اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• free sync بهتره یا synchronicity ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط daltonnnnnnnnnn نمایش پست ها
      سلام برنامه action movie FX کرک شدشو می خوام البته این برنامه رایگانه ولی یه سری افکت داره که پولیه اگه میشه کرکشو بگزارید ممنون.
      سلام دوست عزیز.
      اصلا نگران پولی بودن افکت ها نباشین چون شما اگه برنامه ی iap cracker رو از سیدیا(که تو سورس انجمن هم هست)نصب کنید میتونید تمام افکت های پولی نتنها این برنامه بلکه تمام برنامه هایی که باید از تو خود برنامه امکانات جانبی بخری رو میتونی هک و دانلود کنی.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستان برنامه ای هست که اس ام اس هارو مخفی کنه البته برای 5.0.1 میخواستم اگه کسی میدونه اسم سورس را لطف کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز.
          اصلا نگران پولی بودن افکت ها نباشین چون شما اگه برنامه ی iap cracker رو از سیدیا(که تو سورس انجمن هم هست)نصب کنید میتونید تمام افکت های پولی نتنها این برنامه بلکه تمام برنامه هایی که باید از تو خود برنامه امکانات جانبی بخری رو میتونی هک و دانلود کنی.
          ميشه يه توضيح کامل در مورد اين برنامه بدين.....اين خيلی خوب و کار بردی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
            free sync بهتره یا synchronicity ؟؟؟
            ممنون میشم کمک کنید ؟

نظر

• سلام دوستان من یه دانلود منیجر خیلییی حرفه ای میخوام! که اگه آهنگ دانلود کردم با سفری خورش مستقیم بره تو آیتیونز .فیلم و عکس و .... هم همینطور.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز.

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                ميشه يه توضيح کامل در مورد اين برنامه بدين.....اين خيلی خوب و کار بردی هست

میشه توضیح بدین لطفا ؟ من این برنامرو نصب کردم از طریق سورس انجمن ، ولی هیچ آیکنی نیومده چه توی صفحه و چه توی setting !!!!!!!!!!!

نظر

• سلام دوستان من می خوام برنامهٔ mywi رو نصب کنم ۱ بار نصب کردم به مشکل خوردم و مجبور شدم ریستور کنم ، ۱ لینک خوب واسه جدیدترین نسخش بهم بدید لطفا که مطمئن باشم اگه این بار ریختم گیر نمی کنه که مجبور شم باز ریستور کنم مرسی

iphone 4
                  ios 5.0.1

نظر

• سلام
                    من برنامه MyWi 5 رو میخام اگه میشه کرک شدشو بزارید
                    خیلی ممنون

نظر

• MyWi 5.0 v5.04.5

نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                      سلام
                      من برنامه MyWi 5 رو میخام اگه میشه کرک شدشو بزارید
                      خیلی ممنون

نظر

• دوستان شنیدم برنامه ای در سیدیا هست که جلوی کرش کردن برنامه ها رو میگیره درسته ؟ اگر امکان داره معرفی کنید ، با ذکر سورس برنامه ...

با تشکر.

نظر

• دوستان با برنامه my wi ميشه اينترنت ايرانسل رو واسه لپ تاپ شير كرد؟
                          يا فقط اينترنت وايرلس شير ميشه؟؟
                          ویرایش توسط amin8282 : https://i-phone.ir/forums/member/85048-amin8282 در ساعت 28-01-2012, 10:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amin8282 نمایش پست ها
                            دوستان با برنامه my wi ميشه اينترنت ايرانسل رو واسه لپ تاپ شير كرد؟
                            يا فقط اينترنت وايرلس شير ميشه؟؟
                            بله میشه.
                            اما اگر شما روی ios5 باشید این قابلیت بدون جیلبریک روی دستگاهتون اضافه میشه

نظر

• سلام دوستان برنامه ای هست که 3g آیفن 4s خاموش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط big-boss نمایش پست ها
                                سلام دوستان برنامه ای هست که 3g آیفن 4s خاموش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SBsetting

نظر

صبر کنید ..
                                X