اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام یک سوال مهم دارم دوستان خواهشا زود جوابمو بدید خیلی ناراحتم بابت این موضوع
    من با ورژن قبلی تانگو ios 8.1 رو جیلبریک کردم که خوب بود وقتی هک برای بازی ها از سورس دانلود میکردم تو sitting ایپدم نشون میداد مثلا بازی مینیون راش
    حالا ری استور کردم و با ورژن جدید پانگو جیلبریک کردم خوبه ولی وقتی هک دانلود میکنم تو تنضیمات ایپدم نشون نمیده که قانونا باید نشون بده نمیدونم چرا تمنا میکنم زود جوابمو بدهید ممنونم منتظرم چه کنم نشون بده ؟

نظر

دوستان من ايفون ٦ ورژن ٨.١ دارم و خيلي دلم ميخوات جلبريك كنم ولي نميدونم چند تا توييك واقعا كاربردي كه خيلي لازمم هست اپديت شدن و جواب ميدن مانند
      ضبط مكالمات
      بلوتوث بصورت خريدني
      كيبورد فارسي ك خيلي مهمه
      اكتيوتور
      و contact copy ك ميشه عكس گذاشت روي كنتاكتات و لطفا دقيقا راهنماييم كنيد ممنون

نظر

• اکتیویتور و ظبط مکالمات اره بلوتوث و کیبورد فارسی نه هنوز باید صبر مرد اما شما جیلبریک کن این تویکها هم که گفتی به زودی اپدیت میشن .در مورد کیبورد فارسی هم که میتونی از اپستور دانلود کنی احتیاج به توییک نداره چند تا کیبورد هست مثل medad و farstab

Gesendet von iPhone 5s mit Tapatalk

نظر

• سلام.۲تا سوال داشتم:
          ۱.kuaidial واسه ۸ آپدیت شده؟
          ۲.openv p n چرا باز میکنم،برنامه کرش میکنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ولي هيچ كيبوردي خود گوشي نميشه تست كردم و فقط كيبورد خودش عاليه و اينكه باگ يا هنگي نداره روي ايفون ٦ ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
              سلام.۲تا سوال داشتم:
              ۱.kuaidial واسه ۸ آپدیت شده؟
              ۲.openv p n چرا باز میکنم،برنامه کرش میکنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
              جیلبریک کردی؟اگ اره بخاطر اونه

نظر

• airblue sharing

سلام، من بعداز جیلبریک به ios 8 نرم افزارairblue sharing دان کردم.الان میتونم بفرستم ولی وقتی چیزی میگیرم گوشیم میگه اومد ولی هیچی تو
                گوشیم ظاهرنمیشه، این یعنی باios 8 سازگاری نداره؟؟؟

نظر

• دوست عزیز باید صبر کنید تا توییک با نسخه فعلی سازگار بشه

نظر

• سازگاری داره ولی تا حدودی چون اگه ifile رو داشته باشی میتونی بری داخل فولدر این برنامه و فایلهای دریافتی رو ببینی . ارسال میشه کرد ولی دریافتت داخل گالری و جاهای دیگه اضافه نمیشه باید منتظر بروزرسانی باشید.

نظر

• سلام دوستان من جلبریک نصب کردم و در حال حاضر توییک های appsilense-blowtounlock-chroma-itouchsecure-vbenhanverLite رو نصب کردم، ولی از اون به بعد هر برنامه بازی یا حتی تنزیمات رو باز می کنم 30 سانیه طول می کشه تا باز بشه،من ios 7.1.2 روی گوشیم نصبه و با برنامه pango 1.2.1 جلبریک کردم
                      ممنون میشم اساتید بگن مشکل از کجاست و باید چه کرد
                      ویرایش توسط saman_larzhman : https://i-phone.ir/forums/member/176646-saman_larzhman در ساعت 08-11-2014, 04:48 PM

نظر

• سلام من هر توییکی که میخوام نصب کنم این ارور رو میده و از سیدیا خارج میشه ؟ مشکل از کجاست ؟ http://www.axgig.com/images/55698880331261955976.jpg

نظر

• یک سوال واقعا مهم من ایپد ایر جیلبریک شده دارم و ورژن 8.1 و الان توییک apple file condit 2 ولی وقتی میخوام برم تو پوشه مثلا asphalt 8.app وارد نمیشه نمیدونم چرا کاملا به درستی جیلبریک کردم و به درستی afc2 رو نصب کردم چرا اجازه دسترسی به این پوشه نمیده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peymanjm نمایش پست ها
                            سلام من هر توییکی که میخوام نصب کنم این ارور رو میده و از سیدیا خارج میشه ؟ مشکل از کجاست ؟ http://www.axgig.com/images/55698880331261955976.jpg
                            اگه برا همه تویک ها این مشکل هست احتمالا اینترنت دستگاه مشکل داره. سیدیا رو ببندید و دوباره باز کنید ولی صیر کنید کامل لود بشه و بعد امتحان کنید.
                            نوشته اصلی توسط GalaxyNoteII نمایش پست ها
                            یک سوال واقعا مهم من ایپد ایر جیلبریک شده دارم و ورژن 8.1 و الان توییک apple file condit 2 ولی وقتی میخوام برم تو پوشه مثلا asphalt 8.app وارد نمیشه نمیدونم چرا کاملا به درستی جیلبریک کردم و به درستی afc2 رو نصب کردم چرا اجازه دسترسی به این پوشه نمیده ؟
                            از کدوم سورس این تویک رو نصب کردید؟
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                              من گوشیمو جلبیریک کردم اما وقتی وارد سورسهای پیشفرض میشم هیچی داخلش نیس و خالیه !!!
                              یک بار با وی*** ان و یک بار بدون ...... تست کردم اما فرقی نکرد هیچ سوسی هم ادد نمیکنه سیدیا
                              دو سه بار ریستور کردم و دوباره تست کردم اما فایده نداشت
                              iphone 5s
                              ios 8.1
                              pangu 1.2.1

مشکل از کجاس بنظرتون؟؟؟

نظر

• یک سوال واقعا مهم من ایپد ایر جیلبریک شده دارم و ورژن 8.1 و الان توییک apple file condit 2 ولی وقتی میخوام برم تو پوشه مثلا asphalt 8.app وارد نمیشه نمیدونم چرا کاملا به درستی جیلبریک کردم و به درستی apple file condit 2 رو نصب کردم چرا اجازه دسترسی به این پوشه نمیده ؟
                                والا نمیدونم فقط سایدیا رو ریفرش کردم دیدم اومده نصبش کردم از چه سورسی نصبش کنم لطفا تا مشکلم حل شه ؟
                                ویرایش توسط GalaxyNoteII : https://i-phone.ir/forums/member/135542-galaxynoteii در ساعت 10-11-2014, 07:06 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X