اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
    میگم راهی دیگه جز ریستور ندارم ؟؟
    اگه ریستور کنید بهتره برای پیشگیری از مشکلات احتمالی بعدی و قبل از اینکه اپل ۷.۱ رو ریلیز کنه و بعد از ریستور حتماً اول جیلبرک کنید و تویک ها رو نصب کنید بویژه mobile substrate و اگه مشکلی نباشه ادامه setup گوشیتون رو انجام بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
      اگه ریستور کنید بهتره برای پیشگیری از مشکلات احتمالی بعدی و قبل از اینکه اپل ۷.۱ رو ریلیز کنه و بعد از ریستور حتماً اول جیلبرک کنید و تویک ها رو نصب کنید بویژه mobile substrate و اگه مشکلی نباشه ادامه setup گوشیتون رو انجام بدید
      اخه میخام بلوتوث کرک شده نصب کنم که میگن رو 7.0.6 کار نمیکنه !! شما خبرندارین نصب میشه یا نه ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
        اخه میخام بلوتوث کرک شده نصب کنم که میگن رو 7.0.6 کار نمیکنه !! شما خبرندارین نصب میشه یا نه ؟؟
        موضوع خیلی بزرگی نیست شما بعد جیلبرک بلوتوث رو نصب کنید چون فک کنم کرکش ابدیت شده اگههم نشد نگران نباشد چون کسی که کرکش کرده حتماً اپدیت میکنه من تو ت*و*ی*ت*ر*ش خوندم که گفته اپدیتشو برای کرک ریلیز میکنه ولی به نظر من سعی کنید کمتر از تویکهای کرک شده استفاده کنید چون سرعت گوشی رو میاره پایین

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
          موضوع خیلی بزرگی نیست شما بعد جیلبرک بلوتوث رو نصب کنید چون فک کنم کرکش ابدیت شده اگههم نشد نگران نباشد چون کسی که کرکش کرده حتماً اپدیت میکنه من تو ت*و*ی*ت*ر*ش خوندم که گفته اپدیتشو برای کرک ریلیز میکنه ولی به نظر من سعی کنید کمتر از تویکهای کرک شده استفاده کنید چون سرعت گوشی رو میاره پایین
          اوکی مرسی .تشکر از تمام اطلاعات مفیدتون مهندس عزیز. میرم ببینم کدوم کافی نت سرعتش بالاس دان کنم مثه اینکه بقول شما ریستور بهترین گزینه اس

نظر

• واک هم یور آیفون زپاک نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• هک یور ایفون پاک نمی شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان.
                من یه مشکلی برخوردم امروز با cydia.من 4s دارم ios 7.0.6
                من اومدم با iFunbox روی گوشیم iFile نصب کنم.فایل دب iFile رو ریختم تو این مسیر
                var/root/Media/Cydia/AutoInstall بعد گوشیو ریست کردم و نصب شد.از همون لحظه که میرم cydia ارور database میده
                نمیدونم چیکار کنم.کسایی که میدونن لطفا راهنمایی کنن.
                با تشکر

نظر

• چندتا سورس رو پاک کنید چون شما از حد مجاز برای اد کردن سورس رد شدید

نظر

• میشه راهنمایی کنید که چجوری پاک کنم؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                    چندتا سورس رو پاک کنید چون شما از حد مجاز برای اد کردن سورس رد شدید
                    میشه راهنمایی کنید که چجوری پاک کنم؟

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

Manage-sources-edit

نظر

• دوستان من امروز intelliscreenXرو نصب کردم از یه سورس مجانی دیگه سایدیام کار نمیکنه میشه لطف کنید بگید چطوری پاکش کنم این توییک رو ؟؟.

نظر

• سلام دوستان.خدا قوووت
                          من اکانت ایربلو رو خریدم موقع نصب ارور داد
                          دوباره نصب کردم توییک activator رو نصب نکرده بود
                          حالا میخوام اونو نصب کنم میگه flipswitch ورژن پایینه
                          همینو سرچ میکنم تو سیدیا پیدا نمیکنه
                          چه کاری کنم تا درستشه؟
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.خدا قوووت
                            من اکانت ایربلو رو خریدم موقع نصب ارور داد
                            دوباره نصب کردم توییک activator رو نصب نکرده بود
                            حالا میخوام اونو نصب کنم میگه flipswitch ورژن پایینه
                            همینو سرچ میکنم تو سیدیا پیدا نمیکنه
                            چه کاری کنم تا درستشه؟
                            ممنون
                            Cydia Substrate آخرین ورژن نیست باید به آخرین ورژن آپدیت کنید (بصورت پیشفرضی آپدیتی براتون نمباد باید فایل دب را دانلود و نصب کنید تا مشکل رفع شود)

نظر

• نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
                              Cydia Substrate آخرین ورژن نیست باید به آخرین ورژن آپدیت کنید (بصورت پیشفرضی آپدیتی براتون نمباد باید فایل دب را دانلود و نصب کنید تا مشکل رفع شود)
                              فايل دب رو از كجا گير بيارم؟

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
                                سلام
                                منظورتون کدوم یکی از این فایلها هستش.... بگید تا برای دوستمون آپلود کنم.

نظر

صبر کنید ..
                                X