اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام اگه ممکنه برنامه mywi رو برای من بگذارید.4.2.1 ممنون میشم.از توی سایدیا نتونستم نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein77 نمایش پست ها
      یه برنامه ای بود زمانی که در میان صفحات ایفون به اخر میرسیدی دیگه در انتها گیر نمیکرد و صفحات دوباره از اول شروع میشد
      پیوسته شدن همه صفحات با Wraparound

نظر

• Safari download manager برای os 5.0.1 نیومده؟

نظر

• دوستان نرم افزاری هست که بشه ویبره رو باهش تنظیم کرد منظورم کم وزیاد کردنشه

نظر

• دوستان نرم افزاری هست که بشه ویبره رو باهش تنظیم کرد منظورم کم وزیاد کردنشه
            در آی او اس 5 این قابلیت هستش اگر روی این ورژن نیستید...
            یک برنامه هستش این کار و می کنه نوشتم رو ویرایش می کنم اسمش و ببینم.

نظر

• آیا برنامه ای وجود داره که بشه گوشی رو روی حالت سایلنت گذاشت و یا از حالت سایلنت در آورد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hro189 نمایش پست ها
                آیا برنامه ای وجود داره که بشه گوشی رو روی حالت سایلنت گذاشت و یا از حالت سایلنت در آورد؟
                عزیز من هنوز جیلبرک برای گوشی شما نیومده بنابراین هیچ برنامه ای از سیدیا نمیتونین نصب کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                  عزیز من هنوز جیلبرک برای گوشی شما نیومده بنابراین هیچ برنامه ای از سیدیا نمیتونین نصب کنین.
                  ببخشید که اینجا پست دادم بهرحال ضمن تشکر از پاسخ سریع جنابعالی ، منظورم برنامه با پسوند ipa از اپل استور است

نظر

• درخواست این برنامه رو واسه ورژن5 کرک شدشو میخوام ممنون میشم

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

• mywi 5.0

نظر

• نرم افزاری شبیه به "profiles در گوشیهای نوکیا" واسه ایفون هست؟
                        نرم افزاری که بتونه رینگ تون، ولوم رینگ تون، زنگ مسیج، ویبره و.. غیره رو به سادگی گوشیهای سیمبین مدریت کنه.
                        مثلا با کلیک کردن یک option ویره روشن بشه، صدای ریگ تون تغییر کنه و..

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                          نرم افزاری شبیه به "profiles در گوشیهای نوکیا" واسه ایفون هست؟
                          نرم افزاری که بتونه رینگ تون، ولوم رینگ تون، زنگ مسیج، ویبره و.. غیره رو به سادگی گوشیهای سیمبین مدریت کنه.
                          مثلا با کلیک کردن یک option ویره روشن بشه، صدای ریگ تون تغییر کنه و..
                          بله هست
                          گوشی تون روی چه ورژنی هست ؟
                          برنامه
                          Auto Profiles Manager
                          یا
                          Auto Profiles Manager 4
                          از cydia را میتونید بر حسب ورژن گوشی تان دانلواد کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آیا برنامه ای وجود داره که بشه گوشی رو روی حالت سایلنت گذاشت و یا از حالت سایلنت در آورد؟
                            باتوجه به این که شما 4S هستید و ۱۰۰٪ از iOS5 استفاده میکنید به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread53565.html

نظر

• برنامه اي كه درجه حرارت cpuگوشي يا درجه حرارت بيرون بگه هستش

نظر

بله هست
                                گوشی تون روی چه ورژنی هست ؟
                                برنامه
                                Auto Profiles Manager
                                یا
                                Auto Profiles Manager 4
                                از cydia را میتونید بر حسب ورژن گوشی تان دانلواد کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                اقا دمت گرم، auto profiles manager 4 رو نصب کردم ولی ناقصه.
                                مثلا" نمیتونی واسه یک پروفایل رینگ تون یا ولوم رینگ تون رو تنظیم کنی..
                                بهتر از این چیز دیگه ای نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X