اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
    واقعا که مسخرس. باید یه راهی باشه دیگه. من اون ککست رو هم امتحان کردم ولی باز هم نمیشه . تازه کئی نمیشه و میگه can not be use. نمیتونه ازش استفاده کنه. من میگم شاید این dsdt مشکل ساز باشه. شاید اگر بدون dsdt نصب بشه مشکلی پیش نیاد. چون تا dstd نصب میشه نت میپره.
    بعید می دونم ربطی داشته باشه، در هر حال امتحانش ضرر نداره، اسم فایل DSDT.aml رو عوض کنید که نخوندش بعد از رو هارد بوت کنید ببینید چطور می شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط gh6200 نمایش پست ها
      من نصب کردم همه چیز درسته ولی اینترنت نداره
      usb d-link dw 120 دارم که نمیشناسه کسی میدونه چیکار باید کرد ؟
      مرسی
      اين مودم شما فقط با ويندوز سازگاره
      اگه ميخواين اينترنت واى فاى رو PC تون داشته باشيد بايد يه Air Port Card اپل بگيريد
      شما از كابل شبكه استفاده كنيد. (ethernet)
      .:amgr:.

نظر

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

واسه وای فای میتونین یه دانگل وای فای بخری از ده دوازده تومنم شروع میشه

نظر

واقعا که مسخرس. باید یه راهی باشه دیگه. من اون ککست رو هم امتحان کردم ولی باز هم نمیشه . تازه کئی نمیشه و میگه can not be use. نمیتونه ازش استفاده کنه. من میگم شاید این dsdt مشکل ساز باشه. شاید اگر بدون dsdt نصب بشه مشکلی پیش نیاد. چون تا dstd نصب میشه نت میپره.
          Realtek RTL81xx - Downloads - OSx86.net
          اينو تست كرديد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
            Realtek RTL81xx - Downloads - OSx86.net
            اينو تست كرديد؟!
            من این فایل رو خیلی امتحان کردم شاید 10 باره که نصبش کردم.ولی فایده ای نداره. این یه تصویر از محیط network

نظر

• شما مطمئنید که ککستها رو نصب میکنید؟ !
              از چه روشی استفاده میکنید؟

نظر

من این فایل رو خیلی امتحان کردم شاید 10 باره که نصبش کردم.ولی فایده ای نداره. این یه تصویر از محیط network
                سوال منو جواب ندادید، بدون DSDT از روی هارد بوت می کنید اترنت دارید یا نه؟
                اگه آره، کلا فولدر Extra از فلش UniBeast رو با Extra روی هاردتون عوض کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
                  سوال منو جواب ندادید، بدون DSDT از روی هارد بوت می کنید اترنت دارید یا نه؟
                  اگه آره، کلا فولدر Extra از فلش UniBeast رو با Extra روی هاردتون عوض کنید.
                  ببخشید شما رو هم ناراحت کردم یکم عصبی شدید ظاهرا. من الان یه بار دیگه نصبش کردم منتین لایون رو. قبل از اینکه با مولتی بیست درایو هارونصب کنم صدا ندارم بوت ندارم و غیره ولی نت رو دارم. ولی مولتی بیست که نصب میشه جای اینا عوض میشه و صدا دارم ولی نت ندارم.
                  من مثل همه واسه نصب درایوها از مولتی بیست استفاده کردم.
                  با dsdt نت ندارم. کلا وقتی مولتی بیست و برنامه هاش نصب میشه نت میپره

نظر

ببخشید شما رو هم ناراحت کردم یکم عصبی شدید ظاهرا. من الان یه بار دیگه نصبش کردم منتین لایون رو. قبل از اینکه با مولتی بیست درایو هارونصب کنم صدا ندارم بوت ندارم و غیره ولی نت رو دارم. ولی مولتی بیست که نصب میشه جای اینا عوض میشه و صدا دارم ولی نت ندارم.
                    من مثل همه واسه نصب درایوها از مولتی بیست استفاده کردم.
                    با dsdt نت ندارم. کلا وقتی مولتی بیست و برنامه هاش نصب میشه نت میپره
                    عصبی چیه برادر!
                    ببین چند تا چیزه که اینجا احتمالا این مشکلو درست می کنه، یا DSDT، یا org.chameleon.Boot، یا smbios، یا نبود یکی از ککست ها. برای همین شما کلا اون فولدر رو جایگزین فولدر خودت کن ببین چی می شه.
                    کار هم نشد نداره، من اولش که رو لپتاپم مکو نصب کردم به معنای واقعی کلمه هیچی کار نمی کرد، حتی USB. الان: وایفای، لن، صدا، Sleep، TurboBoost، وبکم، CardReader، ترکپد با جسچرها، کیبورد، تنظیم نور صفحه و ... همه کار می کنن در حدی که دیگه از ویندوز استفاده نمی کنم. هکینتاش پروسه ی وقت گیریه، ولی به قول یه بنده خدایی وقتی اوکی می شه اون احساس رضایته باعث می شه همه دردسراش یادت بره.
                    ویرایش توسط Sahand_N : https://i-phone.ir/forums/member/102652-sahand_n در ساعت 18-09-2012, 03:49 PM

نظر

• اقا درست شد. درست شد. ممنون بابت تمامی کمکاتون خیلی زحمت کشیدید. من مشکل کار رو گرفتم. مشکل از این بود که من تو مولتی بیست واسه بار اول تیک اینترنت رو نزده بودم. الان که همزمان با نصب مولتی بیست تیک رو زدم درست شد. اون دفه گفتم نت که وصله صدا ندارم. تیک نت رو نزدم صدا رو زدم. همه چیز برعکس شد. الان همه چیز خیلی خوب کار میده. ممنون بابت صبر و حوصله ای که به خرج دادید تا به من کمک کنید. شرمنده از این که خیلی سوال میپرسیدم.

نظر

• پرینترتون درست شد؟
                        بعد یه سوال شما dvd-rom تون کار میکنه؟

نظر

پرینترتون درست شد؟
                          بعد یه سوال شما dvd-rom تون کار میکنه؟
                          بله پرینتر درست شد. مشکلش واسه درایوری بود که نصب کرده بودم. درایو لایون رو نصب کرده بودم باید از سایت کانن ورژن جدید رو دانلود میکردم و دوباره ورژن قبلی رو بعد از ورژن جدید نصب میکردم. یه همچین چیزی .
                          من با dvd rom مشکل ندارم. دو تا دارم یکی واسه رایتر هست که درایوش نصبه . ولی اون یکی نصب نیست ولی اجرا میکنه. همیشه همینطور بوده برام.

نظر

• سلام دوستان.
                            ممنون از جمع صمیمیتون .حال کردم خداییش...
                            من بسیار مک نصب کردم ولی هیچ رقمه نشده.مدل لپ تاپ من Vaio F22 CFX/B هست.همه نسخه ها رو دانلود کردم.ولی؟!!!
                            آخرین باری که نصب کردم بوت نمیشد.یعنی اصلا نمیشناخت مک رو...قبل از اون هم نصب کردم ولی تا بوت لودر رو نصب میکردم دیگه بالا نمیومد و ارور ریستارت میداد.با فلش بوت میشد.ولی تا multibeast رو میریختم دیگه بالا نمیاومد.iHacintosh عزیز هم میگفت مشکلت شاید بجاطر نبود dsdt باشه.(چون من گزینه Easy Dsdt رو تیک میزدم) .
                            حالا این نسخه رو هم دانلود کردم..
                            iAtkos
                            تو مایه های iAtkos ML هست..ولی خیلی دوست دارم اورجینال رو نصب کنم و شنیدم این نسخه اصلی iAtkos نیست.دیدم جمع شما صمیمی هست گفتم مشکلا رو با شما در میون بزارم....کمکم میکنید دوستان؟
                            ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 19-09-2012, 12:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                              سلام دوستان.
                              ممنون از جمع صمیمیتون .حال کردم خداییش...
                              من بسیار مک نصب کردم ولی هیچ رقمه نشده.مدل لپ تاپ من Vaio F22 CFX/B هست.همه نسخه ها رو دانلود کردم.ولی؟!!!
                              آخرین باری که نصب کردم بوت نمیشد.یعنی اصلا نمیشناخت مک رو...قبل از اون هم نصب کردم ولی تا بوت لودر رو نصب میکردم دیگه بالا نمیومد و ارور ریستارت میداد.با فلش بوت میشد.ولی تا multibeast رو میریختم دیگه بالا نمیاومد.iHacintosh عزیز هم میگفت مشکلت شاید بجاطر نبود dsdt باشه.(چون من گزینه Easy Dsdt رو تیک میزدم) .
                              حالا این نسخه رو هم دانلود کردم..
                              iAtkos
                              تو مایه های iAtkos ML هست..ولی خیلی دوست دارم اورجینال رو نصب کنم و شنیدم این نسخه اصلی iAtkos نیست.دیدم جمع شما صمیمی هست گفتم مشکلا رو با شما در میون بزارم....کمکم میکنید دوستان؟
                              iHackintosh عزيز كاملا درست ميگن.
                              حالا اگه شما پيدا نكردى يه بار فقط بوت لودر رو تيك بزن نصب كن ببين چى ميشه.

نظر

iHackintosh عزيز كاملا درست ميگن.
                                حالا اگه شما پيدا نكردى يه بار فقط بوت لودر رو تيك بزن نصب كن ببين چى ميشه.
                                والله همه کار کردم.انواع و اقسام چاملیون نصب کردم.ولی نشد...
                                یه dsdt دارم.تنها تفاوتش اینه که رمش 4gig هست.ماله من 8 گیگابایته ولی ماله اون 4 گیگ...ولی گرافیک و سی پی یو یکی هستش.یعنی کار میکنه؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X