اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sshssh نمایش پست ها
    سلام.
    من هر چی میگردم از سایت Downloads - OSx86.net نمیتونم درایور (ککست) های سیستمم رو پیدا کنم، اگه کسی میتونه برام پیدا کنه ممنونش میشم! اینم مشخصات سیستمم (لپتاپ)
    sony vaio, vpc f132fx
    intel core i7 740qm / 1.73ghz / mmx, sse(1,2,3,3s,4.1,4.2) , em64t, vt-x
    memory: 4gig ddr3 / 1995.0 mhz
    nvidia geforce310m
    ethernet: Marvell yukon 88e8057 pci-e gigabit ethernet controller / atheros ar9287 wireless network adapter / i'm not using a wireless modem
    nvidia high definition audio + realtk high definition audio
    usb: Generic usb hub / intel 5 series/3400series chipest family usb enhanced hos controller - 3b34&3b3c / renesas electronics usb 3.0 host controller&root hub / .....
    مرسی.
    متاسفانه درابور های این سری لپ تاپ ها، خیلی خیلی به سختی پیدا میشه.

در ضمن مدل گرافیکتون اگه اشتباه نکنم، 425 هستش.

نظر

• نه مدل همون nvidia geforce310m هست. ممنون.

نظر

• کسی میتونه فقط kext چیزی بهم بده که فقط اینترنت و صدا و یو اس بی هامو راه بندازه؟!
        مشخصات سیستم بالا هست.

نظر

• دوستمون درست میگه همون ۳۱۰ درسته ولی فکر نمیکنم kext واسش پیدا شه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
            من یه مشکلی دارم وقتی ککس کارت صدا رو نصب میکنم....بعد که ریستارت میکنم رو ارم اپل گاز زده میمونه .....و با(-f) بالا میاد
            مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط x.se7en نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من یه مشکلی دارم وقتی ککس کارت صدا رو نصب میکنم....بعد که ریستارت میکنم رو ارم اپل گاز زده میمونه .....و با(-f) بالا میاد
              مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              با

کد HTML:
              -f
              بالا میاد ؟ یا با

کد HTML:
              -x
              ؟

نظر

• من بالا خره با hazard تونستم نصب کنم فقط یو اس بی و اینترنت و کارت صدامو نمیشناسه! ولی من توی customize هر سه تا رو درست انتخاب کردم، متلا ابنترنت: Marvell yukon 88e8057 pci-e gigabit ethernet controller که مدل کارت شبکه خودمم هم همینه، صدا: voodoo HDA 0.2.7.2 ، یو اس بی هم USB_3.0 رو انتخاب کردم که پورت یو اس بیم هم همون usb3.0 هست ولی...
                ممنون میشم از کسی برام حداقل فقط ککست اینترنت و صدامو پیدا کنه یو اس بی رو بدون یو اس بی سر میکنیم!
                و راستی، چه جوری باید نور صفحه یا رزولوشن رو کم و زیاد کرد؟ با کلید های ترکیبی fn که توی ویندوز و لینوکس با اون نور و صداش کم و زیاد میشه توی مک کار نمیکنه با اینکه کیبوردم بدون مشکل هست.
                منتظرم.

نظر

• من که انقدر تلاش کردم که وایرلس و کارت گرافیک رو بهش بشناسونم روانی شدم. آخر هم پاکش کردم. واقعا از دست بعضی از این کارای اپل روانی میشه آدم. بخوای مک کار کنی حتما باید بری مک بوک بخری با 3 برابر قیمت لپ تاپای دیگه با سخت افزار مشابه. اونم تو این بازار فروشنده های بی وجدان که تا ابد می خوان همه چیز رو به دلار 2000 تومن حساب کنن!

نظر

• آره واقعا ادم از بعضی کارای اپل روانی میشه چی میشد مک رو همه سیستم ها نصب میشد؟!؟!! میخوام آیپد بخرم حالا یا وقتی آیپد3 اومد ایپد3 میخرم یا 2!
                    به هر حال اگه کسی هست کمک کنه ممنون میشم، پست در مورد مشکلم بالاتره

نظر

• سلام.دوستان من وقتی به ۱۰.۷.۳ اپدیت میکنم قبل از ریستارت مولتی بست اجرا میکنم وکاستومایز مناسب انجام میدم اما باز بعد از ریستارت نمیتونم وارد محیط مک بشم؟لطفا راهنماییم کنید.متشکرم

نظر

• میتونید Customize تون رو شرح بدید. ( فقط Customize رو شرح بدید، ببینم مشکل از کجا میتونه باشه. )

همچنین با Kernel Flag زیر بوت کنید و از صفحه ایی که گیر میکنه برام عکس بزار :

کد HTML:
                        -v -f
                        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 10-03-2012, 12:16 AM

نظر

• سلام دوستان.
                          ببخشید من یه لپ تاپ سونی وایو سری Z با مشخصات زیر دارم:
                          Cpu: Intel Core i7-620M processor (2.66GHz) with Turbo Boost up to 3.33GHz, Intel HM57 Express Chipset
                          SSD: 256GB
                          Graphic: NVIDIA GeForce GT 330M, Intel GMA HD
                          Ram: 8
                          میخواستم بدونم کدوم نسخه بهتره که روش نصب کنه و اگر امکانش هست لینک دانلود رو هم بذارید برام.ممنون

نظر

• سلام دوستان.صفحه منیتور من بعد بوت شدن اخر که باید بیاد بالا مثه این میمونه که یه مخلوط کن انداخته باشند تو جونش همه چیز به هم ریختس.
                            باید چکار کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
                              سلام دوستان.
                              ببخشید من یه لپ تاپ سونی وایو سری Z با مشخصات زیر دارم:
                              Cpu: Intel Core i7-620M processor (2.66GHz) with Turbo Boost up to 3.33GHz, Intel HM57 Express Chipset
                              SSD: 256GB
                              Graphic: NVIDIA GeForce GT 330M, Intel GMA HD
                              Ram: 8
                              میخواستم بدونم کدوم نسخه بهتره که روش نصب کنه و اگر امکانش هست لینک دانلود رو هم بذارید برام.ممنون
                              من به شما iatkos s3 پیشنهاد می کنم مشخصات لپ تاپ شما مثل ماله منه فقط ماله من سری f هست.برای نصب ۴ گیگ از رمتون کم کنین خیلی بهتره بعد از نصب می تونین دوباره رم و وصل کنین.در ضمن درایور واسه کارت گرافیک و وایرلس پیدا نکردم ولی بقیه چیزا کاملا کار میکنه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                                سلام دوستان.صفحه منیتور من بعد بوت شدن اخر که باید بیاد بالا مثه این میمونه که یه مخلوط کن انداخته باشند تو جونش همه چیز به هم ریختس.
                                باید چکار کرد؟
                                شما مدل گرافیکتون چی هستش ؟

و اینکه در هنگام نصب در Customize چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X