اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه مشکلی پیش اومده که برنامه ای رو کامل دانلود کردم بعد موقع تمام شدن میرنه : Size missmatch و نصب نمیشه.
    وقتی هم میخوام دوباره دانلود کنم از همون جایی که این ارور رو داده میاد.همون اخرین کیلوبایتی که میگیره تا برنامه کامل دانلود بشه.
    چی کار کنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
      یه مشکلی پیش اومده که برنامه ای رو کامل دانلود کردم بعد موقع تمام شدن میرنه : Size missmatch و نصب نمیشه.
      وقتی هم میخوام دوباره دانلود کنم از همون جایی که این ارور رو داده میاد.همون اخرین کیلوبایتی که میگیره تا برنامه کامل دانلود بشه.
      چی کار کنم ؟!
      سلام , چیزی نیست , باید اونقدر سعی کنید که بشه , اگر چندین بار پشت سر هم سعی کنید حتما تموم میشه !! میتونید از تغییر آی پی هم استفاده کنید !!اگر یک بار سایدیا رو بطور کامل ببندید و دوباره اقدام کنید هم بد نیست

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
        یه مشکلی پیش اومده که برنامه ای رو کامل دانلود کردم بعد موقع تمام شدن میرنه : Size missmatch و نصب نمیشه.
        چی کار کنم ؟!
        دوست من ایت کار رو بکن ببین جواب میده یا نه :
        اول : وایفای رو خاموش کن
        دوم : برو به ادرس زیر و یه کانکشن بساز
        Settings--> General--> Network--> *V*P*N--> Add *V*P*N Configuration-->IPSec
        تظیمات کانکشن :
        Description: Hotspot Shield
        Server: 68.68.107.101
        Account: j8adhk
        Password: j8adhk
        Use Certificate: off
        Group Name: hss
        Secret: hss
        بعد کانکشن رو ذخیره کنید و وایفای رو روشن کرده و کانکشن رو وصل کنید!!!
        حالا شروع کنید به دانلود و سپس نصب...

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط mamal700 : https://i-phone.ir/forums/member/65231-mamal700 در ساعت 24-04-2014, 01:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
          چی کار کنم ؟!
          شما اول یکدفعه سیدیا رو کامل ریفرش کن و بزار کامل برنامهاشو ابدیت کنه و بعد دوباره نصب کن .اگر بازم نشد دوتا دلیل داره . یا سورس های زیادی اد کردی و یا توییک های زیادی نصب کردی و باید پاکشون کنی .

نظر

• دم همتون گرم.توییک به جز اپ سینک چیزی نصب ندارم.

یه نصفه روز نرفتم توی سیدیا و بعد قند شکن زدم درست شد ...

دو تا سوال دیگه :

1- میخوام برنامه record my screen نصب کنم اصلا گزینه نصب نداره ! ios هم 7.0.6 هستم.نمیدونم چرا ! قبلا توی 7.0.4 نصب می کردم.

2- هر وقت برنامه ای رو از روی تبلت پاک میکنم ( چه از قسمت اسپرینگ بورد یا از قسمت یوزر داخل ستینگ ) ifile هم ایکونش غیب میشه و با ریستارت هم نمیاد و توی سرچ هم نیست.
            باید برم توی سیدیا و Reinstall رو بزنم تا درست بشه. چرا ؟

ممنون.

نظر

• Error code 100

من یه مشکلی برای سیدیای گوشیم به وجود اومده که هر توییکی که میخوام نصب کنم با ارور 100 مواجه میشم
              میشه راهنمایی کنید چطور میتونم درستش کنم؟؟

ویرایش توسط aqvila92 : https://i-phone.ir/forums/member/130230-aqvila92 در ساعت 28-04-2014, 10:05 PM

نظر

• با سلام دوستان من از دیروز هر توییکی که میخام نصب کنم با ارور و نوشته های قرمز روبرو میشم ک اصلا حتی یک فایل ۸۶ کیلو بایتی رو هم نصب نمیکنه دلیلش چیه دوستان چک میکنند ببینند خودشون این مشکلو ندارن ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                  با سلام دوستان من از دیروز هر توییکی که میخام نصب کنم با ارور و نوشته های قرمز روبرو میشم ک اصلا حتی یک فایل ۸۶ کیلو بایتی رو هم نصب نمیکنه دلیلش چیه دوستان چک میکنند ببینند خودشون این مشکلو ندارن ؟؟؟
                  سلام دوست من.اسكرين شات بزار

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• اینم عکس ازش دوست عزیزم همش این ارور میاد

ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 29-04-2014, 11:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                      اینم عکس ازش دوست عزیزم همش این ارور میاد

با یه نت دیگه چک کنید .احتمالا از نت باشه . سورس hack your iphoneرو پاک کنید و بعد دوباره نصب کنید

نظر

• سلام
                        مدتيه هربار كه cydia رو باز ميكنم با error بالا مياد! عكسشو گذاشتم، گوشيم 5 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط sir_iman نمایش پست ها
                          سلام
                          مدتيه هربار كه cydia رو باز ميكنم با error بالا مياد! عكسشو گذاشتم، گوشيم 5 هست

سلام دوست من.ب نظر من سورس بيش از حد اد كردي چنتا رو پاك كن درست ميشه

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc

نظر

• آره، يكيشو پاك كردم درست شد، ممنون

نظر

• با سلام . من آیپاد air یکی از دوستام رو با برنامه evasion جیلبریک کردم . بعدش وارد سایدیا که میشم بعد از اضافه کردن سورس هیچ توئیکی نمیتونم نصب کنم وتو هنگام نصب تو اخرین مرحله ارور size mismach میده . ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط anarin نمایش پست ها
                                با سلام . من آیپاد air یکی از دوستام رو با برنامه evasion جیلبریک کردم . بعدش وارد سایدیا که میشم بعد از اضافه کردن سورس هیچ توئیکی نمیتونم نصب کنم وتو هنگام نصب تو اخرین مرحله ارور size mismach میده . ممنون میشم راهنمایی کنید
                                به بار سایدیا رو refresh کن و بعد گوشی رو respring کن بعد دوباره امتحان کن ببین درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X