اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من از نصب مک روی لب تاپ منصرف شدم
    من مک 10.6 روی پی سی نصب کردم بعد اونو به 10.6.6 آپدیت کردم . حالا دو تا مشکل دارم اول اینکه موس که با PS/2 وصل هست کار نمیکنه ولی موس usb کار میکنه .
    مشکل دوم و اصلی این هست که نمیتونم به اینترنت وصل بشم ! کارت شبکه نمیشناسه . پیغام میده که کابل به مودم وصل نیست در حالی که وصل هست . وقتی تو آدرس بار مرورگر 192.168.1.1 وارد میکنم وارد پنل مودم نمیشه !
    لطفا راهنماییم کنید چیکار باید بکنم متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi68 نمایش پست ها
      من از نصب مک روی لب تاپ منصرف شدم
      من مک 10.6 روی پی سی نصب کردم بعد اونو به 10.6.6 آپدیت کردم . حالا دو تا مشکل دارم اول اینکه موس که با PS/2 وصل هست کار نمیکنه ولی موس usb کار میکنه .
      مشکل دوم و اصلی این هست که نمیتونم به اینترنت وصل بشم ! کارت شبکه نمیشناسه . پیغام میده که کابل به مودم وصل نیست در حالی که وصل هست . وقتی تو آدرس بار مرورگر 192.168.1.1 وارد میکنم وارد پنل مودم نمیشه !
      لطفا راهنماییم کنید چیکار باید بکنم متشکرم
      دوست عزیز، برای حل مشکل PS/2 فایل پیوست را دانلود کرده و آنرا داخل پوشه Extra/Extension بگذارید و سپس به داخل برنامه Disk Utility رفته، درایو مک خودتون رو از طرف چپ انتخاب کنبد و بعدش در سمت راست، روی گزینه Repair Permissions کلیک کنید.

دوست عزیز، لطفا مشخصات مادربرد خودتون رو بنویسید. ( نام کامل. ) یا اگر به ویندوز دسترسی دارید مطابق شکل مدل کارت شبکه تون رو برام بنویسید.

نظر

• سلام
        Dl-Link DFE-520TX PCI prpperty = Service Value= FETNDIS
        و
        Realtek RTL8169/8110 property = service Value = RTL8167

مدل مادر برد P5KPL/1600

نظر

سلام
          Dl-Link DFE-520TX PCI prpperty = Service Value= FETNDIS
          و
          Realtek RTL8169/8110 property = service Value = RTL8167

مدل مادر برد P5KPL/1600

دوست عزیز، شما برای LAN تون، فایل زیر را دانلود کنید و بعد از Unzip کردن به داخل پوشه Extra/Extensions ببیرد و سپس داخل برنامه Disk Utility شده، از سمت چپ درایو مک خودتون رو انتخاب کنید و در سمت راست، روی گزینه Repair Permissions کلیک کنید و سپس ریستارت کنید.

لینک دانلود

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

راستی مشکل PS/2 حل شد ؟
          ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 13-04-2011, 08:39 AM

نظر

• دوست عزیز، شما برای LAN تون، فایل زیر را دانلود کنید و بعد از Unzip کردن به داخل پوشه Extra/Extensions ببیرد و سپس داخل برنامه Disk Utility شده، از سمت چپ درایو مک خودتون رو انتخاب کنید و در سمت راست، روی گزینه Repair Permissions کلیک کنید و سپس ریستارت کنید.

لینک دانلود

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

راستی مشکل PS/2 حل شد ؟
            منظورتون از Extra/Extensions کجاست ؟
            من Extra نتونستم پیدا کنم ! در مسیر Go >> Computer >> Mac >> Library و System پوشه Extentsions هست من تو هر دو کپی کردم و بعد همونطور که گفتین عمل کردم ولی هیچ کدوم از مشکل ها حل نشد

نظر

منظورتون از Extra/Extensions کجاست ؟
              من Extra نتونستم پیدا کنم ! در مسیر Go >> Computer >> Mac >> Library و System پوشه Extentsions هست من تو هر دو کپی کردم و بعد همونطور که گفتین عمل کردم ولی هیچ کدوم از مشکل ها حل نشد
              دوست عزیز، شما این فایل ها رو به پوشه S/L/E که میشه : System/Library/Extensions کپی کن و بعدش Terminal رو باز کن و عبارت

کد HTML:
              sudo chown -R 0:0
              در انتها یک space بزن و بعدش فایلی رو که تازه کپی کردی، بکش ( Drag & Drop ) به داخل ترمینال و Enter رو بزن. حالا ازت Password اکانت رو میخواد که با وجود تایپ کردن، نمایش داده نمیشه. ( شما پسوورد رو تایپ کن و Enter رو یزن، کاری به نمایش ندادن ترمینال در این مرحله نداشته باش. ) خب حالا دوباره در ترمینال عبارت زیر رو تایپ کن :

کد HTML:
              sudo chmod -R 755
              و دوباره در آخرش یک space بزن و فایل مورد نظر رو که تازه به پوشه ایی که گفتم کپی کردی، به داخل ترمینال بکش و رها کن. حالا Enter رو بزن. ( در حالی که ترمینال باز هستش، فقط یکبار ازت Password میخواد. پس اینبار دیگه لازم نیست Password بدی. )

این کار رو برای هر فایلی که داری به پوشه ایی که گفتم کپی میکنی، انجام بده. ( اگر 3 فایل کپی میکنی باید 6 بار این کار رو انجام بدی ( هر فایل دو عبارت برای تایپ داره. ))

در آخر در Disk Utility دوباره Repair Permission کن.

حالا ریستارت کن.

این بار دیگه باید 100% جواب بده.

نظر

• سلام
                این کار ها کردم ولی بازم نه مشکل شبکه حل شد و نه ps/2 !

نظر

سلام
                  این کار ها کردم ولی بازم نه مشکل شبکه حل شد و نه ps/2 !
                  دوست عزیز، شما فایل ها رو که کپی کردی، فایلی که در این پست آپلود کردم را اجرا کنید و Password اکانت خودتون رو بهش بدید. 1 - 2 دقیقه ایی صبر کنید.

بعدش دوباره به Disk Utility برید و Repair Permission کنید.

دیگه امیدوارم این بار درایور های PS/2 حداقل نصب بشن.
                  ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 14-04-2011, 02:00 AM

نظر

• من می خواستم مک و روی سیستم و لپ تاپم نصب کنم رو سیستم که دارم دونه دونه گزینه های کاستومایزو امتحان می کنم ولی رو لپ تاپ دی وی دی و که میزارم توش لود که می خواد بشه ریست میشه لپ تاپم باید چیکار کنم؟؟؟؟

vaio-f116

core i7:1.6

ram:6gb

hdd:500

vga:geforce GT330M GPU 1GB

اگه کسی می دونه کدوم گزینه هارو باید انتخاب کنم بگه ممنون میشم

اینم مشخصات سیستمم

cpu:intel 3.4

vga:geforce 7300

mb:gigabyte 945

ram:3gb

ممنون میشم کمکم کنین مردم از بس ویندوز ریختم و مک خرابش کرد

نظر

• کمک!!

با سلام
                      من این نسخه رو نصب کردم ولی وقتی میخواد بالا بیاره گیر میکنه(یه علامت روی آرم اپل میاد)

نظر

• سلام خسته نباشید

من 2 ماه بود که مک روی Pc خودم داشتم + کلی فایل بازی اینا متاسفانه یه کار اشتباهیی کردم و اون هم آپدیت کردنش بود
                        version من داشتم این بودش : iAKTOS 10.6.3

آپدیت شد نصب شد مشکلی نداشت ریستارت شد به راحتی اما متاسفانه موقع ورود الان Kernel panic میده

Boot Ignored Cash هم زدم در انتها میگه NO DSDT Found ...

از بوت لودر دیگه ای هم به جز Chemlone استفاده کردم کار نکرد ...خوب سوال .اضح هست امیدی به برگشتش هست یا نه و اگر هم نیست کجای کار من یا sسخت افزار من ایراد داشته

سخت افزار من این هست لیستش

GYGABYTE EP31-DS3l ( یکی از سازگار ترین مادر برد هاست خود یکی از mod های Insanelymac.com بهم گفت ! )
                        nVidea 9500 GT 1024
                        2GB Ram
                        Core 2 Due CPU 2.43 Mhz

مرسی

عکس روی -V
                        ویرایش توسط .:Cryingman:. : https://i-phone.ir/forums/member/36396-cryingman در ساعت 25-04-2011, 07:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PeRDu نمایش پست ها
                          سلام از دوستان یه سوال دارم من IiATKOS_S3_version2 اصلا نه توی vmware نصب میشه نه تو virtual box و نه تو pc معمولی میاد توی صفحه بوت وایمیسته عکی سوسمار داره میمونه و ارور میده وای میسته و یا اونجارو رد میکنه میاد یه صفحه سفید میاد عکس اپل بعد ریستارت میشه

البته یه چیزم بگم من فایل iso که دانلود کردم وقتی رایتش میکنی بجز چندتا فایل بوت کم حجم هیچی توش نیست

ممنون میشم یکی کمک کنه
                          دوست عزیز وقتی صفحه سوسماره اولین بار میاد شما دو تا گزینه داری یکی f8 و دیگری هر کلید دیگر .
                          شما f8 رو بزن بعد این عبارت رو تایپ کن busratio=20 و اینتر کن.
                          موفق باشی

نظر

• درود

من می خوام iatkos s3 only رو روی سیستمم نصب کنم. البته موفق به نصب هم شدم و پس از نصب سیستم restart هم میشه اما پس از لود شدن پس از restart سیستم قفل میکنه که فکر کنم به خاطر اشتباه در انتخاب package ها باشه. مشخصات سیستمم رو می گم و لطف کنید و راهنمایی کنید.

CPU : intel core 2 dou
                            VGA : Nvidia gforce 210 1 GB
                            ram : 2 GB
                            mouse and keyboard : usb
                            sound : alc 662
                            LAN : Realtek 8102e
                            500 anf 85 GB SATA HDD
                            البته روی هارد 80 لینوکس و روی هارد 500 بخشیش رو ویندوز و بخش هم UNPARTITION هستش
                            با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط amku نمایش پست ها
                              درود

من می خوام iatkos s3 only رو روی سیستمم نصب کنم. البته موفق به نصب هم شدم و پس از نصب سیستم restart هم میشه اما پس از لود شدن پس از restart سیستم قفل میکنه که فکر کنم به خاطر اشتباه در انتخاب package ها باشه. مشخصات سیستمم رو می گم و لطف کنید و راهنمایی کنید.

Cpu : Intel core 2 dou
                              vga : Nvidia gforce 210 1 gb
                              ram : 2 gb
                              mouse and keyboard : Usb
                              sound : Alc 662
                              lan : Realtek 8102e
                              500 anf 85 gb sata hdd
                              البته روی هارد 80 لینوکس و روی هارد 500 بخشیش رو ویندوز و بخش هم unpartition هستش
                              با سپاس
                              شما مدل مادربوردتون هم بگید
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 01-06-2011, 11:30 PM

نظر

• asus p5kpl am se
                                البته mouse و keyboard از نوع ps/2 هستش
                                ویرایش توسط amku : https://i-phone.ir/forums/member/1337-amku در ساعت 02-06-2011, 12:16 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X