اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این آموزش رو بهتره دیگه ادامه ندید. به اینجا برید: http://www.i-phone.ir/forums/thread43838.html
    لایون رو روی دستگاه خودتون نصب کنید!
    دانلود رایگان لایون: سیستم عامل مکینتاش لایون | دانلود رایگان | گیگا دانلود

اگرنه، میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی بعد از بوت توسط آی*بوت این صفحه رو به شما نشون میده؟
    ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 19-08-2011, 09:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
      سلام ، مدل لبتاپ من Dell M1330 هستش و گزینه |AHC رو هم داره ، رم هم 4GB هستش ، سی پی یو هم2000 INTEL (R) core 2 duo T7300هستش . گرافیک هم Nvida Gforce 8400 GS . بایوس رو هم آپدیت کردم . busratio=10 دادم ، (ratio سی پی یو من 10 هستش) .
      من با Iboot تست کردم ، اما نصب نشد . اگه لطف کنین راهنمایی کنین منمنون میشم .
      دوست عزیز، شما لطف با Kernel Flag زیر بوت کن :

-f -v busratio=10
      بعد از صفحه ایی که گیر میکنه، برام عکس بزار. ( این عکسی که گذاشتی فقط نشون میده که Kernel Panic داری و هیچ اطلاعات دیگه ایی نششون نمیده. )

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        دوست عزیز، شما لطف با Kernel Flag زیر بوت کن :

بعد از صفحه ایی که گیر میکنه، برام عکس بزار. ( این عکسی که گذاشتی فقط نشون میده که Kernel Panic داری و هیچ اطلاعات دیگه ایی نششون نمیده. )
        سلام ، انجام دادم اینم نتیجش

نظر

سلام ، انجام دادم اینم نتیجش

دوست عزیز.کرنل رو ککست EliottforcreLegacyRTC پنیک داده.
          شما نرم افزار Macdrive رو تو ویندوز نصب کنید.با نصب این نرم افزار درایو مک قابل خوندن و نوشتن می شه.
          ابتدا از مسیر زیر فایل EliottForceLegacyRTC.kext رو پاک کنید.
          کد:
          System/Liberary/Extentions
          بعد از پاک کردن این ککست با نرم افزار DSDT Auto Patcher باید dsdt سیستم خودتون رو بدست بیارید.و در مسیر زیر قرارش بدید.
          کد:
          /Extra
          نسخه ویندوزی DSDT Auto Patcher رو دانلود کنید.
          ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 01:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
            دوست عزیز.کرنل رو ککست eliottforcrelegacyrtc پنیک داده.
            شما نرم افزار macdrive رو تو ویندوز نصب کنید.با نصب این نرم افزار درایو مک قابل خوندن و نوشتن می شه.
            ابتدا از مسیر زیر فایل eliottforcelegacyrtc.kext رو پاک کنید.
            کد:
            system/liberary/extentions
            بعد از پاک کردن این ککست با نرم افزار dsdt auto patcher باید dsdt سیستم خودتون رو بدست بیارید.و در مسیر زیر قرارش بدید.
            کد:
            /extra
            نسخه ویندوزی dsdt auto patcher رو دانلود کنید.
            من اصلا نمیتونم وارد محیط نصب مک بشم . قاعدتاٌ هیچ پارتیشنی از نوع مک ندارم که بخوام توی ویندوز تغییراتی که شما گفتین رو اعمال کنم .

نظر

من اصلا نمیتونم وارد محیط نصب مک بشم . قاعدتاٌ هیچ پارتیشنی از نوع مک ندارم که بخوام توی ویندوز تغییراتی که شما گفتین رو اعمال کنم .
              سوالتون کامل نبود متوجه نشدم.
              شما باید از پچ DVD هازارد استفاده کنید.پچ زیر رو دانلود کنید.
              ElliotForceRTC Fix

برای استفاده از پچ ابتدا از مسیر زیر نرم افزار نرم افزار PPF-o-Matic رو دانلود کنید.
              PPF-o-Matic
              بعد از DVD هازارد یک فایل iso بگیرید.
              نرم افزار PPF-O-Matic رو باز کنید.فایل iso و PPF رو داخل نرم افزار باز کنید و روی Patch کلیک کنید تا فایل iso پچ بشه.
              آموزش استفاده از PPF-O-Matic
              در انتها فایل iso پچ شده رو رایت کنید و مک رو نصب کنید.

نظر

ElliotForceRTC Fix

برای استفاده از پچ ابتدا از مسیر زیر نرم افزار نرم افزار PPF-o-Matic رو دانلود کنید.
                PPF-o-Matic
                نرم افزار PPF-O-Matic رو باز کنید.فایل iso و PPF رو داخل نرم افزار باز کنید و روی Patch کلیک کنید تا فایل iso پچ بشه.
                بعد از پج کردن هازارد از Ibbot استفاده نکنم ؟ کاش آقای siwa هم نظرشون رو می دادن .

نظر

بعد از پج کردن هازارد از Ibbot استفاده نکنم ؟ کاش آقای siwa هم نظرشون رو می دادن .
                  خیر نیازی به Iboot نیست.
                  همونطور که گفتم مشکل شما مربوط به ککست EliottForceLegacyRTC هستش .کار این ککست این هستش که ککست AppleRTC در هنگام بوت باعث ریست سیستم نشه.
                  آقا سالار siwa هم راه حل بالا رو تعیید کردند.
                  ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 20-08-2011, 05:58 PM

نظر

ElliotForceRTC Fix

PPF-o-Matic
                    کاری که گفتین رو انجام دادم ، ولی باز هم نشد .

نظر

دوست عزیز، تنظیمات بایوس رو چک کردید ؟ ( یکبار برای اطمینان به حالت Optimized ببرید و بعدش تغییرات لازم رو انجام بدید. ) چک کنید ببینید ورژن بایوستون آخرین ورژن هست یا نه ؟

دوست عزیز، اگر شما با این روش مشکل دارید، میتونید از روشهای دیگهه ایی برای نصب هکینتاش استفاده کنید.

نظر

احتمالا درست انجامش ندادید یا به درستی پچ نشده.چون با انجام این کار ککست Eliott باید از DVD حذف می شد و نباید دیگه با این ارور مواجه میشدید.
                        ببینید میتونید خودتون به صورت دستی این ککست رو از iso دی وی دی پاکش کنید.تو مسیر S/L/E .

نظر

دوست عزیز.کرنل رو ککست EliottforcreLegacyRTC پنیک داده.
                          شما نرم افزار Macdrive رو تو ویندوز نصب کنید.با نصب این نرم افزار درایو مک قابل خوندن و نوشتن می شه.
                          ابتدا از مسیر زیر فایل EliottForceLegacyRTC.kext رو پاک کنید.
                          کد:
                          System/Liberary/Extentions
                          بعد از پاک کردن این ککست با نرم افزار DSDT Auto Patcher باید dsdt سیستم خودتون رو بدست بیارید.و در مسیر زیر قرارش بدید.
                          کد:
                          /Extra
                          نسخه ویندوزی DSDT Auto Patcher رو دانلود کنید.
                          سلام ، من با IATkos تونستم وارد محیط نصب شوم و مک رو نصب کنم . ولی باز مشکل قبلی رو داشت . گفته بودین که فایل EliottForceLegacyRTC.kext رو پاک کنم . ولی توو مسیری که گفتیم وجود نداشت . من توی /Extra/Extention/ پیداش کردم ، البته یک فودلر بود ، منظورتون همین فولدره هستش ؟ dst مدل لبتاپم رو هم پیدا کردم یک فودر به نام مدل لپتاپم هست نمیدونم کل فولدر رو کپی کنم یا فقط فایل داخلشو . مسیر کپی کردنش هم ، همون Extra/ باشه؟

فراوان سپاس
                          ویرایش توسط ali-aghili : https://i-phone.ir/forums/member/67550-ali-aghili در ساعت 21-08-2011, 03:34 PM

نظر

• این مسیری که میگید فایل iso هستش؟
                            اگرهست پاکش کنید ببینید چی میشه.

نظر

احتمالا درست انجامش ندادید یا به درستی پچ نشده.چون با انجام این کار ککست eliott باید از dvd حذف می شد و نباید دیگه با این ارور مواجه میشدید.
                              ببینید میتونید خودتون به صورت دستی این ککست رو از iso دی وی دی پاکش کنید.تو مسیر s/l/e .
                              سلام ، فکر کنم درست انجام داده باشم ، چون کلا بوت منو عوض شده بود .

نظر

• برای dsdt یک فایل به اسم dsdt.aml هستش که فقط کافیه او رو داخل پوشه Extra قرار بدید.
                                البته بهتره با dsdt auto patcher این فایل رو بدست بیارید.

نظر

صبر کنید ..
                                X