اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به دوستایی که این مشکل دارن. من فهمیدم مشکلم چی بود که این پیغام میومد میگم شاید به درد کسی بجوره
    من apple id تو یه گوشی مامنم فعال کرده بودم واسه فین مای ایفون تو ایکلود این باعث ابن شده بود که این پیغام میومد
    your purchase could not be completed for assistance contact itunes support at
    وقتی اف کردم درست شد

نظر

• سلام . قبلاً آیفون ۵اس رو وصل می کردم خود به خود نرم افزار هایی که از طریق آیتونز آپ دیت می کرد ولی از وقتی آیتونز رو آپ دیت کردم دیگه باید دستی آپدیت کنم . جریان چیه ؟! ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• باسلام وعرض ادب.
        یک سوالی داشتم ازشمادوستان گرامی که امیدوارم مشکلم حل شود.
        راستش دوتاگوشی آیفون 5 اس دستم هست که دادم بیرون برنامه ریخت روش.الان بعضی برنامه ها نیاز به آپدیت داره(از جمله اسکایپ-تانگو و...)
        هر دو گوشیم روبراشون اپل آیدی خریداری کردم وفعال هستن.فقط موقع آپدیت اپل آیدی- اپل آدی کسی رو میزنه که برنامه هاروبراشون نصب کرده.هرکاری کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.پیغام میاد :
        sign in to itunes store
        enter the apple id password for"hamidkavousi68@yahoo.com".
        حالا میخوام اسم این بنده خدارو عوض کنم نمیشه.
        حتی رفتم settings قسمت itunes&app store اپل آیدی جدیدم رو میزنم قبول میکنه وتایید میشه اما هنگام آبدیت برنامه ها دوباره آپل آیدی اون بنده خدا رو میزنه.
        لطفا کمکم کنید.
        باتشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط Ashkantajali نمایش پست ها
          باسلام وعرض ادب.
          یک سوالی داشتم ازشمادوستان گرامی که امیدوارم مشکلم حل شود.
          راستش دوتاگوشی آیفون 5 اس دستم هست که دادم بیرون برنامه ریخت روش.الان بعضی برنامه ها نیاز به آپدیت داره(از جمله اسکایپ-تانگو و...)
          هر دو گوشیم روبراشون اپل آیدی خریداری کردم وفعال هستن.فقط موقع آپدیت اپل آیدی- اپل آدی کسی رو میزنه که برنامه هاروبراشون نصب کرده.هرکاری کردم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید.پیغام میاد :
          sign in to itunes store
          enter the apple id password for"hamidkavousi68@yahoo.com".
          حالا میخوام اسم این بنده خدارو عوض کنم نمیشه.
          حتی رفتم settings قسمت itunes&app store اپل آیدی جدیدم رو میزنم قبول میکنه وتایید میشه اما هنگام آبدیت برنامه ها دوباره آپل آیدی اون بنده خدا رو میزنه.
          لطفا کمکم کنید.
          باتشکر فراوان
          شما باید اون برنامه ها رو پاک کنید و با اپل ایدی خودتون دوباره دانلود کنید تا مشکل حل بشه.

نظر

• دوستان این ارور چند روزی هست که برا من میاد از روزی هم که اومد تمام app هایی که تو آیتونز داشتم پاک شدن ! کسی راهنمایی داره برام که چه جوری رفعش کنم ؟ چیزی هم نمیتونم از store دانلود کنم !

ویرایش توسط mohamad_k : https://i-phone.ir/forums/member/141426-mohamad_k در ساعت 07-08-2014, 12:00 AM

نظر

• دوستان من یه شمکلی دارم :
              توییک inTube رو از سیدیا برای دانلود از u-tube نصب کردم.این برنامه به صورت خودکار فیلم های گرفته شده رو به برنامه music و videos میقرسته.
              حالا سوالم اینه که چه طوری فیلم ها رو با ایتونز منتثل کنم به PC ? وقتی میرم قسمت music یا media چن تا فایل عجیب با اسم های عجیب تر هست

نظر

• سلام خسته نباشید
                ایتونز برای شما هم خیلی سخت و کند بالا میاد؟ ممکنه باز دوباره قیلتر شده باشه؟
                با وی بی n که امتحان میکنم خیلی راحت تر میاد بالا اما همچنان سرعتش کمه.
                اینترنت مال مخابرات تهران و سرعت 1 مگ هست.

نظر

• سلام دوستان
                  والا راستش قصد خرید گیفت کارت اپل رو داشتم اما مقداری گیج شدم !
                  مثل اینکه این گیفت کارت ها هم ریجن بندی دارن چون دیدم مثلا نوشتن گیفت کارت us دلار !
                  حالا میخواستم بدونم از کجا بدونم اکانتی که خداد سال پیش ساختم مال کجاست و چه گیفت کارتی باید خریداری بکنم که بتونم راحت استفاده بکنم ازش ؟
                  بعد دوستان محدودیت نداره استفاده از گیفت کارت تو ایران ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Horror نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    والا راستش قصد خرید گیفت کارت اپل رو داشتم اما مقداری گیج شدم !
                    مثل اینکه این گیفت کارت ها هم ریجن بندی دارن چون دیدم مثلا نوشتن گیفت کارت us دلار !
                    حالا میخواستم بدونم از کجا بدونم اکانتی که خداد سال پیش ساختم مال کجاست و چه گیفت کارتی باید خریداری بکنم که بتونم راحت استفاده بکنم ازش ؟
                    بعد دوستان محدودیت نداره استفاده از گیفت کارت تو ایران ؟
                    محدودیتی برای استفاده ندارد!
                    به سایت :
                    appleid.apple.com
                    مراجعه کنید و sign in کنید و در بخش address کشور خود را ببینید.

نظر

• سلام.من موقعیه که میخوام اهنگ یا ویدویی رو از طریق itoolsبه گوشی انتقال بدم این ارور میده(….unbale ascertain the compatibility of itunes.please check out i) مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام.من موقعیه که میخوام اهنگ یا ویدویی رو از طریق itoolsبه گوشی انتقال بدم این ارور میده(….unbale ascertain the compatibility of itunes.please check out i) مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behzad4030 نمایش پست ها
                          سلام.من موقعیه که میخوام اهنگ یا ویدویی رو از طریق itoolsبه گوشی انتقال بدم این ارور میده(….unbale ascertain the compatibility of itunes.please check out i) مشکل از کجاست؟
                          دوست عزیز اینجا تاپیک مربوط به itools هست که پست میدید؟
                          خواهشا یکم رعایت کنید
                          اپه اروری در ایتونز دریافت میکنید اینجا علام کنید
                          ممنون
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
                            سلام خسته نباشید
                            ایتونز برای شما هم خیلی سخت و کند بالا میاد؟ ممکنه باز دوباره قیلتر شده باشه؟
                            با وی بی n که امتحان میکنم خیلی راحت تر میاد بالا اما همچنان سرعتش کمه.
                            اینترنت مال مخابرات تهران و سرعت 1 مگ هست.
                            یه سوال ساده رو کسی نبود جواب بده؟!
                            یه سوال دیگه هم برام پیش اومده اینکه:
                            میخواستم برنامه ایی که با ایتونز دانلود کردم و رو برای ایفون نصب کنم ولی یه اروری میداد مربوط به Authorise the computer هم چین چیزی بود من از منوی بالا این گزینه رو چند بار زدم ازم پسورد هم میخواست دادم ولی بازم برنامه نصب نمیشه.!

نظر

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
                              یه سوال ساده رو کسی نبود جواب بده؟!
                              یه سوال دیگه هم برام پیش اومده اینکه:
                              میخواستم برنامه ایی که با ایتونز دانلود کردم و رو برای ایفون نصب کنم ولی یه اروری میداد مربوط به Authorise the computer هم چین چیزی بود من از منوی بالا این گزینه رو چند بار زدم ازم پسورد هم میخواست دادم ولی بازم برنامه نصب نمیشه.!
                              دوست عزیز از اینکه دیر به سوال شما پاسخ داده شد عذرخواهی میکنم
                              نه فیـــــلتر نشده
                              بستگی به نت داره
                              مثلا بنده اصلامشکلی ندارم و خیلی سریع باز میشه itunes store
                              اون مشکلی هم که شما داری گوشیتو وصل کن ایتونز رو باز کن برو به این قسمت:

file-->devices--->transfer purchases

رو بزن و مشکلت احتمالا حل میشه
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان
                                یه مشکل عجیب برام پیش اومده
                                من تو یه بازی خرید کردم به مبلغ ۱۰ دلار اما ازم حدود ۱۱ دلار کم کرد ! یعنی چی آخه ؟ اون یکی دلاری که کم شد برای چی کم شد ؟
                                آیتونز یه چیزی مثل لیست خرید نداره که خرید ها رو چک کنه ؟
                                ویرایش توسط Horror : https://i-phone.ir/forums/member/20884-horror در ساعت 11-08-2014, 11:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X