اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aventa نمایش پست ها
    سلام
    منم مشکل saeid_ms رو دارم وقتی فایل DMG رو بصورتی که گفتید داخل پوشه ها قرار میدم یا فایل دانلود شده از App Store با پسوند app رو داخل پوشه application کپی میکنم آیکون فایل به اینصورت در میاد. کسی می دونه علتش چیه؟
    مرسی که کمک میکنید.
    ایرادی نداره همین جوری وقتی شد شما برنامه UniBeast رو ران کنید روی فلش کپی میشه و هیچ ایرادی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط vahid2533 نمایش پست ها
      ایرادی نداره همین جوری وقتی شد شما برنامه UniBeast رو ران کنید روی فلش کپی میشه و هیچ ایرادی نداره.
      دوست من مشکل داره...UniBeast ارور میده...تازه وقتی بوت میکنی میگه kernel flag وجود نداره
      ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 02-08-2012, 11:55 PM

نظر

بدون توجه به اطاری که UniBeast میداد نصب کردم.ولی در هنگام نصب نمیدونم چرا ارور میده.آخه من یه بار بدون اخطار نصب کردم.ولی این بار هم با PCIRootUID=0 بوت کردم.ولی ارور میدهد.با v- بوت کردم.
        اینم عکس:
        http://www.axofile.com/images/fyisbk55zvxqj7vat45.jpg

نظر

سالار جان 1 سوال داشتم.
          وقتی برای نصب پارتیشن رو guid هنتخاب کنیم کنار مک ویندوز نصب میشه؟
          مگه ویندوز فقط رو mbr نصب نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
            بدون توجه به اطاری که UniBeast میداد نصب کردم.ولی در هنگام نصب نمیدونم چرا ارور میده.آخه من یه بار بدون اخطار نصب کردم.ولی این بار هم با PCIRootUID=0 بوت کردم.ولی ارور میدهد.با v- بوت کردم.
            اینم عکس:
            http://www.axofile.com/images/fyisbk55zvxqj7vat45.jpg
            سعید جان، UniBeast نباید اصلا اخطار بده. میتونی بگی چه اخطاری میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
              سالار جان 1 سوال داشتم.
              وقتی برای نصب پارتیشن رو guid هنتخاب کنیم کنار مک ویندوز نصب میشه؟
              مگه ویندوز فقط رو mbr نصب نمیشه؟
              هر دو نسخه توسط مایکروسافت عرضه شده که MBR قدیمی تر هستش و محدودیت های زیادی داره. ( مثلا اینه یه پارتیشن نمیتونه بیشتر از 2 ترابایت حجم داشته باشه و ... )

ولی GPT که مخفف GUID PArtition Table هستش، خیلی از این محدودیت ها رو نداره و بهتر هستش.

در کل چون هنوز خیلی از شرکت ها از MBR استفاده میکنن GPT خیلی شناخته شده نیست ولی در حال بدست آوردن اعتبار برای خودش هستش.

و جواب سوالتون اینکه نه مشکلی نداره و الان خودم روی درایو 500 گیگ خودم هم ML دارم و هم ویندوز 7 ( اگر هم 8 بیاد، میشه 8 ).

نظر

نوشته اصلی توسط aventa نمایش پست ها
                سلام
                منم مشکل saeid_ms رو دارم وقتی فایل DMG رو بصورتی که گفتید داخل پوشه ها قرار میدم یا فایل دانلود شده از App Store با پسوند app رو داخل پوشه application کپی میکنم آیکون فایل به اینصورت در میاد. کسی می دونه علتش چیه؟
                مرسی که کمک میکنید.
                علتش این هستش که شما یه برنامه ساختی، ولی این برنامه هیچ شباهتی به ساختارهای برنامه های دیگه نداره و نه آیکون داره، نه اطلاعات داره، هیچی.

این شکل هم طبیعی هستش.

نظر

خب سلار خان.من دوباره تونستم کامل نصبش کنم.فقط چند تا نکته..
                  اول اینکه اخطار در UniBeast این بود که فلش مموری من جدا میشد از دستگاه.در واقع ارتباطش قطع میشد..ولی وقتی برای فرمت از GUID PArtition Table به جای فرمتی که تو آموزش گفته شده بود( master) استفاده کردم درست شد.دلیلش رو نمیدونم؟؟؟
                  به هر حال الان نصب شده.و من درایوی که قبلا توش iAtkos ریخته بودم رو مجبور شدم فرمت کتم.چون بوت لودر iatkos اجازه نمیداد chimera بیاد بالا.الان راحت بوت میشه...
                  حالا سون 64 بیت هم دانلود کردم میخوام تو اون درایو بریزم.سالار خیلی محتاتانه میخوام لطف کنی یه آموزش کوچولو بدی.حال ندارم دوباره از اول نصب رو بیام.
                  چیکار کنم؟اول اینکه اون پارتیشن فرمت مک شده.آیا تو نصب سون, اونجایی که فرمت میکنه میشه این پارتیشن رو فرمت کرد.؟آیا بوت مشکل ساز نمیشه؟آخه یه بار اومدم بوت سون repair کردم.دیگه مک بالا نمیاومد.مشکل اصلیم تو بوت هستش..
                  ممنون از شما سالار عزیز.همچنین از iHackintosh تشکر میکنم
                  ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 03-08-2012, 12:55 PM

نظر

ببخشید من الان روی هاردم 3 تا پارتیشن دارم و 30 گیگ فضای خالی ! اون 3 تا پارتیشن رو اصلا نمیتونم دست بزنم! چیکار کنم این 30 گیگ رو بشه gpt کرد ؟ بدون اینکه اون پارتیشن ها بپره!

نظر

توی یکی از فروم های خارجی نوشته بود mbr patch رو دانلود کن!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                        ببخشید من الان روی هاردم 3 تا پارتیشن دارم و 30 گیگ فضای خالی ! اون 3 تا پارتیشن رو اصلا نمیتونم دست بزنم! چیکار کنم این 30 گیگ رو بشه gpt کرد ؟ بدون اینکه اون پارتیشن ها بپره!
                        چون Mac os به صورت پیش فرض قابل نصب بر روی پارتیشن های MBR نیست و تبدیل MBR به GPT هم فکر نمی کنم بدون از دست دادن اطلاعات ممکن باشه .
                        برای نصب Mac os بر روی پارتیشن های MBR چند فایل نصبی باید هک بشن.شما فایل زیر رو دانلود کنید داخل فایل ZIP دو فایل با نام های OSInstall.mpkg و OSInstall وجود دارند که باید با فایل هایی به همین نام در مسیر های زیر در فلش مموری که ساختید جایگزین بشند.

کد:
                         /System/Installation/Packages/OSInstall.mpkg
                        کد:
                        /System/Library/PrivateFrameworks/Install.framework/Frameworks/OSInstall.framework/Versions/A/OSInstall
                        سیستم رو با فلش مموری بوت کنید و مک رو در فضای خالی هارد نصب کنید.
                        نکته:قبل از نصب Mac باید با استفاده از نرم افزار Easy BCD مک رو به بوت لودر ویندوز اضافه کنید.

در انتها به کمک DVD ویندوز Startup رو تعمیر کنید.
                        فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 03-08-2012, 03:17 PM

نظر

سلام
                          اول میخواستم یه تشکر بابت پست مفیدتون بکنم.
                          من الان رو سیستمم ویندوز 7 نصبه. میخواستم بدونم برای نصب ML باید که ویندوز پاک بشه و هارد از اول با Disk Utility پارتیشن بشه؟!! چون خودتون تو پست اول گفتید که (در ستون سمت چپ هارد مورد نظری که قصد دارید روی اون هارد این هکینتاش رو نصب کنید انتخاب کنید. ( توجه کنید که من گفتم هارد، نه پارتیشن. )
                          در ضمن هارد من 500 هست و 4 تا پارتیشن دارم که یکیش کاملا خالیه و حجمش هم 120 گیگ هست. میتونم روی اون نصب کنم؟
                          ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 03-08-2012, 03:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                            سلام
                            من الان رو سیستمم ویندوز 7 نصبه. میخواستم بدونم برای نصب ML باید که ویندوز پاک بشه و هارد از اول با Disk Utility پارتیشن بشه؟!! چون خودتون تو پست اول گفتید که (در ستون سمت چپ هارد مورد نظری که قصد دارید روی اون هارد این هکینتاش رو نصب کنید انتخاب کنید. ( توجه کنید که من گفتم هارد، نه پارتیشن. )
                            از روشی که در بالا گفتم استفاده کنید.بله مجبورید ویندوز رو پاک کنید.

نظر

دوستان من نمیتونم به icloud کانکت بشم! نتم وصله اما به سرور های ابل نمیتونم کانکت بشم! فکر کنم گزینه face smc رو باید بزنم ؟؟درسته ؟
                              ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 03-08-2012, 04:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                                سلام
                                در ضمن هارد من 500 هست و 4 تا پارتیشن دارم که یکیش کاملا خالیه و حجمش هم 120 گیگ هست. میتونم روی اون نصب کنم؟
                                بله میتونید دوست عزیز!* من خودم همین مشکل رو داشتم !*با کمک چند نفر درست شد!*آموزشش تا شب تو سایت قرار میگیره!

نظر

صبر کنید ..
                                X