا شبیه notification center باشه دقیقا همون مدلی که تو ios5 هست برای یکی میخوام بیشتر ظاهرش رو میخواد نه کاراییشو!

نظر

• نوشته اصلی توسط abolo نمایش پست ها
            سلام
            من این نرم افزار رو برای آیفون 4 میخوام،مرسی Real VNC.VNC.Viewer
            پیدا نشد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abolo نمایش پست ها
              پیدا نشد؟
              این برنامه برای کامپیوتر هست
              RealVNC - Download VNC software

برای آیفون هم میتونی برنامه jadu یا hippo رو بگیری
              HippoRemote Pro ~ Wireless Keyboard, Mouse, Remote Control & Gamepad

این هم VNC Viewer

نظر

• برنامه callcontoroler يك نفر تنظيماتشو برام توضيع بده كه جه كارهايي ميكنه

نظر

• دوستان برنامه ای هست که ایفون رو سر ساعت تایین شده روشن و خاموش کنه ( نمیخوام اهنگ رو قطع کنه کلا دستگاه رو خاموش کنه یا وایرلس رو قطع کنه) ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام خسته نباشید
                    برنامه ای برای پاک کردن برنامه های نصب شده با سیدیا هست؟اخه بعضی ها رو که سرچ میکنیم و نصب میکنم دیگه نمیشه پیداش کرد وقتی دوباره سرچ میکنم دوباره گزینه اینیستال میاد
                    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• از خود سیدیا به بخش maneng قسمت pakeges برید اونجا تمام برنامه هایی که از سیدیا نصب کردید هست و راحت میتونید پاکشون کنید
                      البته برنامه Cydelete البته اگه اسمش رو درست گفته باشم در سیدیا هست که با اون برنامه های نصب شده از سیدیا که در اسپرینگ بورد ایکون دارن رو مثل برنامه های عادی میتونید پاک کنید ( در حالت معمولی نمیشه مثل برنامه های معمولی پاکشون کرد چون ضربدری که گوشه برنامه های اصلی میاد رو ندارن ولی با نصب این برنامه این ضربدر به اونا هم اضافه میشه. )
                      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 04-12-2011, 12:43 AM

نظر

• سلام دوستان.
                        سورس برا
                        1-تغیر فونت
                        2-تغیر theme
                        3-من یه چیزی کم دارم رو گوشیم البته فکر کنم اونم اینه که(کتابخانه)نداره
                        این سورسه یا برنامس یا باید روی ios باشه؟
                        ورژن من 4.1

نظر

• واسه کتابخونه که میتونی ibook رو از اپل استور دانلود کنی.رایگانه.واسه تم هم اول باید winterboard رو نصب کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.
                            سورس برا
                            1-تغیر فونت
                            2-تغیر theme
                            3-من یه چیزی کم دارم رو گوشیم البته فکر کنم اونم اینه که(کتابخانه)نداره
                            این سورسه یا برنامس یا باید روی ios باشه؟
                            ورژن من 4.1
                            براي تغيير فونت از برنامه byta font استفاده كنين، تو اكثر سورس هاي معروف هست.

نظر

• یه برنامه میخوام واسه اینکه بتونم واسه هوم گوشیم والپیپر بزارم .
                              وقتی والپیپرا رو ست میکنم فقط واسه لاک اسکرین ست میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                                واسه کتابخونه که میتونی ibook رو از اپل استور دانلود کنی.رایگانه.واسه تم هم اول باید winterboard رو نصب کنی.
                                دوستان با عرض سلام
                                می خواستم بدونم این نرم افزار winterboard روی ios 5.0.1 کار می کنه نصب کنم؟
                                کسی تست کرده ممنون میشم بگه منم نصبش کنم یه 70 80 تا قیافه برای گوشیم دانلود کنم.

نظر

صبر کنید ..
                                X