اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

مژده
    مشكل بوت من حل شد!
    الان فقط اينترنتم پريد با صدا.
    بازم جاى شكر هست!
    آپديت
    الان هر دوتاشون درست شدن فقط مونده يه سى دى درايوم مونده!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
    ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 10-09-2012, 02:24 PM
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple55 نمایش پست ها
      آخه مشکل اینجاست که مال من از روی اونم بوت نمیشه فقط با -x بالا میاد
      با این دستور هم امتحان کنید.
      کد:
      -v -f UseKernelCache=No

نظر

نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
        با این دستور هم امتحان کنید.
        کد:
        -v -f UseKernelCache=No
        Space هم بايد بينشون بزنم يا به هم چسبيده تايپ كنم؟

نظر

الان با اين دستوري كه گفتيد بوت كردم ولي بازم بالا نيومد اما با -x بالا كيبورد كار مي كنه اما كيفيت صفحه هنوز خيلي پايينه

نظر

شما از همون اول كه نصب كرديد اينجورى شد يا وقتى كه Multibeast رو نصب كردى؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها

نه من اصلا Multibeast رو تا حالا باز نکردم چون نمی دونم کدوم تیک هارو باید بزنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها

نه من اصلا Multibeast رو تا حالا باز نکردم چون نمی دونم کدوم تیک هارو باید بزنم

نظر

خب اگه اينجورى هستش بريد DSDT خود لپتاپ يا مشابه اون رو از osx86 يا جاى ديگه پيدا كنين از رو اون ككست بنصبين من چون از esaybeast ش استفاده ميكردم اين بلا سرم اومده بود.
                ماله من با fakecms ش مشكل داشت كه esaybeast پيشفرض نصبش ميكرد!
                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 10-09-2012, 11:38 PM

نظر

خب اگه اينجورى هستش بريد DSDT خود لپتاپ يا مشابه اون رو از osx86 يا جاى ديگه پيدا كنين از رو اون ككست بنصبين من چون از esaybeast ش استفاده ميكردم اين بلا سرم اومده بود.
                  ماله من با fakecms ش مشكل داشت كه esaybeast پيشفرض نصبش ميكرد!
                  از کجا باید بگیرمش؟

نظر

تو osx86.com يه نگاهى بندازيد بعد اگه نبود با كمى ريسك تو گزگل سرچ كنين. معمولا همه ككست ها و دى اس دى تى يا تو اين سايت ميشه.

نظر

تو osx86.com يه نگاهى بندازيد بعد اگه نبود با كمى ريسك تو گزگل سرچ كنين. معمولا همه ككست ها و دى اس دى تى يا تو اين سايت ميشه.

سلام دوست عزیز. شما الان شیر کوهی رو بدون نقص بوت اجرا میکنید ؟ یعنی حتی اگه الان ریست کنید تصویر سیاه نمیاد ؟ موقعی که با مک کار میکنید تصویر سیاه نمیشه یه لحظه ؟ مشکل صدا برطرف شده کاملا ؟ ممنون.
                      من سه چهار بار نصب کردم هردفعه که نصب میکردم اگه مولتی بیست رو نصب میکردم تصویر سیاه میشد . واگه با -x بوت میکردم با safe mode میومد بالا ولی در حیل کار یک مرتبه تصویر سیاه که میگه دکمه پاور رو نگه دارید ظاهر میشه . و یا اینکه کلا سیگنال مانیتور میرفت و دیگه نمیومد تا اینکه یه ریست کنم که بازم ارور صفحه نگه داشتن پاور تا سیستم ریست شه میمومد.
                      الانم که لایون رو نصب کردم به صورت iatkos . تا یه فرصت جور شه که دوباره تست بزنم.
                      راستی گروه ترک iatkos نسخه iatkos ml رو منتشر کرده. لینک تورنتش موجوده فعلا.
                      thnx

نظر

نه خوشبختانه بزنم به تخته!
                        شما موقع نصب مولتى بيست فقط دى اس دى تى تونو نصب كنيد تيك هيچى رو نزنيد احتمالا درست ميشه.
                        الان فقط مشكل سى دى رام هستش همين.
                        صدامم ماله من alc888 بود كه با نصب يه ككست حل شد.
                        البته شايد بعدا نياز بشه دوباره از تو مولتى بيست چندتا چيز رو نصب كنيد من خودم بعد از اينكه دى اس دى تى مو نصبيدم اينترنتم پريد كه بعد از نصب يه درايور از مولتى بيست درست شد.

نظر

• سلام . مشخصات لپتاپ من : asus k42jp intel cori5 ati amd radeon 6570 ram 4gb لطفا کمکم کنین فلش رو خریدم حاوی آخرین ورزن مک هستش فقط بوت که میکنم رو لوگوی اپل گیر میکنه ذش تمامی kerenal flag نیز تست کردم نمیشه چکار کنم ؟

نظر

• سلام . مشخصات لپتاپ من : asus k42jp intel cori5 ati amd radeon 6570 ram 4gb لطفا کمکم کنین فلش رو خریدم حاوی آخرین ورزن مک هستش فقط بوت که میکنم رو لوگوی اپل گیر میکنه ذش تمامی kerenal flag نیز تست کردم نمیشه چکار کنم ؟
                            راستی از این کدی که تو قسمت آموزش گزاشتین استفاده کردم صفحه مونیتور سیاه شد ؟!!!! کمک کنین بی زحمت

نظر

راستی از این کدی
                              PCIRootUID=0
                              که تو قسمت آموزش گزاشتین استفاده کردم صفحه مونیتور سیاه شد ؟!!!! کمک کنین بی زحمت

نظر

شما اينو بزنيد GraphicsEnabler=No راستش من به اين مشكل بر نخوردم و زياد چيزى ازش نميدونم شما بايد منتظر باشيد تا اساتيد بيان. دى:

پ.ن
                                S گرافيك افتاد! شرمنده.
                                ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 11-09-2012, 01:32 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X