اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
    من بوت لودر chameleon رو گفتما!
    آها نه مثل iboot هست ؟ باید رایت شه رو سی دی ؟

نظر

• Chameleon v2.0-RC5 r752 Lion + Snow - Downloads - OSx86.net
      این رو بگیرم دیگه ؟
      فرمتش pkg هست با چی رایتش کنم ؟
      ویرایش توسط hamine : https://i-phone.ir/forums/member/40763-hamine در ساعت 18-09-2012, 10:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamine نمایش پست ها
        Chameleon v2.0-RC5 r752 Lion + Snow - Downloads - OSx86.net
        این رو بگیرم دیگه ؟
        فرمتش pkg هست با چی رایتش کنم ؟
        اون برای نصب توی مک هست، فرقی نمی کنه بوتلودر چیه، همون جایی که دارید درایوی که می خواید از روش بوت شه رو انتخاب می کنید می تونید شروع کنید به تایپ کردن و وارد کردن فلگ ها، اینجا:

اون فیلد بعد از اینکه شروع به تایپ کردن می کنید ظاهر میشه.
        در هر حال شما بفرمایید روی چه قسمتی پنیک می کنه که راهنماییتون کنیم.
        یا اینکه می خواید با debug=0x100 بوت کنید و از جایی که گیر می کنه عکس بگیرید ضمیمه کنید.
        ویرایش توسط Sahand_N : https://i-phone.ir/forums/member/102652-sahand_n در ساعت 18-09-2012, 10:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
          اون برای نصب توی مک هست، فرقی نمی کنه بوتلودر چیه، همون جایی که دارید درایوی که می خواید از روش بوت شه رو انتخاب می کنید می تونید شروع کنید به تایپ کردن و وارد کردن فلگ ها، اینجا:

اون فیلد بعد از اینکه شروع به تایپ کردن می کنید ظاهر میشه.
          در هر حال شما بفرمایید روی چه قسمتی پنیک می کنه که راهنماییتون کنیم.
          یا اینکه می خواید با debug=0x100 بوت کنید و از جایی که گیر می کنه عکس بگیرید ضمیمه کنید.
          من rboot را روی سی دی زدم
          عکس هم میزارم الان

نظر

• نظر

من rboot را روی سی دی زدم
              عکس هم میزارم الان
              نه نه، متوجه نشدید، من گفتم اینجا وارد کنید debug=0x100 و برید جلو، اونطوری که شما گفتید آرم اپل میاد و بعد یه مدتی می گه ریستارت کنید، وقتی debug=0x100 رو وارد می کنید دیگه پیغام ریستارت نمیاد و می تونید اروری که زیرش نوشته شده رو بخونید، از اونجا عکس بگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
                نه نه، متوجه نشدید، من گفتم اینجا وارد کنید debug=0x100 و برید جلو، اونطوری که شما گفتید آرم اپل میاد و بعد یه مدتی می گه ریستارت کنید، وقتی debug=0x100 رو وارد می کنید دیگه پیغام ریستارت نمیاد و می تونید اروری که زیرش نوشته شده رو بخونید، از اونجا عکس بگیرید.
                یعنی من باید اینو تو run >cmd وارد کنم ؟
                بعد نگفتم ریستارت میکنه !!!
                گفتم لوگوی اپل میاد بعدش میره و یه صفحه میاد که روش به چند زبون نوشته داره الان اونو میزارم ببینید.
                بعدش تو اون صفحه هنگ میکنه دیگه جلو نمیره
                ویرایش توسط hamine : https://i-phone.ir/forums/member/40763-hamine در ساعت 18-09-2012, 11:51 PM

نظر

یعنی من باید اینو تو run >cmd وارد کنم ؟
                  بعد نگفتم ریستارت میکنه !!!
                  گفتم لوگوی اپل میاد بعدش میره و یه صفحه میاد که روش به چند زبون نوشته داره الان اونو میزارم ببینید.
                  بعدش تو اون صفحه هنگ میکنه دیگه جلو نمیره
                  نه نه، cmd کجا بود!
                  اون چند زبون نوشته می گه که مشکلی پیش اومده و ریستارت کنید دیگه!
                  ببینید همون عکسی که گذاشتید کجا بود، همونجا، سی دی رو در بیارید iAtkos رو بذارید و قبل از اینکه اینتر کنید تایپ کنید debug=0x100 و درحالی که روی iAtkos هستید اینتر کنید. بعد وقتی رفت جلو و گیر کرد عکس بگیرید بذارید اینجا.

نظر

• نظر

• خب، اول از همه cpus=1 رو امتحان کنید، یعنی به این صورت وارد کنید:
                      کد:
                      cpus=1 debug=0x100

نظر

• الان صفحه ای اومده که فلشر موس داره ولی کار نمی کنه و 2 تا عکس هی عوض می شن روی صفحه اش .

نظر

• خب تبریک، وارد مرحله ی نصب شدید!
                          تو ۹۰ درصد مواقع تو لپ تاپ ها موقع نصب، مک کیبورد و تاچ پد رو نمی شناسه، باید از یه کیبورد و ماوس یو اس بی استفاده کنید. (نگران نباشید بعدا که وارد سیستم عامل شدید می شناسونیدشون)
                          اینی هم که گفتید طول می کشه برای iAtkos طبیعیه.
                          ویرایش توسط Sahand_N : https://i-phone.ir/forums/member/102652-sahand_n در ساعت 19-09-2012, 12:58 AM

نظر

• ممنون دوست عزیز از راهنماییهاتون
                            حدودا چقدر طول میکشه ؟ اگه هنگ کرده باشه از کجا بفهمم ؟

نظر

ممنون دوست عزیز از راهنماییهاتون
                              حدودا چقدر طول میکشه ؟ اگه هنگ کرده باشه از کجا بفهمم ؟
                              اون طول کشیدن مال قیل این مرحلس که خب گذشته، کلا نصب از روی دی وی دی خیلی بیشتر از فلش زمان می بیره، تقریبا دو برابر.
                              الان مساله اینه که کیبورد و ماوس ندارید، باید از کیبورد و ماوس usb استفاده کنید. اونا رو که وصل کنید می ره جلو.

نظر

• ممنونم الان صفحه های نصب نمایان شدن اگه مشکلی داشتم باز در جریان میزارم
                                خیلی از راهنمایی و وقتی که گذاشتین ممنوم

نظر

صبر کنید ..
                                X