اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دنبال یه برنامه برای سایلنت کردن با چرخوندن آیفون هستم مثل 8800 برنامه polite silnce رو نصب کردم ولی خیلی ضعیفه

نظر

• نوشته اصلی توسط pasha6717 نمایش پست ها
      سلام دنبال یه برنامه برای سایلنت کردن با چرخوندن آیفون هستم مثل 8800 برنامه polite silnce رو نصب کردم ولی خیلی ضعیفه
      callcontroller برای سایلنت کردن و چند کار دیگه با تکان دادن گوشی

نظر

• درخواست نرم افزار

دوستان چند وقت پیش یک برنامه داشتم که زیر آیکونها هنگامی که مولتی تسکین فعال بود یک فلش به سمت راست اضافه میکرد و با فشار دادن اون تمام برنامه های باز یکجا بسته میشد.
        کسی از دوستان اسم این نرم افزار رو میدونه...؟
        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 10-10-2011, 12:32 AM

نظر

• سلام.دوستان یه برنامه هست که گوشیا تکون میدم ایکونا میریزه پایین.لطفا سورسشا بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
            سلام.دوستان یه برنامه هست که گوشیا تکون میدم ایکونا میریزه پایین.لطفا سورسشا بدین
            graviboard

نظر

• cydia orginal

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              سلام دوستان عزیز . از این به بعد برنامه های cydia رو در اینجا معرفی کنید و واسه هر برنامه یه تاپیک جدید باز نکنید

اینم شروع کار :

Clippy beta این برنامه بسیار کاربردی قابلیت کپی ، پست رو در آیفون اضافه می کنه
              از cydia دانلود کنید

سلام وخسته نباشی .یک سوال دارم .میخواسم بدونم سیدیا توی ایتونز هم هست؟ اخه من جیلبریک نکردم .ایا میشه سیدیا نصب کرد.ورزن ایپاد هم 4.3.5 هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نه عزیزم این مثل اینه که بپرسیم ایا اکادمی گوگوش توی کانال یک هم هست!

نظر

• دوستان یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش توی آیفون بیش تر از 150 تا برنامه داشت...
                  یه برنامه قبلا داشتم که می شد تعداد برنامه های سطر و ستون رو هم تغییر داد...
                  ولی اسمش و یادم نیست.
                  یه برنامعه معرفی کنید ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                    دوستان یه برنامه معرفی کنید که بشه باهاش توی آیفون بیش تر از 150 تا برنامه داشت...
                    یه برنامه قبلا داشتم که می شد تعداد برنامه های سطر و ستون رو هم تغییر داد...
                    ولی اسمش و یادم نیست.
                    یه برنامعه معرفی کنید ممنونم.
                    overboard برای نامحدود کردن تعداد صفحات و iconoclasm برای افزایش تعداد ایکونها در صفحه

نظر

• درخواست نرم افزار

سلام
                      قبلا یک نرم افزار از Cyida گرفته بودم که یک فلش کوچک به پایین آیکون برنامه های باز اضافه میکرد و با زدن اون همه برنامه های باز یکجا بسته میشد.
                      کسی از دوستان اسم برنامه رو میدونه...؟

نظر

• سلام خدمت دوستان،يه نرم افزار ميخواستم كه بشه عكس هاي پانوراما رو گزاشت والپيپر...
                        ممنون ميشم معرفي كنيد بهم...

نظر

• سلام.دوستان یه برنامه داشتم که خودش رینگتون برای سرچ داشتو دانلود میشد کردو خیلی کارای دیگه.اسمشو یادم رفته کسی میدونه اسمش چی بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahziyar5 نمایش پست ها
                            سلام.دوستان یه برنامه داشتم که خودش رینگتون برای سرچ داشتو دانلود میشد کردو خیلی کارای دیگه.اسمشو یادم رفته کسی میدونه اسمش چی بود؟
                            فکر کنم منظورتون Unlim Tones هست

نظر

• سلام میخواستم بپرسم ببینم برنامه ای هست که اینترنت رو ار سیم کارت گوشی به کامپیوتر برسونه یعنی از اینترنت ایرانسل در کامپیوتر استفاده کرد با گوشی iphone

نظر

• سلام
                                چطوری با سایدیا میشه بلوتوث و اس ام اس دلیوری را فعال کرد ؟
                                ممنون میشم اگه کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X