اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hrv692006 نمایش پست ها
    با سلام
    فونت دانلود کردم از کجا باید فعالش کنم؟؟
    سلام دوست من
    برنامه bytafont تو سایدیا وجود داره که باهاش میشه فونت دستگاه رو عوض کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hrv692006 نمایش پست ها
      با سلام
      فونت دانلود کردم از کجا باید فعالش کنم؟؟
      Bytafont 2

نظر

• تشكر فراوان

نظر

• مشکل در iblacklist

بعد نصب بلک لیست ریجستری شد اما کار نمی کنه...ارور زیر میده
          iblacklise software is disabled.as a result,it will not block anything in your phone right now.contact support@iblacklist.com.br for help
          چیکار کنم تا فعال بشه؟

نظر

• سلام
            سورسbigbossحذف شده و هیچ جوری هم ادد نمیشه چیکار کنم؟

نظر

• من به یه مشکل بزرگ برخوردم داخل سایدیا.
              اینکه هیچ سورسی رو نمیتونم ادد کنم. درواقع میتونم ادد کنم ولی همشون خالیه و چیزی داخلش نمیاد. رفرش رو هم میزنم ولی باز اتفاقی نمیوفته. سایدیا اینستالر رو هم دوباره نصب کردم ولی باز هم فرقی نمیکنه. این مشکل از زمانی پیش اومد که صفحه home در سایدیا کلا خالی شد. یعنی اونجا هم چیزی نشون نمیده( چراش رو نمیدونم) reload رو که میزنم چیزی نشون نمیده باز هم. حتی دوباره دستگاه رو جیلبریک کردم ولی باز همه این مشکلات باقی مونده. بجز سورس های اصلی و سورس insanelyi سورس دیگه ای ندارم. از این سورها مشکلی ندارم و برنامه هاش رو راحت میتونم نصب کنم
              لطفا راهنمایی کنید

نظر

• یه ایفون 4 اس دارم رو ارم اپل مونده فقط با طریقه ولوم رو که میگیرم بالا میاد جیلبریک شده 7.0.4 نرم افزارایی که میدونستم مشکل داشته پاک کردم چی پیشنهاد میدین ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                  یه ایفون 4 اس دارم رو ارم اپل مونده فقط با طریقه ولوم رو که میگیرم بالا میاد جیلبریک شده 7.0.4 نرم افزارایی که میدونستم مشکل داشته پاک کردم چی پیشنهاد میدین ؟؟؟
                  سلام دوست عزیز !! خوب اگه فقط روی Safemode میتونید بیارید بالا پس معلومه که اون نرم افزاری رو که باعث ایجاد این اشکال شده رو هنوز حذف نکردید !! فقط دقت کنید فایل های مربوط به سایدیا رو حذف نکنید !! بعضی از تم ها هم میتونن همچین مشکلی ایجاد کنن !! وینتربورد رو هم چک کنید بد نیست !!

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز !! خوب اگه فقط روی Safemode میتونید بیارید بالا پس معلومه که اون نرم افزاری رو که باعث ایجاد این اشکال شده رو هنوز حذف نکردید !! فقط دقت کنید فایل های مربوط به سایدیا رو حذف نکنید !! بعضی از تم ها هم میتونن همچین مشکلی ایجاد کنن !! وینتربورد رو هم چک کنید بد نیست !!
                    کلا وینتر بورد ندارم .فایل مخرب دیگه ای نیس ؟ میخاین لیست پکیجمو بزارم ببینید ؟؟

نظر

• خوب بهتره بله اگه لیستو آپلود کنید !!

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        من به یه مشکل بزرگ برخوردم داخل سایدیا.
                        اینکه هیچ سورسی رو نمیتونم ادد کنم. درواقع میتونم ادد کنم ولی همشون خالیه و چیزی داخلش نمیاد. رفرش رو هم میزنم ولی باز اتفاقی نمیوفته. سایدیا اینستالر رو هم دوباره نصب کردم ولی باز هم فرقی نمیکنه. این مشکل از زمانی پیش اومد که صفحه home در سایدیا کلا خالی شد. یعنی اونجا هم چیزی نشون نمیده( چراش رو نمیدونم) reload رو که میزنم چیزی نشون نمیده باز هم. حتی دوباره دستگاه رو جیلبریک کردم ولی باز همه این مشکلات باقی مونده. بجز سورس های اصلی و سورس insanelyi سورس دیگه ای ندارم. از این سورها مشکلی ندارم و برنامه هاش رو راحت میتونم نصب کنم
                        لطفا راهنمایی کنید
                        دوست عزيز اين مشكل را با حذف سورس برطرف ميشه يا توييكي نصب كردي ك مخرب بوده
                        اگر حذف سورس عمل نكرد اخرين توييك ها رو پاك كن

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                          دوست عزيز اين مشكل را با حذف سورس برطرف ميشه يا توييكي نصب كردي ك مخرب بوده
                          اگر حذف سورس عمل نكرد اخرين توييك ها رو پاك كن

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc
                          اینکارو هم کردم ولی باز جواب نگرفتم. در واقع مدت دوماه اصلا با سایدیا کار نکرده بودم و وقتی واردش شدم دیدم صفحه home هیچی نشون نمیده و خالیه. زیاد اهمیت ندادم ولی وقتی خواستم سورس جدید نصب کنم دیدم نصب میشه ولی هیچی رو داخلش نمیاره. چندتا سورس رو تست کردم و دیدم برا همه اینطوریه. بعد اومدم همه سورسهای اضافی و برنامه های اضافی رو پاک کردم(هرچند قبلش هم چیز خاصی نداشتم) ولی باز هم مشکل سر جاشه.

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزيز ، بنده يه مشكلي با سورساي سيديام دارم اينه كه طبق عكس پايين بعضي از سورس ها رو نميشه پاك كرد تو سيف مود هم همينجوريه ، تو انجمناي زيادي سوال كردم اما به نتيجه نرسيدم ، اميدوارم اينجا به نتيجه برسم

نظر

• Up!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان عزيز ، بنده يه مشكلي با سورساي سيديام دارم اينه كه طبق عكس پايين بعضي از سورس ها رو نميشه پاك كرد تو سيف مود هم همينجوريه ، تو انجمناي زيادي سوال كردم اما به نتيجه نرسيدم ، اميدوارم اينجا به نتيجه برسم

سلام دوست من اگه میخواید سورسی رو پاک کنید و از طریق خود سایدیا نمیشه مراحل زیر رو انجام بدید شاید کمکتون کرد
                                گوشیتون رو وصل کنید به ifunbox و به ادرس زیر برید:
                                Rawfilesystem/etc/apt/sources.list.d
                                و سورس مورد نظر رو delete کرده و سایدیا رو ریستارت کنید!!!

از طریق ifile هم میشه
                                کافیه با ifile به ادرس زیر برید:
                                Private/etc/apt/sources.list.d
                                و فایل cydia.list رو اجرا کنید و گزینه edit رو بزنید و در اخر سورس مورد نظر رو پاک کنید!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X