اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون دوست من.ولی
    مشکل من اینه که تو مادربردم achi ندارم..یعنی امتحان کنم؟
    ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 20-01-2012, 08:58 PM دلیل: ویرایش

نظر

• روی لب تاب های سونی نصب نمیشه نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
        روی لب تاب های سونی نصب نمیشه نه؟؟
        نه چون vt ساپورت نمیکنند.

نظر

• آقا محتویات dvd من اینا هستش که تو عکسه! کسی میتونه بگه چین و چیکار کنم باشون؟
          بعدش اینکه رو لپ تاپ msi نصب میشه؟cpu اینتل هستش

نظر

• خوب شما باید به وسیله ی برنامه ی r drive image فایل 1073 رو رایت کنی
            بعدش این که بله رو سی پی یوهای اینتل هم جواب میده

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi_723 نمایش پست ها

آقا محتویات dvd من اینا هستش که تو عکسه! کسی میتونه بگه چین و چیکار کنم باشون؟
              بعدش اینکه رو لپ تاپ msi نصب میشه؟cpu اینتل هستش
              دوست عزیز، شما این DVD رو از کجا تهیه کردید ؟

این محتویات، اصلا محتویات قابل انتظار در یک DVD اپل نیستند.

برای بررسی اینکه آیا روی لپ تاپتون نصب میشه یا نه، شما باید مشخصات لپ تاپتون رو کامل بگید : CPU - RAM - Graphic و از همه مهمتر مدل لپ تاپ.

نظر

• سلام من یک لب تاب دل xps m1330 دارم مشخصاتش اینها هست
                cpu : intel mobile core 2 duo t7500
                Ram : 2 gig ddr2 که بصورت 2 تا 1گیگ از اول بوده
                hard: 320
                graphic: Nvidia 8400

آیا قابل نصب هست . در ضمن آیا برای نصبش من به موس و کیبرد usb نیاز دارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
                  سلام من یک لب تاب دل xps m1330 دارم مشخصاتش اینها هست
                  cpu : intel mobile core 2 duo t7500
                  Ram : 2 gig ddr2 که بصورت 2 تا 1گیگ از اول بوده
                  hard: 320
                  graphic: Nvidia 8400

آیا قابل نصب هست . در ضمن آیا برای نصبش من به موس و کیبرد usb نیاز دارم؟
                  بله سیستم شما برای نصب مشکلی نخواهد داشت. ولی در کل من پیشنهاد میکنم شما از آموزش زیر برای نصب استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread36262.html

نظر

• سلام خدمت دوستان و مدبر محترم بخش می خواستم ببینم که لپتاپ من قابلیت نصب مکینتاش رو داره؟و اگه داره کدوم مدلش خیلی ممنون
                    مشخصات سیستم:
                    256mb ati mobility radeon hd 3
                    memory dual channel 3.0gb
                    intel core 2 duo t8300
                    hard drive 250gb serial ata
                    dell 1535 studio

نظر

• نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوستان و مدبر محترم بخش می خواستم ببینم که لپتاپ من قابلیت نصب مکینتاش رو داره؟و اگه داره کدوم مدلش خیلی ممنون
                      مشخصات سیستم:
                      256mb ati mobility radeon hd 3
                      memory dual channel 3.0gb
                      intel core 2 duo t8300
                      hard drive 250gb serial ata
                      dell 1535 studio
                      لپ تاپ شما برای اجرای هکینتاش مشکلی نداره.

شما میتونید از تاپیک های زیر برای نصب، بسته به علاقه خودتون، استقاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread36262.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

نظر

• اين آموزشتون خيلي خوب و كامل بود اما چند مشكل داشت.يكيش اينكه اصل قضيه سر هارده .اگه ما يه هارد خام داشتيم كه ديگه نصفي از مشكلاتمون حل شده بود.و راستي ميشه يه توضيح كامل بين هكينتاش و مكينتاش بديد؟منظورم اينه كه تو اجرا چه فرقي ميكنند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinpro نمایش پست ها
                          اين آموزشتون خيلي خوب و كامل بود اما چند مشكل داشت.يكيش اينكه اصل قضيه سر هارده .اگه ما يه هارد خام داشتيم كه ديگه نصفي از مشكلاتمون حل شده بود.و راستي ميشه يه توضيح كامل بين هكينتاش و مكينتاش بديد؟منظورم اينه كه تو اجرا چه فرقي ميكنند؟
                          مکینتاش و هکینتاش، در ذات هیچ تفاوتی با هم ندارند.

هکینتاش، اجرای سیستم عامل مکینتاش روی سیستم هایی غیر از سیستم های شرکت اپل هستش. چون اصل هسته و تمامی برنامه ها، از سیستم عامل مکینتاش بر روی سیستم شما نصب میشه، پس در اصل هیچ تفاوت ساختاری با هم ندارند.

تنها نکه اینه که چون این سیستم عامل ( مکینتاش ) برای نصب بر روی pc ها و لپ تاپ های غیر از شرکت اپل بهینه نشده، پس نصبش روی این سیستم ما غیر ممکن هستش. ولی کاربران و هکر هایی از سرتاسر دنیا روی این موضوع تمرکز کرده و محدودیت های شرکت اپل رو دور زدند و قابلیت نصب این سیستم عامل را بر روی سیسمتم های دیگه امکان پذیر کردند. به همین دلیل اسمش هکینتاش گذاشته شده.
                          ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 14-03-2012, 06:24 PM

نظر

• سپاس بابت پاسختون اما منظورم از این پرسش این بود که چه فرقی بین نصب یه مکینتاش روی pc x86 به وسیله i-boot و یا نصب خود هکینتاش وجود داره.برا مثال اگه من بیام snow loepard خود apple رو با i-boot رو pc نصب کنم چه فرقی با این داره که من بیام و هکینتاش snow leopard hazard رو نصب کنم؟البته فکر کنم زیاد رو این قضیه وسواس شدم.بیخیال...
                            خود شما کدوم نسخه رو واسه pc مناسبتر می دونین؟ snow loepard یا lion و اینکه هکینتاش رو نصب کنم یا مکینتاشو؟ من منتظرم win 8 بیاد.اگه حال نکردم باهاش کلا بزنم تو کار مک.چون تازگی ها kext 5450 ATI رو هم پیدا کردم....
                            بازم مرسی...

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinpro نمایش پست ها
                              سپاس بابت پاسختون اما منظورم از این پرسش این بود که چه فرقی بین نصب یه مکینتاش روی pc x86 به وسیله i-boot و یا نصب خود هکینتاش وجود داره.برا مثال اگه من بیام snow loepard خود apple رو با i-boot رو pc نصب کنم چه فرقی با این داره که من بیام و هکینتاش snow leopard hazard رو نصب کنم؟البته فکر کنم زیاد رو این قضیه وسواس شدم.بیخیال...
                              خود شما کدوم نسخه رو واسه pc مناسبتر می دونین؟ snow loepard یا lion و اینکه هکینتاش رو نصب کنم یا مکینتاشو؟ من منتظرم win 8 بیاد.اگه حال نکردم باهاش کلا بزنم تو کار مک.چون تازگی ها kext 5450 ATI رو هم پیدا کردم....
                              بازم مرسی...
                              اگر شما با iBoot ( البته اگر منظورتون CD Bootable اش هست ) در نهایت باید درون مکینتاش با برنامه MultiBeast تغییرات لازم رو بدید. پس هیچ تفاوتی بین این روش با DVD های موجود مثل Hazard یا iAtkos وجود نداره.

تمامی این روشها هدفشون راحتی کار برای کاربرها جهت نصب مکینتاش هک شده ( یا همون هکینتاش ) روی OSX86 هستش.

پیشنهاد من این هستش که شما با هر روشی که مناسبتون هستش و با اون روش راحتترید و مهمتر از همه اینکه هر روشی که روی سیستم شما جواب میده، از همون روش استفاده کنید. چون واقعا ذاتاً هیچ تفاوتی با هم ندارن.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                                دوست عزیز، شما این DVD رو از کجا تهیه کردید ؟

این محتویات، اصلا محتویات قابل انتظار در یک DVD اپل نیستند.

برای بررسی اینکه آیا روی لپ تاپتون نصب میشه یا نه، شما باید مشخصات لپ تاپتون رو کامل بگید : CPU - RAM - Graphic و از همه مهمتر مدل لپ تاپ.
                                این dvd رو از سافت گذر تهیه کردم،اینجا
                                واین که مشخصات لپ تاپم که مدل MSI X620 هستش :
                                cpu : intel dual core su7300
                                vga: ATI HD5430 1GB DDR3
                                memory: DDR3 2GB*2
                                ویرایش توسط hadi_723 : https://i-phone.ir/forums/member/82013-hadi_723 در ساعت 27-03-2012, 05:13 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X