اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من می خوام وارد ایتونز بشم ولی ارور the reqast timeout می ده
    چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz008 نمایش پست ها
      سلام
      من می خوام وارد ایتونز بشم ولی ارور the reqast timeout می ده
      چی کار کنم؟
      یک بار هم سوالتون رو میپرسیدید کافی بود دوست عزیز .
      دلیلش میتونه برای اینترنتتون باشه از تغییر ایپی استفاده کنید اگر نشد پس مشکل از سرعت هست.

نظر

• البته از چیز پی ان هم استفاده کنید
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
          من قبلا از طریق itunes آهنگ ریختم توی گوشی
          اما دیروز خواستم فقط یه آهنگ بهشون اصافه کنم وقتی سینک رو زدم توی موزیک فقط playlist ها رو نمایش میداد ولی آهنگهارو پخش نمیکرد.
          مجبور شدم دوباره از اول همه آهنگـهام رو بریزم.
          حالا مشکل چیه؟چجوری میتونم یه ترک فقط اضافه کنم در حالی که نخوام اونای دیگه پاک شه؟؟

خیلی ممنون

نظر

• باسلام امیدوارم سوالمو جای درستی پرسیده باشم. میخوام بدونم میشه به صورت مستقیم اپدیت فرم ورو با ایتونز دانلود کرد و دستگاهو اپدیت کرد ؟ بدون ااینکه ipad به pc وصل باشه موقع دانلود شدن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
              سلام
              من قبلا از طریق itunes آهنگ ریختم توی گوشی
              اما دیروز خواستم فقط یه آهنگ بهشون اصافه کنم وقتی سینک رو زدم توی موزیک فقط playlist ها رو نمایش میداد ولی آهنگهارو پخش نمیکرد.
              مجبور شدم دوباره از اول همه آهنگـهام رو بریزم.
              حالا مشکل چیه؟چجوری میتونم یه ترک فقط اضافه کنم در حالی که نخوام اونای دیگه پاک شه؟؟

خیلی ممنون
              اون اهنگ رو به یکی از playlist ها اضافه کن قبل سینک کردن
              و بعد برو تو ایپاد و سینک رو بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                اون اهنگ رو به یکی از playlist ها اضافه کن قبل سینک کردن
                و بعد برو تو ایپاد و سینک رو بزن
                خب منم همين كارو كردم
                اگه تيكه بقيه playlist هارو نميزدم كه سينك نميشدنو پاك ميشد
                همرو زدم به علاوه اون playlist جديد ولي سينك كردم اونا ديگه لود نشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
                  باسلام امیدوارم سوالمو جای درستی پرسیده باشم. میخوام بدونم میشه به صورت مستقیم اپدیت فرم ورو با ایتونز دانلود کرد و دستگاهو اپدیت کرد ؟ بدون ااینکه ipad به pc وصل باشه موقع دانلود شدن؟
                  ببینید برای اپدیت ۲تا راه دارید!
                  یک اینکه برید تو setting-->general-->software update و اگه اپدیت جدیدی اومده باشه دانلود و اپدیت کنید
                  یا اینکه وصل کنید به ایتونز و از طریق ایتونز اپدیت کنید
                  و ذر این حالت گوشی حتما باید به pc وصل باشه و اپدیت کنید
                  و برای ریستور هم شما باز باید گوشی رو به pc وصل و ایتونز رو اجرا کنی و یا فریمور رو از خود ایتونز دانلود کنی و یا از انجمن و اقدام به ریستور کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    ببینید برای اپدیت ۲تا راه دارید!
                    یک اینکه برید تو setting-->general-->software update و اگه اپدیت جدیدی اومده باشه دانلود و اپدیت کنید
                    یا اینکه وصل کنید به ایتونز و از طریق ایتونز اپدیت کنید
                    و ذر این حالت گوشی حتما باید به pc وصل باشه و اپدیت کنید
                    و برای ریستور هم شما باز باید گوشی رو به pc وصل و ایتونز رو اجرا کنی و یا فریمور رو از خود ایتونز دانلود کنی و یا از انجمن و اقدام به ریستور کنی
                    lمرسی از پاسختون دوست عزیز
                    فقط حجمی که برای اپدیت از 7.1.1 به 7.1.2 باید دانلود بشه چقدره؟ و توی هرکدوم از این روش ها فرقی میکنه؟

نظر

lمرسی از پاسختون دوست عزیز
                      فقط حجمی که برای اپدیت از 7.1.1 به 7.1.2 باید دانلود بشه چقدره؟ و توی هرکدوم از این روش ها فرقی میکنه؟
                      Firmware كه حجمش بسيار زياد هست نزديك ١ گيگابات(براي ريستور)
                      اما حجم آنها بسته به نوع دستگاه از ٢٠ مگابايت تا ٤٠ مگابايت هستش(براي آپديت از طريق آيتنوز و گوشي)

نظر

• امکانش هست فایل app هایی که از طریق itunes تو pc دانلود شدنو توی هارد اکسترنال یا dvd کپی کرد و اون ها رو از جایی که بعد دانلود save میشه پاک کرد و بعدها مورد استفاده قرار داد؟

نظر

امکانش هست فایل app هایی که از طریق itunes تو pc دانلود شدنو توی هارد اکسترنال یا dvd کپی کرد و اون ها رو از جایی که بعد دانلود save میشه پاک کرد و بعدها مورد استفاده قرار داد؟
                          بله میشه
                          ویندوز دارید یا مک تا بگم کجا ذخیره میشه تا بتونید برنامه ها رو جایی کپی داشته باشید

نظر

• ویندوز
                            بعد باید فقط اون فایل و پاک کرد یا اون app رو ار تو itunes هم حذف کرد؟ و اینکه میشه ازین فایلها توی یه سیستم دیگه با یه اپل ایدی دیگه استفاده کرد؟
                            ویرایش توسط i-homi : https://i-phone.ir/forums/member/172004-i-homi در ساعت 01-08-2014, 03:58 PM

نظر

ویندوز
                              بعد باید فقط اون فایل و پاک کرد یا اون app رو ار تو itunes هم حذف کرد؟ و اینکه میشه ازین فایلها توی یه سیستم دیگه با یه اپل ایدی دیگه استفاده کرد؟
                              اینجا ذخیره میشه:
                              کد:
                              C:\Users\User\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
                              و اینکه از بری تو همون قسمت app تو ایتونز روی یکی از برنامه ها کلیک راست کنی و گزینه show in window explorer رو بزنی فولدر باز میشه
                              نه نیازی به حذف نیست
                              شما یه کپی میگیری که وقتی ویندوزت رو عوض کردی برنامه ها وقتی پرید داشته باشیشون!
                              تو یه سیستم دیگه میشه اما شما باید اپل ایدیی که باهاش این برنامه ها رو دانلود کردی تو ایتونز اتورایز کنید

نظر

• سلام منهم همین مشکلو دارم
                                your purchase could not be completed for assistance contact itunes support at
                                ماله من برنامه میخره همه چیزش نرماله فقط تو clash of clans نمیتونم جم بخدم ;(

نظر

صبر کنید ..
                                X