اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
    یه مشکل دارم اینه که وقتی یه برنامه رو پاک میکنم ( برنامه های .ipa ) بعضی از پکیج های سیدیا ناپدید میشن ! با ریسپرینگ هم نمیان.جز نصب دوباره برنامه.

مشکل از چیه ؟
    سلام دوست من.احتمالا توييكي نصب نكردي ك ناسازگار باشه؟

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• من ios 7.1.2 هستم و جيلبريك كردم با پانگو. الآن يه مدته كه توييكهاي سيديايي كه نصب كردم، همشون كرش ميكنن و بعضي اوقات ممكنه كه با ريسپرينگ درست بشن، اما بعد دوباره كرش ميكنن، مشكل چيه؟! راهي داره؟!

نظر

• سلام
        سوال من درباره تویک Konect هستش.
        این تویک علاوه بر اینکه اینترنت سیمکارت و مکالمه رو پشتیبانی میکنه ، قابلیت اس ام اس رو هم پشتیبانی میکنه؟؟

نظر

• دوستان سلام ایا برنامه یا راه حلی هست برای اینکه بفهمیم که چه برنامه ای داره شارژ باطری رو میخوره من نمیدونم کدوم برنامه رو از سیدیا نصب کردم که خیلی سریع شارژ باطریم رو تموم میکنه ممنون میشم در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایین سپاسگذارم

نظر

• معمولاً بیشترین مصرف باتری در سیدیا نصب تم های سنگین هست ، اگر تمی نصب کردی غیرفعالش کن

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
              معمولاً بیشترین مصرف باتری در سیدیا نصب تم های سنگین هست ، اگر تمی نصب کردی غیرفعالش کن
              ممنونم ولی نه عزیز هیچ تمی نصب نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Benyamin545 نمایش پست ها
                دوستان سلام ایا برنامه یا راه حلی هست برای اینکه بفهمیم که چه برنامه ای داره شارژ باطری رو میخوره من نمیدونم کدوم برنامه رو از سیدیا نصب کردم که خیلی سریع شارژ باطریم رو تموم میکنه ممنون میشم در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایین سپاسگذارم
                بررسی کنید ببینید چه برنامه هایی ممکنه همیشه در حین اجرا باشن. مثلا sbsetting مصرف باتری رو بیشتر میکنه.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• علت يك ارور

سلام دوستان
                  از صبح تاحالا با ارور توي عكس پيوست شده مواجه شدم ميخواستم بدونم علتش چيه و چطوري درستش كنم
                  فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان جدیدا سیدیای من این ارور رو میده.... مشکل چیه؟تمامی سورس ها این ارور رو میده؟
                    ویرایش توسط omid_yas : https://i-phone.ir/forums/member/127294-omid_yas در ساعت 17-07-2014, 09:21 PM

نظر

• سیدیا رو ببندید و دوباره باز کنید و اجازه بدید کاملا لود بشه دوباره امتحان کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• من یه برنامه ای از سیدیا دانلود کردم که نمی دونم چیه
                        باعث شده دیگه نتونم سافاری و ایمیلمو باز کنم
                        وقتی باز می کنم میپره بیرون

راهی هست که نرم سراغ ریستور ؟

نظر

• نه براي من هم اتفاق افتاد برنامه اي نصب كردي كه مناسب دستگاهت نبوده بايد ريستور كني

نظر

• نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                            من یه برنامه ای از سیدیا دانلود کردم که نمی دونم چیه
                            باعث شده دیگه نتونم سافاری و ایمیلمو باز کنم
                            وقتی باز می کنم میپره بیرون

راهی هست که نرم سراغ ریستور ؟
                            از قسمت Installed-Recenst سایدیا میتونی آخرین توییکی که نصب کردی رو ببینی و پاک کنی.

نظر

• سلام
                              سوالم این بود که توییک Konect بدون اکتیو کردن ، میشه از اینترنت سیمکارت استفاده کرد؟

نظر

• سلام دوستان ببخشید من جیلبریک کردمios 7.1.1 اخرین ورژن جیلبریک پانگبو ولی میرم به قسمت keyboard از تنظیمات روش کلیک میکنم از تنظیمات میپره بیرون توییک ناسازگار هم نصب نکردم iphone 5s
                                لطفا کمک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X