اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان

من مک 10.6.3 Atkos 3 رو خریدم. میخوام روی لپ تاب سونی نصبش کنم. مشخصات سیستمم اینه:

CPU : intel dual core

Ram: 4 gig

VGA : ATI 4650 HD

یه پارتیشن 100 گیگ واسه مک کنارگذاشتم. چندبار تا حالا نصب کردم . یه پیام ریستارت کنید و خاموش کنید و.. میده یا بعد از لوگو فقط صفحه مانیتور سفید میمونه. با آموزش جلو رفتم از رو هارد بوت نمیشه باید DVD رو بزارم و بازم همینطور ممنون میشم قسمت کاستومایز بهم بگید چکار کنم

یه دنیا ممنونتون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiest نمایش پست ها
      سلام دوستان

من مک 10.6.3 atkos 3 رو خریدم. میخوام روی لپ تاب سونی نصبش کنم. مشخصات سیستمم اینه:

Cpu : Intel dual core

ram: 4 gig

vga : Ati 4650 hd

یه پارتیشن 100 گیگ واسه مک کنارگذاشتم. چندبار تا حالا نصب کردم . یه پیام ریستارت کنید و خاموش کنید و.. میده یا بعد از لوگو فقط صفحه مانیتور سفید میمونه. با آموزش جلو رفتم از رو هارد بوت نمیشه باید dvd رو بزارم و بازم همینطور ممنون میشم قسمت کاستومایز بهم بگید چکار کنم

یه دنیا ممنونتون میشم
      یعنی شما باید با dvd مکتون را اجرا کنید . ؟
      ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 04-03-2011, 10:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
        یعنی شما باید با dvd مکتون را اجرا کنید . ؟
        سلام عزیز
        من چندین بار امتحان کردم با تمام گزینه های ATI یکی یکی امتحان کردمو شما ببینید من کاستومایزم درسته یا نه؟ بعد اینکه اون درایوی که واسه مک میگذاریم باید حتما active primary بشه؟

این کاستومایز بنده:

bootloader ------> chemelion rc 4

kernel --------> Atom Kernel

Power managment -----> voodoo power

loptop ------->همه گزینه هاش بجز آخری

mouse o keyboard -------> voodoo

video card -----> ATI هر بار فقط یه گزینه اش رو امتحان کردم

اصلا این درسته؟ من حتی بعد از اینکه نصب با موفقیت تموم میشه و ریستارت میشه بازم باید DVD رو داخل بزارم والا boot error میاد رو صفحه. بعدش اینکه dvd رو گذاشتم تو درایو مک یا پیام ریستارت کنید میاد یا اینکه لوگو میاد و بعدش صفحه مانیتور همینطوری سفید میمونه .تو رو خدا یه کاستومایز بگید. لااقل گزینه هایی که همیشه ثابت رو بگید که اونا رو قرار بدم و بقیه رو هربار عوض کنم

یه دنیا ممنون

نظر

من toshiba a505-s6965 دارم
          [GUIDE]Toshiba Satellite A505-S6965 Installation
          بالا رو 1 نگاه کنید.نوشته کوستومایز رو چجور تنظیم کنم.من چیزی سر در نیووردم خواهشا راهنمایی کنید

نظر

كسي اين جا نيست؟

نظر

بابا چرا كسي جواب نميده؟نميخوام واسه مشكلم تاپيك جدا گونه بزنم

نظر

سلام دوستان!
                من دیگه خسته شدم! یکی از دوستان وارد لطف کنه کمکم کنه!
                اول مشخصات سیستمم :
                Main : Gigabyte GT - 790XTA-UD4
                CPU : AMD Phenom II X4 965
                RAM : Patriot 2GB boss1333
                VGA 4870 ATI

همه چیز رو با جزئیات میگم که هم دوستان بهتر بتونن کمک کنن هم اینکه کسی اگه مشکلات قبلی من رو داشت مشکلش حل شه!
                من سعی کردم iATKOS v7 بریزم (نیاین بگین تو نمی فهمی iATKOS اصلاً واسه AMD نیست! iATKOS S3 فقط برای intel هست اما iATKOS v7 روی AMD هم کار می کنه یا اونطور که سازنده هاش گفتن باید کار کنه!)
                اول که kernel panic داشتم و وقتی که از تنظیمات Bios ,م CPU Clock رو درست کردم و 15x (3000MH کردم مشکل رفع شد اما مرحله ی بعد روی لوگوی اپل گیر می کنه یه انیمیشن لودینگ میاد و بعد از مدتی هم روی لوگوی اپل یه علامت شبیه ورود ممنوع میاد! (موقع نصب، اونجایی که باید language رو detect کنه!)
                باید اضافه کنم که من لود با دستورات:
                -v
                -x
                -f
                -legacy
                cpus=1
                رو امتحان کردم ولی فرقی نکرد!
                و یک چیز دیگه اینکه با virtualBox وقتی که از Bios تنظیمات AMD-V (Virtualizing) رو enable کردم درست شد و نصب شد (هنوز نمی دونم که بوت هم میشه یا نه) ولی من می خوام که Dual Boot باشه!
                ممنون از راهنمایی هایی که می خواید بکنید!
                و یک چیز دیگه! اگه نصب شد، من تو Customize چه patch هایی رو انتخاب کنم برای این سخت افزار؟! ممنون!

Momeks به دادم برس!!!!!!!!
                ویرایش توسط netrover : https://i-phone.ir/forums/member/22516-netrover در ساعت 07-04-2011, 04:26 PM

نظر

با virtualBox هم که نصب کردم این error رو موقع بوت شدن میده :

نظر

نوشته اصلی توسط netrover نمایش پست ها
                    با virtualBox هم که نصب کردم این error رو موقع بوت شدن میده :
                    دوست عزیز، هنگام بوت جایی که Kernel Flag ها رو وارد میکنید، این Flag ها رو وارد کنید :

f cpus=1 busratio=17-

این برای بوت کردن Virtual فکر کنم کافی باشه. اگر نبود، x- هم به آنها اضافه کنید.

برای Customize کردن سیستمتون هم، لطفا یه عکس از کل صفحه Customize در DVD در حین نصب، با کل Option ها بصورت باز شده ( Expanded ) قرار بدید، تا بتونم کمکتون کنم.

نظر

• siwa عزیز ممنونم! با عکس amy lee هم که گذاشتی خیلی حال کردم!
                      اما Flag هایی که گفتی کار نکرد! خودم احتمال میدم panic مال patch هایی باشه که انتخاب کردم!
                      اینم عکسی که گفتی:

نظری راجع به مشکلم با DualBoot نداری؟!
                      بازم ممنون!

این چیزیه که موقع DualBoot، موقع نصب iATKOS وقتی می خوام تازه install کنم بهش بر می خورم مشاهده می کنم:

کسی نبود؟!
                      ویرایش توسط netrover : https://i-phone.ir/forums/member/22516-netrover در ساعت 07-04-2011, 04:25 PM

نظر

• میتونی با v- برام از جایی که گیر میکنه، عکس بزاری.

فکر کنم مشکل کارت گرافیکته، ولی مطمئن نیستم.

گزینه ATI HD رو هم تست کردی ؟

نظر

• سلام
                          آیا میشه رو لپتابی که 6 گیگ رم داره هکینتاش نصب کرد ؟ من تو اینترنت آموزش ها جستجو کردم ولی اکثرا 4 و یا کمتر از اون هستند ! مشخصات سیستمم اینه :
                          HP Pavilion dv6 3150
                          6GB RAM
                          Core i5 2.53 CPU
                          ATI Radeon 1GB
                          من روی پی سی تونستم نصب کنم ولی رو لپتابم تا بحال موفق نشدم . طبق آموزش ها بعد بالا اومدن با iBoot دی وی دی مک میزارم و کلید F5 میزنم ولی پیغام میده که باید سیستم خاموش و ریست کنید (عکس ضمیمه کردم)
                          من حتی رو Virtual Box هم نمیتونم نصب کنم ! عکس Error ضمیمه کردم
                          ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                          متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi68 نمایش پست ها
                            سلام
                            آیا میشه رو لپتابی که 6 گیگ رم داره هکینتاش نصب کرد ؟ من تو اینترنت آموزش ها جستجو کردم ولی اکثرا 4 و یا کمتر از اون هستند ! مشخصات سیستمم اینه :
                            HP Pavilion dv6 3150
                            6GB RAM
                            Core i5 2.53 CPU
                            ATI Radeon 1GB
                            من روی پی سی تونستم نصب کنم ولی رو لپتابم تا بحال موفق نشدم . طبق آموزش ها بعد بالا اومدن با iBoot دی وی دی مک میزارم و کلید F5 میزنم ولی پیغام میده که باید سیستم خاموش و ریست کنید (عکس ضمیمه کردم)
                            من حتی رو Virtual Box هم نمیتونم نصب کنم ! عکس Error ضمیمه کردم
                            ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                            متشکرم
                            دوست عزیز، من چند تا پیشنهاد دارم، اول اونهایی رو انجام بده، که هزینه مالی برات نداره، بعد اگر جواب نگرفتی، بقیه رو هم تست کنو امیدوارم جواب بدن :

- میزاری خود DVD لود شه ؟ ( یعنی F8 نمیزنی ؟ ) اگر اینطوره، یکبار F8 بزن، در حین بوت، بعد DVD درایو خودتو انتخاب کن. ( منظورم از F8 بوت منو هستش که ممکنه در لپ تاپ شما F12 باشه. )

- در بایوس گزینه "Legacy emulation" یا چیزی شبیه به این رو روی گزینه "access the drive directly" بزار.

- لنز DVD Drive رو هم تمیز کن.

- آیا بایوست رو آپدیت کردی ؟ ( یکبار به آخرین ورژن آپدیت کن. اگر جواب نداد، یکبار هم به اولین ورژن ( قدیمیترین ورژن ) دانگرد کن. )

- آیا وسیله اضافی به دستگاه متصل نیست ؟

- یکبار هم با Clone DVD رایتش کن.

- با سرعت 1x رایتش کن.

- از انواع مختلف DVD برای رایت استفاده کن. مثلا DVD+ یا DVD- یا DVD-RW ...

- درنهایت میتونم پیشنهاد بدم، از DVD Drive External استفاده کنی.

امیدوارم با این گزینه های مشکلت حل بشه.

نظر

• سلام
                              - یکبار هم با clone dvd رایتش کن.

- با سرعت 1x رایتش کن.
                              متشکر دوست عزیز این امتحان کردم و جواب داد .
                              فقط یک مشکلی هست الان تاچ بد نصف نیمه کار میکنه یعنی نشانگر موس حرکت میکنه ولی کلیک راست و چپ کار نمیکنه ! موس usb هم وصل کردم نشناخت و کار نکرد ! چیکار باید بکنم من ؟
                              متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi68 نمایش پست ها
                                سلام

متشکر دوست عزیز این امتحان کردم و جواب داد .
                                فقط یک مشکلی هست الان تاچ بد نصف نیمه کار میکنه یعنی نشانگر موس حرکت میکنه ولی کلیک راست و چپ کار نمیکنه ! موس usb هم وصل کردم نشناخت و کار نکرد ! چیکار باید بکنم من ؟
                                متشکرم
                                خب، خوشحالم که جواب داد.

اگر شما از Touch Pad استفاده میکنید، چون درایور آن هنوز برای هکینتاش شما ناشنااخته است، باید از کلیک های فیزیکی در پائین آن استفاده کنید. ( نه اینکه روی تاچ پد، کلیک کنید. )

در رابطه با موس USB، احتمالا در بایوس تنظیمات مربوط به شناخته شدن USB خاموش یا به عبارتی Disable هست. چون در کل باید USB ها مخصوصا موس و کیبرد کار کنند.

نظر

صبر کنید ..
                                X