اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا من لبتابم رو روش شیر کوهی نصب کردم
    فقط سه تا مشکل دارم
    صدا
    تصویر
    wifi

نمیدونمم چی رو نصب کنم
    کارت صدا alc888 رو نصب کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد
    voooohda رو نصب کردم سیستم ارور داد بعد از ری استارت شروع کرد به بوق زدن
    خبلصه نه تصویر میتونم ببینم نه صدا میتونم گوش کنم
    الته احساس میکنم گرافیکم بعد از نصب مک اتومات نصبه چون رزولیشن بالایی داره ما نمیتونم باهاش تصویر ببینم ارور میده
    بعدشم که گرافیک رو نصب میکنم تو nvidia دو تا گزینه هستش که جفت گزینه هارو انتخاب میکنم و بعد نصب میکنم و بعد ری استارت میکنم روی ارم اپل صفحه خاکستری گیر میکنه و بالا نمیاد
    اصلا شما بگیذد چیکار باید بکنم

asus n43jq
    cpu = intel i7 740qm

nwtorking=

Integrated 802.11 b/g/n or 802.11 b/g
    Built-in Bluetooth™ V2.1+EDR (Optional)
    Built-in Bluetooth™ V3.0 (Optional)
    10/100/1000 Base T
    1 x Microphone-in jack
    1 x Headphone-out jack
    1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor
    1 x USB 3.0 port(s) (Optional)
    2 x USB 2.0 port(s)
    1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
    1 x HDMI
    1 x E-SATA (USB2.0 Combo) Ports
    1 x WLAN On/Off Switch

grphic= nvvidia geforce gt 435m

نظر

• دوستان من تو ساخت یو اس بی مشکلی ندارم بعد نیم ساعت اون رو با یو نی بیت ساختم اما مشکل اینجاست که هنگام بوت از روی یو اس بی درست چند ثانیه بعد نشون دادن آرم اپل مانیتورم خاموش می شه ولی کیس همچنان روشنه !!!و دیگه اتفاقی نمی افته!
      من رو دو تا سیستم با مین بورد اسوس امتحان کردم رو هر دوشون همین طوری بود !(asus p5k , asus p8h61)
      ضمنا من روی هر دو سیستمم لیون 10.7 دارم ولی تو نصب این موندم!
      ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

نظر

• ورژن جدید برنامه multibeast هم عرضه شد.
        این نسخه مخصوص مانتین هست.
        دوستان حتما دانلود کنن.
        tonymacx86

من هرکاری میکنم نمیتونم دانلود کنم. از دوستان هرکی دانلود کرده زحمت بکشه تو مدیافایر آپلود کنه. خیلی ممنون
        ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 14-08-2012, 06:44 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
          دوستان تورو خدا کمک کنید من هرکاری میکنم کپی نمیشه همچی درسته ولی باز نمیشه همش یه ۷/۷ مگابایت روی فلش کپی میشه .خواهش میکنم کمک کنید

فک نکنم کسی بخواد با ما کمک کنه

نظر

• سلام
            من cpu amd دارم مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

فک نکنم کسی بخواد با ما کمک کنه
              دوست عزیز اگر مراحل رو کاملا طبق آموزش انجام داده باشید.نباید مشکلی داشته باشید.حدود 5 تا 30 دقیقه هم طول می کشه تا فایل ها به فلش موری کپی بشه.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط persianamir96 نمایش پست ها
              سلام
              من cpu amd دارم مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              دوست عزیز این نسخه بر روی amd نصب نمی شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
                دوستان من تو ساخت یو اس بی مشکلی ندارم بعد نیم ساعت اون رو با یو نی بیت ساختم اما مشکل اینجاست که هنگام بوت از روی یو اس بی درست چند ثانیه بعد نشون دادن آرم اپل مانیتورم خاموش می شه ولی کیس همچنان روشنه !!!و دیگه اتفاقی نمی افته!
                من رو دو تا سیستم با مین بورد اسوس امتحان کردم رو هر دوشون همین طوری بود !(asus p5k , asus p8h61)
                ضمنا من روی هر دو سیستمم لیون 10.7 دارم ولی تو نصب این موندم!
                ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
                کسی چیزی به ذهنش نمی رسه؟

نظر

• دوستانی که مشکل دانلود از tonymacx86.com دارن باید از داخل مک دانلود کنن. نمیدونم چرا وقتی رو ویندوزم نمیتونم از این سایت دانلود کنم ولی وقتی با مک دانلود می کنم مشکلی پیش نمیاد.
                  ویرایش توسط aventa : https://i-phone.ir/forums/member/92801-aventa در ساعت 16-08-2012, 12:59 PM

نظر

• آخرین ورژن multibeast و unibeast در پست زیر قرار داده شدند :
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post730099

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                      شما نیاز به dsdt دارید ! easy dsdt روی بعضی از مادربورد ها و گرافیک ها خوب جواب نمیده ! و باعث ریست شدن میشه! سعی کنید dsdt مادر بوردتون رو پیدا کنید و یا dsdt مادر بورد شبیه مادر بوردتون رو پیدا کنید! مثلا اگر main شما ep43t-ud3l هست .dsdt مادربورد ep43-ud3l و ep43-usb3 به مادربورد شما میخوره! بهتره از userdsdt استفاده کنید!
                      مرسی که زحمت کشیدید و به سوال من اقلن جوابی دادید ولی گویا شما کلن متوجه نشدید که من مشکلم چیه و با توجه به نوشته*م فکر کنم معلوم باشه که مبتدی نیستم، ممنون بازم.

نظر

• بدون داشتن هكينتاش يا مكينتاش ديگه هيچ راهي براي نصب وجود نداره

اصلا دسترسي به مكينتاش و هكينتاش ندارم

چكار راهي دارم؟؟؟؟

----------------
                        TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                          بدون داشتن هكينتاش يا مكينتاش ديگه هيچ راهي براي نصب وجود نداره

اصلا دسترسي به مكينتاش و هكينتاش ندارم

چكار راهي دارم؟؟؟؟

----------------
                          TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

دوست عزیز،برای ساختن فلش مموری حتما به یکی از نسخه های مک از 10.5 تا 10.7 نیاز هست.
                          بهتون پیشنهاد میکنم فعلا از iAtkos L استفاده کنید.تا نسخه شیر کوهی iAtkos منتشر بشه.
                          اگر هم خواستید تو همون iAtkos L فلش مموری شیر کوهی رو درست کنید ونصبش کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

نظر

• سلام دوستان
                            من باهزار بدبختی تونستم فایل رو کپی کنم الان فقط یه مشکل دارم اونم این که بعد از نصب بعد این که ارم اپل میاد صفحه مستطیل سایت رنگ میاد
                            که میگه دکمه پاور را بگیرد یعنی همون ریستارت کنید ولی بازم درست نشد .لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم

نظر

سلام دوستان
                              من باهزار بدبختی تونستم فایل رو کپی کنم الان فقط یه مشکل دارم اونم این که بعد از نصب بعد این که ارم اپل میاد صفحه مستطیل سایت رنگ میاد
                              که میگه دکمه پاور را بگیرد یعنی همون ریستارت کنید ولی بازم درست نشد .لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم
                              دوست من سیستم رو با دستور زیر بوت کن و یک عکس از مانیتور قرار بده تا راهنماییت کنم.
                              کد:
                              -v

نظر

• دوستان من usb boot با مك دوستم ساختم ولي وقتي روي لبتابم ميخوام بوت كنم هاردم رو نميشناسه.

نظر

صبر کنید ..
                                X