اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط AMNZ نمایش پست ها
    سلام.
    بعد از اجرا "مالتی بیست" و ری بوت کردن دستگاه دیگه نمیشه رفت تو مک.
    توی حالت عادی بعد از نشان دادن لوگوی اپل صفحه سیاه میشه.
    با استفاده از کد -x توی لوگوی اپل گیر میکنه.
    با استفاده از کد -v ، بعد از نشان دادن نوشته ها صفحه رنگ قاطی میکنه و صفحه سیاه میشه.
    توی قسمت انتخاب ککست ها در مالتی بیست فقط Easybeast و system utility و chimera رو تیک زدم.
    مدل لپتاپ هم Acer Aspire 5742G هست، و مادربورد هم ظاهرا" Acer هست و گرافیک ATI Mobility Radeon HD5470 هست.
    شما dsdt لپتاپ خودتو یا مشایهش رو پبدا کن از رو اون نصب کن.
    اگه نشد یه بار esaydsdt رو نزن و فقط chimera رو تیکشو بزن ببین درست میشه.
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      شما dsdt لپتاپ خودتو یا مشایهش رو پبدا کن از رو اون نصب کن.
      اگه نشد یه بار esaydsdt رو نزن و فقط chimera رو تیکشو بزن ببین درست میشه.
      با این وجود مادربورد ام acer هست دیگه؟!

نظر

• بله دیگه.مارک مادر بوردتون acer!

نظر

• من usb رو ساختم و بو ت کردم وارد disck utillity که میشم هاردمو نمیشناسه ایراد از کجاست؟
          لطفا راهنمایی کنید

نظر

• شما مد sata تون رو روی AHCI گذاشتین؟

نظر

• بله ولی بازم نمیشناسه

نظر

• دوستان من برام مقدور نیست تا 4.5 گیگ نسخه را دانلود کنم روی dvd از مغازه ها هم بگیرم کارم راه میوفته تا نصب کنم این شیرکوهی رو ؟
                در ضمن بگم من در کنارش ویندوز 7 هم دارم بعد تو یکی از پست ها اشاره شده که باید برنامه های unibeast , multibeast رو نصب کنیم رو mac من مک ندارم ولی روی king 2012 سیستم عامل 10.7 lion را دارم از اون می تونم نصب کنم تا فلش رو آماده کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamine نمایش پست ها
                  دوستان من برام مقدور نیست تا 4.5 گیگ نسخه را دانلود کنم روی dvd از مغازه ها هم بگیرم کارم راه میوفته تا نصب کنم این شیرکوهی رو ؟
                  در ضمن بگم من در کنارش ویندوز 7 هم دارم بعد تو یکی از پست ها اشاره شده که باید برنامه های unibeast , multibeast رو نصب کنیم رو mac من مک ندارم ولی روی king 2012 سیستم عامل 10.7 lion را دارم از اون می تونم نصب کنم تا فلش رو آماده کنم ؟
                  فکر کنم نسخه ای ک شما دارید برای مجازی سازها باشه و نصب شده است فقط بالا میارید!! احتمال میدم
                  شما ببینید با چه پسوندی موجود دارید dmg iso تا بهتر راهنمایی شوید

نظر

• نوشته اصلی توسط gh6200 نمایش پست ها
                    من usb رو ساختم و بو ت کردم وارد disck utillity که میشم هاردمو نمیشناسه ایراد از کجاست؟
                    لطفا راهنمایی کنید
                    کسی کمک نمیکنه ؟
                    گیر کردم تو این مرحله ؟

نظر

دوستان من برام مقدور نیست تا 4.5 گیگ نسخه را دانلود کنم روی dvd از مغازه ها هم بگیرم کارم راه میوفته تا نصب کنم این شیرکوهی رو ؟
                      احتمالا اون هم نسخه ی اصلی باشه و نتونید ازش استفاده کنید، در هر صورت شما باید یا به مک دسترسی داشته باشید تا بتونید از روی نسخه ی اصلی با Unibeast و برنامه های مشابه فلشو بسازید، یا باید از نسخه هایی که iAtkos و Olarila و ... منتشر کردن استفاده کنید.
                      حتما هم نیاز نیست مک واقعی باشه، مکینتاش، هکینتاش، مجازی، هرچی.

نظر

• ساده ترین راهش چیه و همینطور میخوام کم حجم باشه + آموزش نصب کنار win 7 همین برنامه iatkos چیه ؟ راحته نصبش و ... .
                        در ضمن یک لینک سالم از شیرکوهی هم می خوام لینک های انجمن پاک شدن همشون .

( اونی که گفتم تو کینگ دارم DMG هست ) با اون نمی تونم ؟ (نمی خوام ویندوز سونم بپره
                        با تشکر

نظر

ساده ترین راهش چیه و همینطور میخوام کم حجم باشه + آموزش نصب کنار win 7 همین برنامه iatkos چیه ؟ راحته نصبش و ... .
                          در ضمن یک لینک سالم از شیرکوهی هم می خوام لینک های انجمن پاک شدن همشون .

( اونی که گفتم تو کینگ دارم DMG هست ) با اون نمی تونم ؟ (نمی خوام ویندوز سونم بپره
                          با تشکر
                          اول از همه لینک سالم:
                          دانلود OS X Mountain Lion v10.8 - سیستم عامل شیرکوهی مکینتاش

iAtkos هم همین سیستم عامل مکینتاش هستش که هسته اون برای سازگاری بیشتر با کامپیوترهای غیر مک هک شده.
                          واضح هم هستش که این جور مکینتاش ها نصبشون بر روی PC راحتر هستش ولی متاسفانه هنوز نسخه Mountain Lion اون منتشر نشده.

نظر

• دوست عزیز من الان تازه مونتین لایون رو نصب کردم روی سیستمم. ولی هنوز هیچ بوتلودری رو نصب نکردم. چون میترسم نصب کنم ریست کنم و تصویر سیاه بیاد جلوی چشمم. چون هروقت نصب کردم اینجور شده. اونموقع من dstd رو نداشتم. ولی الان دارم. ولی بازم میترسم . چون خیلی مراحل نصب طول میشکه و من زیاد حوصله ندارم. شاید الان بار ۵ باشه که دارم نصبش میکنم ولی ایندفعه فرق داره.
                            به نظر شما با این dsdt که دارم مشکل حل میشه ؟ من الان نت رو دارم. ولی صدا ندارم و هیچ بوتلودری هم رو سیستم نصب نیست. یه راهنمایی کنید . خوشحال میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                              دوست عزیز من الان تازه مونتین لایون رو نصب کردم روی سیستمم. ولی هنوز هیچ بوتلودری رو نصب نکردم. چون میترسم نصب کنم ریست کنم و تصویر سیاه بیاد جلوی چشمم. چون هروقت نصب کردم اینجور شده. اونموقع من dstd رو نداشتم. ولی الان دارم. ولی بازم میترسم . چون خیلی مراحل نصب طول میشکه و من زیاد حوصله ندارم. شاید الان بار ۵ باشه که دارم نصبش میکنم ولی ایندفعه فرق داره.
                              به نظر شما با این dsdt که دارم مشکل حل میشه ؟ من الان نت رو دارم. ولی صدا ندارم و هیچ بوتلودری هم رو سیستم نصب نیست. یه راهنمایی کنید . خوشحال میشم.
                              حل میشه به احتمال خیلی زیاد!
                              چون من خودمم مثل شما ۵ بار نصب کردم همین که Multibeast رو نصب میکردم اینجوری میشد.
                              حالا شما dsdt رو با chimera نصب کن درست میشه.
                              در مورد صدا هم منم اول نداشتم ولی بعد از نصب ککست ها درست شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                                حل میشه به احتمال خیلی زیاد!
                                چون من خودمم مثل شما ۵ بار نصب کردم همین که Multibeast رو نصب میکردم اینجوری میشد.
                                حالا شما dsdt رو با chimera نصب کن درست میشه.
                                در مورد صدا هم منم اول نداشتم ولی بعد از نصب ککست ها درست شد.
                                عزیز مشکل بوت حل شد و صدا هم دارم. فقط اینترنتم پریده. چکار کنم ؟ ککستهای اینترنت رونصبیدم ولی بازم میگه ethernet not connect. اعصابم رو خورد کرده. راهی هست که بشه درستش کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X