اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
    چون Mac os به صورت پیش فرض قابل نصب بر روی پارتیشن های MBR نیست و تبدیل MBR به GPT هم فکر نمی کنم بدون از دست دادن اطلاعات ممکن باشه .
    برای نصب Mac os بر روی پارتیشن های MBR چند فایل نصبی باید هک بشن.شما فایل زیر رو دانلود کنید داخل فایل ZIP دو فایل با نام های OSInstall.mpkg و OSInstall وجود دارند که باید با فایل هایی به همین نام در مسیر های زیر در فلش مموری که ساختید جایگزین بشند.

سیستم رو با فلش مموری بوت کنید و مک رو در فضای خالی هارد نصب کنید.
    نکته:قبل از نصب Mac باید با استفاده از نرم افزار Easy BCD مک رو به بوت لودر ویندوز اضافه کنید.

در انتها به کمک DVD ویندوز Startup رو تعمیر کنید.
    یه سوال.تو این روش قسمت آخر نصب بوت لودر حذف میشه دیگه؟درسته؟منظورم اینه چون EasyBCD رو نصب کردیم و باهاش یه بوت لودر درست کردیم پس نیازی به نصب chimera نیست؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
      یه سوال.تو این روش قسمت آخر نصب بوت لودر حذف میشه دیگه؟درسته؟منظورم اینه چون EasyBCD رو نصب کردیم و باهاش یه بوت لودر درست کردیم پس نیازی به نصب chimera نیست؟
      ممنون
      خیر حتما باید بوتلودر رو روی هکینتاش نصب کنید.نرم افزار EasyBCD فقط گزینه ای رو برای بوت کایمرا به بوت لودر ویندوز اضافه میکنه.

نظر

دوستان من یه مشکل دارم. مادربورد من قابلیت بوت از طریق usb رو داره. من الان ۱۰.۷.۴ دارم. من تو بوت usb رو انتخاب میکنم. انگار که نه انگار usb وصل شده . اصلا بوت نمیشه. ولی داخل بوتلودر هکینتاشم usb هستش. ولی بازم بوت نمیشه. تصویر خاکستری میشه بعد سیستم ریست میشه. unebeast بدون مشکل کپی کرد تو usb ولی اصلا بوت نمیشه. من چکار کنم حالا ؟؟؟ اینهمه دانلود کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
          دوستان من یه مشکل دارم. مادربورد من قابلیت بوت از طریق usb رو داره. من الان ۱۰.۷.۴ دارم. من تو بوت usb رو انتخاب میکنم. انگار که نه انگار usb وصل شده . اصلا بوت نمیشه. ولی داخل بوتلودر هکینتاشم usb هستش. ولی بازم بوت نمیشه. تصویر خاکستری میشه بعد سیستم ریست میشه. unebeast بدون مشکل کپی کرد تو usb ولی اصلا بوت نمیشه. من چکار کنم حالا ؟؟؟ اینهمه دانلود کردم.
          منم این مشکل رو داشتم.تا میومد نصب کنه ریستارت میسد.بعد فهمیدم unibeast فایل رو بد ریخته.شما رو فلش مموری کلیک راست کن بگو چند گیگ توشه؟به بایت بگو

نظر

5,017,321,472 bytes (5.02 GB on disk) دقیقا همینه. از 5 گیگ هم بیشتر شده. راهی داره ؟؟

نظر

5,017,321,472 bytes (5.02 GB on disk) دقیقا همینه. از 5 گیگ هم بیشتر شده. راهی داره ؟؟
              بوت شد ماله من.حجمش هم همینه.5.02....پس مشکل از بوت کردن شماست.ولی اگه عکس اون سیب قرمزه میاد و بعد از اون ریستارت میشه یعنی مشکل از فایلهای تو فلشت هست که درست ریخته نشده(تجربه کردم)
              ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 03-08-2012, 08:04 PM

نظر

بوت شد ماله من.حجمش هم همینه.5.02....پس مشکل از بوت کردن شماست.ولی اگه عکس اون سیب قرمزه میاد و بعد از اون ریستارت میشه یعنی مشکل از فایلهای تو فلشت هست که درست ریخته نشده(تجربه کردم)
                امیدوارم اینطوری که شما میگی باشه. من یه بار دیگه ریختم. رو لپ تاب تست زدم بوت شد. عکس اون سیبه هم اومد. هنوز رو سیستم خودم وقت نکردم تست کنم. امیدوارم ایندفعه درست شه. پون اگه نشد باید صبر کنم تا iatkos ML بیاد.

نظر

خب دوستان مشکل من حل شد. من به یه چیز توجه نکرده بودم. usb در بوت سیستم اضافه شده بود به هارد. باید از قسمت هارد بوت میکردم که درست شد. تو بوت از طریق هارد گزینه usb اضافه شده بود. که من دقت نکرده بودم. رفتیم واسه نصب
                  thnx

نظر

دوستان باز هم به مشکل برخوردم...
                    مراحل نصب رو میگم.
                    1.اول با iAtkos یه usb شیر کوهی ساختم(طبق آموزش) و و اینکه با یه pc دیگه اون 2 تا فایل ( OSInstall و OSInstall.mpkg) رو هم با 2تا فایل مشابهش تو فلش replace کردم تا بتونه mbr رو بخونه.
                    2.بعد که مطمعن شدم فلش بوتیلی که ساختم سالمه و بوت میشه اومدم ویندوز سون رو نصب کردم.در هنگام نصب برای انتخاب یک درایو هر درایوی رو انتخاب و فرمت میکردم باز اخطار میداد.حتی کل هارد رو delet و از طریق گزینه new یه درایو ساختم.ولی یه جای کار مشکل داشت و نمیذاشت تو اون درایو ویندوز نصب کنم.
                    3.اومدم با فلش شیر کوهی سیستم رو بوت کردم و از ulitily کل هارد رو از قسمت partition به حالت master boot record فرمت کردم.
                    4.باز اومدم برای نصب سون.و این بار موفق شدم و دیگه اخطار نمیداد.
                    5.ویندوز رو نصب کردم و رفتم تو قسمت پارتیشن و پارتیشنی که ویندوز توش نصب بود رو تقسیم به 2 کردم.یعنی 600 گیگ رو به 2 تا 300 گیگی تقسیم کردم.همچنین EasyBCD رو نصب کردم.طبق آموزش iHacintosh عزیز یه بوت مک به بوت اضافه کردم..سیستم رو ریست کردم و دیدم که اضافه شده.
                    6.دوباره سیستم رو ریست و اینبار Mountion Lion رو رو یه درایو دیگه نصب کردم ..
                    7.حالا که میخوام بوت کنم بالا نمیاد.حتی چند بار با dvd ویندوز repaire کردم .ولی ویندوز بالا نمیاد.
                    مشکل از کجاشت؟
                    ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 03-08-2012, 10:06 PM

نظر

دوستان من نصب کردم تمام. حالا یه مشکل خیلی خیلی خیلی بد دارم. میخوام پسورد رو وارد کنم یا هر چیز دیگه رو کیبورد رو نمیشناسه. اصلا. باید چکار کنم؟؟؟؟؟ تورو خدا کمک کنید. سیستم مونده رو هوا.

نظر

دوستان من نصب کردم تمام. حالا یه مشکل خیلی خیلی خیلی بد دارم. میخوام پسورد رو وارد کنم یا هر چیز دیگه رو کیبورد رو نمیشناسه. اصلا. باید چکار کنم؟؟؟؟؟ تورو خدا کمک کنید. سیستم مونده رو هوا.
                        یا باید با کیبورد usb نصب رو ادامه بدی و اکانت بسازی..یا اینکه اگه و ویندوز یا نسخه ای دیگه ای از مک که قبلا داشتین فایل زیر رو به داخل پوشه kext بریزید(به آدرس /System/Library/Extension)

http://www.axofile.com/images/vye676rqzjzqq4m4zswy.zip

نظر

یا باید با کیبورد usb نصب رو ادامه بدی و اکانت بسازی..یا اینکه اگه و ویندوز یا نسخه ای دیگه ای از مک که قبلا داشتین فایل زیر رو به داخل پوشه kext بریزید(به آدرس /System/Library/Extension)

http://www.axofile.com/images/vye676rqzjzqq4m4zswy.zip
                          خب کیبورد من usb هست. ولی به هیچ وجه شناخته نمیشه. کابل رو هم که در میارم میزارم بازم فایده نداره. حالا حذفش کردم تا ببینم چی میشه. دوباره نصبش میکنم. ممنون. این فایل واسه کیبوردهای مثل من هم ج میده؟؟

نظر

این فایل معمولا واسه لپ تاپ هست(کیبوردهایی که ps2 هستند)

نظر

دوستان باز هم به مشکل برخوردم...
                              مراحل نصب رو میگم.
                              1.اول با iAtkos یه usb شیر کوهی ساختم(طبق آموزش) و و اینکه با یه pc دیگه اون 2 تا فایل ( OSInstall و OSInstall.mpkg) رو هم با 2تا فایل مشابهش تو فلش replace کردم تا بتونه mbr رو بخونه.
                              2.بعد که مطمعن شدم فلش بوتیلی که ساختم سالمه و بوت میشه اومدم ویندوز سون رو نصب کردم.در هنگام نصب برای انتخاب یک درایو هر درایوی رو انتخاب و فرمت میکردم باز اخطار میداد.حتی کل هارد رو delet و از طریق گزینه new یه درایو ساختم.ولی یه جای کار مشکل داشت و نمیذاشت تو اون درایو ویندوز نصب کنم.
                              3.اومدم با فلش شیر کوهی سیستم رو بوت کردم و از ulitily کل هارد رو از قسمت partition به حالت master boot record فرمت کردم.
                              4.باز اومدم برای نصب سون.و این بار موفق شدم و دیگه اخطار نمیداد.
                              5.ویندوز رو نصب کردم و رفتم تو قسمت پارتیشن و پارتیشنی که ویندوز توش نصب بود رو تقسیم به 2 کردم.یعنی 600 گیگ رو به 2 تا 300 گیگی تقسیم کردم.همچنین EasyBCD رو نصب کردم.طبق آموزش iHacintosh عزیز یه بوت مک به بوت اضافه کردم..سیستم رو ریست کردم و دیدم که اضافه شده.
                              6.دوباره سیستم رو ریست و اینبار Mountion Lion رو رو یه درایو دیگه نصب کردم ..
                              7.حالا که میخوام بوت کنم بالا نمیاد.حتی چند بار با dvd ویندوز repaire کردم .ولی ویندوز بالا نمیاد.
                              مشکل از کجاشت؟
                              پس دیگه نیازی به نصب ویندوز نیست.تو ویندوز پارتیشنی که مک رو در اون نصب کرده بودید دوباره فرمت کنید.اگر ویندوز رو در درایو C نصب کردید مک رو در درایو D نصب کنید(پارتیشن بعد از ویندوز).بعد از نصب از قسمت Repair گزینه Startup رو انتخاب کنید تا فایل های بوت تعمییر بشه.

نظر

سلام دوستان خسته نباشید

من مشکل خیییلیی عجیبی با multibeast دارم! اولا که نمیدونم کدوم ککست رو واسه صدا نصب کنم ؟ motherboard : GA-EP43T-UD3l F9 ککستی که کار کردد voodooa 2.62 بود که اونم توی مک صدای نویز خیلییییییی زیادی ایجاد میکنه!
                                اما مشکل اصلی من اینهکه وقتی با multibeast هرچیزی نصب کنم بعد از ریست شدن سیستم دیگه وارد مک نمیشه و مانیتور سیاه میشه و به sleep میره!!!!!!!

درضمن گرافیکم nvidia geforce 550 ti هست!
                                ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 04-08-2012, 11:23 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X